Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - ZP banaka ZPBA - Kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BARBERO
    BARBERO, B.
    16 - 25 HONDARRIBIA-EMPARAN
    ENPARAN, I.
    2022/04/01 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-EKHI 25 - 22 HONDARRIBIA-AMBOAGE
    2022/04/01 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    25 - 15 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-AMBOAGE
    AMBOAGE, M.
    25 - 17 HONDARRIBIA-BARBERO
    BARBERO, B.
    2022/04/08 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-EMPARAN
    ENPARAN, I.
    8 - 25 BEOTIBAR-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    2022/04/09 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, J.
    16 - 25 DANOK BAT-EKHI
    LETE, E.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-EMPARAN
    ENPARAN, I.
    22 - 25 HONDARRIBIA-AMBOAGE
    AMBOAGE, M.
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BARBERO
    BARBERO, B.
    16 - 25 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    EGUIGUREN, J.
    2022/05/01 10:30 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    25 - 16 DANOK BAT-EKHI
    LETE, E.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 15:30 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-EKHI
    LETE, E.
    25 - 7 HONDARRIBIA-BARBERO
    BARBERO, B.
    2022/05/08 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN 25 - 12 HONDARRIBIA-EMPARAN
    2022/05/08 11:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-ALTUNA 23 - 25 HONDARRIBIA-AMBOAGE
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 18:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-AMBOAGE 25 - 16 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN
    2022/05/13 18:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-EMPARAN 13 - 25 DANOK BAT-EKHI
    2022/05/13 18:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BARBERO 0 - 25 BEOTIBAR-ALTUNA
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEOTIBAR-ALTUNA 9 5 4 1 0 123 64
    2 HONDARRIBIA-AMBOAGE 9 5 4 1 0 122 103
    3 DANOK BAT-EKHI 9 5 4 1 0 116 83
    4 DONOSTIA JAI ALAI-EGIGUREN 7 5 2 3 0 97 103
    5 HONDARRIBIA-EMPARAN 6 5 1 4 0 80 116
    6 HONDARRIBIA-BARBERO 5 5 0 5 0 56 125
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/01 18:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-ZURIARRAIN
    ZURIARRAIN, H.
    25 - 8 DANOK BAT-AIUR
    CHURRUCA, A.
    2022/04/02 17:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-ZAZPE
    ZAZPE, J.
    16 - 25 BEOTIBAR-BALDA
    BALDA, U.
    2022/04/02 17:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BEREAU
    BEREAU, M.
    25 - 8 HONDARRIBIA-LARRUSCAIN
    LARRUSCAIN, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/07 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LARRUSCAIN
    LARRUSCAIN, A.
    11 - 25 HONDARRIBIA-ZAZPE
    ZAZPE, J.
    2022/04/08 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-AIUR
    CHURRUCA, A.
    9 - 25 HONDARRIBIA-BEREAU
    BEREAU, M.
    2022/04/08 20:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-BALDA
    BALDA, U.
    25 - 15 GAZTELEKU-ZURIARRAIN
    ZURIARRAIN, H.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/28 19:30 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-ZURIARRAIN
    ZURIARRAIN, H.
    25 - 15 HONDARRIBIA-LARRUSCAIN
    LARRUSCAIN, A.
    2022/04/28 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BEREAU
    BEREAU, M.
    25 - 22 HONDARRIBIA-ZAZPE
    ZAZPE, J.
    2022/05/01 10:30 TOLOSA - Beotibar DANOK BAT-AIUR
    CHURRUCA, A.
    7 - 25 BEOTIBAR-BALDA
    BALDA, U.
    BALDA, U.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 16:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LARRUSCAIN
    LARRUSCAIN, A.
    24 - 25 DANOK BAT-AIUR
    CHURRUCA, A.
    2022/05/07 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-ZAZPE 25 - 15 GAZTELEKU-ZURIARRAIN
    2022/05/07 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BEREAU 25 - 10 BEOTIBAR-BALDA
       Jardunaldia 5 
    2022/05/12 19:00 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU-ZURIARRAIN
    ZURIARRAIN, H.
    9 - 25 HONDARRIBIA-BEREAU
    BEREAU, M.
    2022/05/13 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-BALDA
    BALDA, U.
    25 - 12 HONDARRIBIA-LARRUSCAIN
    LARRUSCAIN, A.
    2022/05/14 16:00 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-AIUR
    CHURRUCA, A.
    25 - 14 HONDARRIBIA-ZAZPE
    ELDUAYEN, E.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HONDARRIBIA-BEREAU 10 5 5 0 0 125 58
    2 BEOTIBAR-BALDA 9 5 4 1 0 110 75
    3 GAZTELEKU-ZURIARRAIN 7 5 2 3 0 89 98
    4 HONDARRIBIA-ZAZPE 7 5 2 3 0 102 101
    5 DANOK BAT-AIUR 7 5 2 3 0 74 113
    6 HONDARRIBIA-LARRUSCAIN 5 5 0 5 0 70 125
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/03/31 19:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LAKA
    LAKA, J.
    13 - 25 HONDARRIBIA-ZAMORA
    ZAMORA, M.
    2022/04/01 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT-OINATZ 25 - 11 BEOTIBAR-MUJIKA
    2022/04/03 - - Atsedena - DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI
       Jardunaldia 2 
    2022/04/08 20:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-MUJIKA
    MUJIKA, M.
    14 - 25 HONDARRIBIA-LAKA
    LAKA, J.
    2022/04/09 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI
    LOPETEGUI, M.
    15 - 25 DANOK BAT-OINATZ
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2022/04/10 - - HONDARRIBIA-ZAMORA - Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/04/24 17:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-ZAMORA 25 - 11 BEOTIBAR-MUJIKA
    2022/04/29 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-LAKA
    LAKA, J.
    25 - 11 DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI
    LOPETEGUI, M.
    2022/05/01 - - Atsedena - DANOK BAT-OINATZ
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07 15:30 HONDARRIBIA - Jostaldi DANOK BAT-OINATZ
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    25 - 11 HONDARRIBIA-LAKA
    LAKA, J.
    2022/05/08 - - Atsedena - BEOTIBAR-MUJIKA
    2022/05/08 10:00 DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI 8 - 25 HONDARRIBIA-ZAMORA
       Jardunaldia 5 
    2022/05/13 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-MUJIKA
    MUJIKA, M.
    25 - 20 DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI
    LOPETEGUI, M.
    2022/05/14 20:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-ZAMORA 25 - 17 DANOK BAT-OINATZ
    2022/05/15 - - HONDARRIBIA-LAKA - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HONDARRIBIA-ZAMORA   8 4 4 0 0 100 49
    2 DANOK BAT-OINATZ   7 4 3 1 0 92 62
    3 HONDARRIBIA-LAKA   6 4 2 2 0 74 75
    4 BEOTIBAR-MUJIKA   5 4 1 3 0 61 95
    5 DONOSTIA JAI ALAI-LOPETEGI   4 4 0 4 0 54 100
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba