Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP binaka ZPBI - Kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16 20:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    23 - 30 DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    2021/09/17 18:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, J.
    LOPETEGUI, M.
    30 - 14 BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
    2021/09/17 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
    30 - 18 HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    2021/09/18 17:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    ZURIARRAIN, H.
    ITURRALDE, A.
    18 - 30 HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24 19:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    30 - 6 GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
    2021/09/25 10:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
    26 - 30 DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2021/09/26 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    30 - 26 DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, J.
    LOPETEGUI, M.
    2021/09/26 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
    30 - 26 HONDARRIBIA 3
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/01 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
    30 - 19 DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    2021/10/01 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
    14 - 30 BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
    2021/10/01 18:30 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, I.
    LOPETEGUI, M.
    27 - 30 DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2021/10/02 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    26 - 30 HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/16 10:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
    30 - 24 HONDARRIBIA 3
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
    2021/10/16 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
    30 - 19 DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, I.
    LOPETEGUI, M.
    2021/10/17 10:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    30 - 20 HONDARRIBIA 2
    ZAZPE, J.
    ENPARAN, I.
    2021/10/17 10:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    LETE, E.
    30 - 14 GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/22 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
    26 - 30 DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    2021/10/22 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
    26 - 30 DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2021/10/23 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    25 - 30 BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
    2021/10/23 17:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, J.
    LOPETEGUI, M.
    30 - 19 GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/29 19:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    30 - 13 HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    2021/10/30 10:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    30 - 15 HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
    2021/10/30 11:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 30 - 0* DANOK BAT 1
    2021/10/30 11:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
    26 - 30 HONDARRIBIA 3
    BEREAU, M.
    BARBERO, B.
       Jardunaldia 7 
    2021/11/05 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1
    LAKA, J.
    ZAMORA, M.
    30 - 25 DANOK BAT 2
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2021/11/05 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2
    ENPARAN, I.
    ZAZPE, J.
    30 - 16 GAZTELEKU
    ITURRALDE, A.
    ZURIARRAIN, H.
    2021/11/05 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3
    ELDUAYEN, E.
    BEREAU, M.
    29 - 30 DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, J.
    LOPETEGUI, M.
    2021/11/05 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    30 - 23 BEOTIBAR
    ALTUNA, X.
    BALDA, U.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HONDARRIBIA 1   12 7 5 2 0 191 174
    2 DANOK BAT 2   12 7 5 2 0 198 166
    3 DONOSTIA JAI ALAI   11 7 4 3 0 192 152
    4 DANOK BAT 1   11 7 5 1 1 169 158
    5 BEOTIBAR   11 7 4 3 0 183 168
    6 HONDARRIBIA 3   10 7 3 4 0 195 183
    7 HONDARRIBIA 2   9 7 2 5 0 162 192
    8 GAZTELEKU   7 7 0 7 0 113 210
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba