Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP banaka ZPBA - Jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-EŅAUT
    URREISTI, E.
    25 - 4 DANOK BAT-HARITZ
    EIZAGUIRRE, H.
    2022/04/01 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-MUGERZA (RET) - ZUMAIA-EGAŅA
    2022/04/02 17:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    18 - 25 HONDARRIBIA-RODRIGO
    RODRIGO, O.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-RODRIGO
    RODRIGO, O.
    6 - 25 DANOK BAT-EŅAUT
    URREISTI, E.
    2022/04/10 - - DANOK BAT-HARITZ - ZUMAIA-MUGERZA (RET)
    2022/04/10 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-EGAŅA 25 - 16 HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-RODRIGO
    RODRIGO, O.
    13 - 25 ZUMAIA-EGAŅA
    EGAÑA, H.
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    0* - 25 DANOK BAT-HARITZ
    EIZAGUIRRE, H.
    2022/05/01 - - DANOK BAT-EŅAUT - ZUMAIA-MUGERZA (RET)
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05 19:00 ZUMAIA - Aitzuri DANOK BAT-EŅAUT
    URREISTI, E.
    25 - 16 ZUMAIA-EGAŅA
    EGAÑA, H.
    2022/05/05 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-HARITZ
    EIZAGUIRRE, H.
    25 - 0* HONDARRIBIA-RODRIGO
    2022/05/08 - - ZUMAIA-MUGERZA (RET) - HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-RODRIGO - ZUMAIA-MUGERZA (RET)
    2022/05/13 18:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-GOIKOETXEA 10 - 25 DANOK BAT-EŅAUT
    2022/05/15 13:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-EGAŅA 25 - 7 DANOK BAT-HARITZ
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 DANOK BAT-EŅAUT 8 4 4 0 0 100 36
    2 ZUMAIA-EGAŅA 7 4 3 1 0 91 61
    3 DANOK BAT-HARITZ 6 4 2 2 0 61 50
    4 HONDARRIBIA-RODRIGO 4 4 1 2 1 44 93
    5 HONDARRIBIA-GOIKOETXEA 3 4 0 3 1 44 100
    6 ZUMAIA-MUGERZA (RET) 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-UNAX 25 - 12 HONDARRIBIA-KANPANDEGI
    2022/04/03 - - Atsedena - DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ
    2022/04/03 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-MAITE
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    12 - 25 ZUMAIA-URETA
    URETA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-KANPANDEGI
    KANPANDEGI, O.
    25 - 23 ZUMAIA-MAITE
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2022/04/09 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ
    ITOIZ, A.
    21 - 25 DANOK BAT-UNAX
    ZUBIZARRETA, U.
    2022/04/10 - - ZUMAIA-URETA - Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-URETA
    URETA, A.
    25 - 22 HONDARRIBIA-KANPANDEGI
    KANPANDEGI, O.
    2022/05/01 - - Atsedena - DANOK BAT-UNAX
    2022/05/01 11:30 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-MAITE 19 - 25 DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ
       Jardunaldia 4 
    2022/05/05 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-UNAX
    ZUBIZARRETA, U.
    25 - 12 ZUMAIA-MAITE
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2022/05/08 - - Atsedena - HONDARRIBIA-KANPANDEGI
    2022/05/08 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ 16 - 25 ZUMAIA-URETA
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 18:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-KANPANDEGI 24 - 25 DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ
    2022/05/13 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-URETA
    URETA, A.
    25 - 14 DANOK BAT-UNAX
    ZUBIZARRETA, U.
    2022/05/15 - - ZUMAIA-MAITE - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA-URETA 8 4 4 0 0 100 64
    2 DANOK BAT-UNAX 7 4 3 1 0 89 70
    3 DONOSTIA JAI ALAI-ITOITZ 6 4 2 2 0 87 93
    4 HONDARRIBIA-KANPANDEGI 5 4 1 3 0 83 98
    5 ZUMAIA-MAITE 4 4 0 4 0 66 100
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/02 12:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, E.
    17 - 25 DANOK BAT-MANEX
    ANSOLA, M.
    2022/04/03 - - Atsedena - HONDARRIBIA-LEKUONA
    2022/04/03 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-JULEN
    MUGUERZA, J.
    24 - 25 ZUMAIA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, D.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/09 17:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LEKUONA
    LECUONA, I.
    11 - 25 ZUMAIA-JULEN
    MUGUERZA, J.
    2022/04/10 - - DANOK BAT-MANEX - Atsedena
    2022/04/10 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, D.
    25 - 17 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, E.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/29 19:00 ZUMAIA - Aitzuri DANOK BAT-MANEX
    ANSOLA, M.
    13 - 25 ZUMAIA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, D.
    2022/04/30 16:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, E.
    25 - 17 HONDARRIBIA-LEKUONA
    LECUONA, I.
    2022/05/01 - - Atsedena - ZUMAIA-JULEN
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LEKUONA 11 - 25 DANOK BAT-MANEX
    2022/05/08 - - Atsedena - ZUMAIA-ODRIOZOLA
    2022/05/08 12:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-JULEN
    MUGUERZA, J.
    25 - 17 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, E.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/15 - - DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN - Atsedena
    2022/05/15 12:00 ZUMAIA - Aitzuri DANOK BAT-MANEX
    ANSOLA, M.
    13 - 25 ZUMAIA-JULEN
    CABANILLAS, J.
    2022/05/15 13:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-ODRIOZOLA 25 - 12 HONDARRIBIA-LEKUONA
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA-ODRIOZOLA   8 4 4 0 0 100 66
    2 ZUMAIA-JULEN   7 4 3 1 0 99 66
    3 DANOK BAT-MANEX   6 4 2 2 0 76 78
    4 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN   5 4 1 3 0 76 92
    5 HONDARRIBIA-LEKUONA   4 4 0 4 0 51 100
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba