Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP banaka ZPBA - Nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-AITOR
    ANDONEGI, A.
    25 - 15 DANOK BAT-MARKEL
    ANDONEGI, M.
    2022/03/31 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LALOO
    LALOO, A.
    14 - 25 HONDARRIBIA-BASTERRA
    BASTERRA, J.
    2022/04/01 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-COSME
    AGUIRRE, C.
    25 - 13 DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BASTERRA
    BASTERRA, J.
    22 - 25 ZUMAIA-COSME
    AGUIRRE, C.
    2022/04/08 20:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
    25 - 0* DANOK BAT-AITOR
    2022/04/09 13:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-MARKEL
    ANDONEGI, M.
    8 - 25 HONDARRIBIA-LALOO
    LALOO, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LALOO
    LALOO, A.
    25 - 20 DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
    2022/04/28 20:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-COSME 25 - 20 DANOK BAT-AITOR
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BASTERRA 25 - 4 DANOK BAT-MARKEL
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-AITOR
    ANDONEGUI, A.
    11 - 25 HONDARRIBIA-LALOO
    LALOO, A.
    2022/05/06 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-COSME 20 - 25 DANOK BAT-MARKEL
    2022/05/06 20:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 23 - 25 HONDARRIBIA-BASTERRA
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LALOO 20 - 25 ZUMAIA-COSME
    2022/05/14 16:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BASTERRA 25 - 19 DANOK BAT-AITOR
    2022/05/15 12:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DANOK BAT-MARKEL
    ANDONEGI, M.
    25 - 0* DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA-COSME 9 5 4 1 0 120 100
    2 HONDARRIBIA-BASTERRA 9 5 4 1 0 122 85
    3 HONDARRIBIA-LALOO 8 5 3 2 0 109 89
    4 DANOK BAT-MARKEL 7 5 2 3 0 77 95
    5 DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 5 5 1 3 1 81 100
    6 DANOK BAT-AITOR 5 5 1 3 1 75 115
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-MIKEL
    MANCISIDOR, M.
    25 - 7 DANOK BAT-YON
    IPARRAGUIRRE, Y.
    2022/04/02 - - HONDARRIBIA-BASQUE (RET) - HONDARRIBIA-SALLABERRY
    2022/04/03 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-GONZALO - ZUMAIA-EDUARDO (RET)
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-SALLABERRY
    SALLABERRY, Z.
    10 - 25 DANOK BAT-MIKEL
    MANCISIDOR, M.
    2022/04/08 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-YON
    IPARRAGUIRRE, Y.
    11 - 25 ZUMAIA-GONZALO
    AGUIRRE, G.
    2022/04/10 - - ZUMAIA-EDUARDO (RET) - HONDARRIBIA-BASQUE (RET)
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-YON
    AGUIRREBEÑA, I.
    9 - 25 HONDARRIBIA-SALLABERRY
    SALLABERRY, Z.
    2022/05/01 - - DANOK BAT-MIKEL - ZUMAIA-EDUARDO (RET)
    2022/05/01 - - ZUMAIA-GONZALO - HONDARRIBIA-BASQUE (RET)
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-GONZALO 25 - 17 HONDARRIBIA-SALLABERRY
    2022/05/08 - - ZUMAIA-EDUARDO (RET) - DANOK BAT-YON
    2022/05/08 - - HONDARRIBIA-BASQUE (RET) - DANOK BAT-MIKEL
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15 - - HONDARRIBIA-SALLABERRY - ZUMAIA-EDUARDO (RET)
    2022/05/15 - - DANOK BAT-YON - HONDARRIBIA-BASQUE (RET)
    2022/05/15 12:00 ZUMAIA - Aitzuri DANOK BAT-MIKEL
    MANCISIDOR, M.
    22 - 25 ZUMAIA-GONZALO
    AGUIRRE, G.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA-GONZALO   6 3 3 0 0 75 50
    2 DANOK BAT-MIKEL   5 3 2 1 0 72 42
    3 HONDARRIBIA-SALLABERRY   4 3 1 2 0 52 59
    4 DANOK BAT-YON   3 3 0 3 0 27 75
    5 HONDARRIBIA-BASQUE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 ZUMAIA-EDUARDO (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba