Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP binaka ZPBI - Jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 (RET)
    MUGUERZA, J.
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    - ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/09/16 20:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    25 - 30 DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/09/17 18:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    30 - 25 ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/09/19 - - Atsedena - HONDARRIBIA 1
    2021/09/19 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    13 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    - ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
    2021/09/24 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30 - 15 DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    2021/09/25 17:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    30 - 10 HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    2021/09/26 - - ZUMAIA 3 - Atsedena
    2021/09/26 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    30 - 13 DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    EIZAGUIRRE, H.
       Jardunaldia 3 
    2021/09/30 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30 - 23 ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/09/30 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
    - ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    2021/10/01 18:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    18 - 30 DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/02 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    21 - 30 HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    2021/10/03 - - Atsedena - DANOK BAT 2
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30 - 17 ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/10/08 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    - ZUMAIA 4 (RET)
    MUGUERZA, J.
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2021/10/08 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    30 - 15 DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    EGUIGUREN, E.
    2021/10/08 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    30 - 26 HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    2021/10/10 - - ZUMAIA 2 - Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2021/10/14 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30 - 18 DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/14 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 (RET) - HONDARRIBIA 1
    2021/10/17 - - Atsedena - HONDARRIBIA 2
    2021/10/17 10:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    30 - 23 DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    2021/10/17 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    16 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    16 - 30 ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/10/22 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    30 - 29 DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    2021/10/24 - - ZUMAIA 1 - Atsedena
    2021/10/24 17:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    19 - 30 ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/10/24 17:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    - ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29 18:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    ODRIOZOLA, D.
    WATKINS, W.
    17 - 30 HONDARRIBIA 1
    KANPANDEGI, O.
    RODRIGO, O.
    2021/10/29 18:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30 - 23 DANOK BAT 2
    EIZAGUIRRE, H.
    ANSOLA, M.
    2021/10/29 18:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
    - HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    AMBOAGE, M.
    2021/10/30 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30 - 15 DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/31 - - Atsedena - DONOSTIA JAI ALAI
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    26 - 30 ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/11/06 10:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    - ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2021/11/07 - - Atsedena - DANOK BAT 1
    2021/11/07 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    20 - 30 ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    2021/11/07 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    AMBOAGE, M.
    GOIKOETXEA, A.
    19 - 30 ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30 - 13 DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    2021/11/12 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    29 - 30 HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    LECUONA, I.
    2021/11/12 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30 - 25 DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    2021/11/13 17:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    22 - 30 HONDARRIBIA 1
    KANPANDEGI, O.
    RODRIGO, O.
    2021/11/14 - - ZUMAIA 4 (RET) - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA 1   14 7 7 0 0 210 109
    2 ZUMAIA 3   13 7 6 1 0 197 154
    3 HONDARRIBIA 1   12 7 5 2 0 186 148
    4 DANOK BAT 1   10 7 3 4 0 164 173
    5 HONDARRIBIA 2   9 7 2 5 0 149 208
    6 DONOSTIA JAI ALAI   9 7 2 5 0 162 198
    7 ZUMAIA 2   9 7 2 5 0 170 195
    8 DANOK BAT 2   8 7 1 6 0 153 206
    9 ZUMAIA 4 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba