Selekzioak

0 - GRAVNI TORNEOA 2016-17

-----

a - FINALAK (2017-04-30)

 

     

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

IPARRALDE
Darddenne
Cambos
35-30 NAFARROA
Baron
Goñi
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR
OGUETA APIRILAK 28 19:00
IPARRALDE
Milhet
Pinzio
35-40 BIZKAIA
Garate
Mendizabal
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
NAFARROA
Perez
Mayo
35-22 BIZKAIA
Madariaga
Ruiz
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
OGUETA APIRILAK 29 10:00
NAFARROA
Martinez
Goñi
35-14 ERRIOXA
Gil
Gil
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB 22
BIZKAIA
Zabala
Lopez
8-40 NAFARROA
Goñi
Insausti
PALA MOTZA GAZTEAK
PALA CORTA JUVENIL
NAFARROA
Eguaras
Ciaurriz
39-40 BIZKAIA
Unda
Olazabal
PALA MOTZA 22 AZPITIK
PALA CORTA SUB 22
BIZKAIA
Renteria
Ibarluzea
45-31 NAFARROA
Santesteban
Egea
PALA 22 AZPITIK
PALA SUB 22
OLABE APIRILAK 29 10:00
NAFARROA
Nicuesa
Mariñelarena
45-37 BIZKAIA
Orueta
Rodriguez
PALA NAGUSIAK
PALA SENIOR
GIPUZKOA SUSP. NAFARROA ERREMONTEA 22 AZPITIK
REMONTE SUB-22
NAFARROA SUSP. GIPUZKOA ERREMONTEA NAGUSIAK
REMONTE SENIOR
BIZKAIA
Zabala
Arrizabalaga
25-10 NAFARROA
Esparza
Arbizu
PALA GOMA MUTIL GAZTEAK
PALA GOMA MASC. JUVENIL
MENDI-3 APIRILAK 29 17:00
BIZKAIA
Ortuzar
Del Rio
18-25 GIPUZKOA
Manterola
Arandia
PALA GOMA MUTIL 22 AZPITIK
PALA GOMA MASC. SUB 22
NAFARROA
Paris
Elizondo
25-19  ARABA
Zabala
Arroniz
PALA GOMA MUTIL NAGUSIAK
PALA GOMA MASC. SENIOR
NAFARROA
Salaberri
22-6 ARABA
Uribe
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
OGUETA APIRILAK 29 16:00
GIPUZKOA
Zubizarreta
Aranguren
21-22 NAFARROA
Mata
Mariezkurrena
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
ERRIOXA
Zabala
22-3 GIPUZKOA
Zubiria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
NAFARROA
Yoldi
Peñas
22-10 GIPUZKOA
Arrieta
Arratibel
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
NAFARROA
Azanza
Urtasun
26-30 BIZKAIA
Fuentes
Silva
FRONTENIS NESKA GAZTEAK
FRONTENIS FEM. JUVENIL
MENDI-4 APIRILAK 29 17:00
NAFARROA
Iriarte
Ardanaz
30-21 ERRIOXA
Garcia
Bargo
FRONTENIS NESKA 22 AZPITIK
FRONTENIS FEM. SUB 22
ERRIOXA
Gomez
Dominguez
30-4 NAFARROA
Egues
Otegi
FRONTENIS NESKA NAGUSIAK
FRONTENIS FEM. SENIOR
NAFARROA
Benito
Aroztegui
13-30 ARABA
Dudandikoetxea
Fernandez
FRONTENIS MUTIL GAZTEAK
FRONTENIS MASC. JUVENIL
MENDI-4 APIRILAK 30 10:30
BIZKAIA
Rodriguez
Maeztu
30-24 NAFARROA
Salvador
Aroztegui
FRONTENIS MUTIL 22 AZPITIK
FRONTENIS MASC. SUB 22
BIZKAIA
De la Casa
Ruiz
28-30 ARABA
Gonzalez
Lobato
FRONTENIS MUTIL NAGUSIAK
FRONTENIS MASC. SENIOR
IPARRALDE
Prats
Peyrejaubs
40-16 GIPUZKOA
Susperregi
Nazabal
JOKO GARBI NAGUSIAK
JOKO GARBI SENIOR
MENDI-3 APIRILAK 30 10:30
GIPUZKOA
Larrarte
Erasun
30-16 BIZKAIA
Idoiaga
Diez
PALA GOMA NESKA GAZTEAK
PALA GOMA FEM. JUVENIL
BIZKAIA
Arrizabalaga
Villanueva
30-14 GIPUZKOA
Otaegi
Eizmendi
PALA GOMA NESKA 22 AZPITIK
PALA GOMA FEM. SUB 22
GIPUZKOA
Mendizabal
Mancisidor
35-28 IPARRALDE
Gonzalez
Haginordoquy
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
OLABE APIRILAK 30 10:00
GIPUZKOA
Aguirre
Andonegi
34-35 IPARRALDE
Laloo
Laborde
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB 22
BIZKAIA
Antxon
Gandiaga
35-21 IPARRALDE
Chapeltegui
Errandonea
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR
GIPUZKOA
P.Labaka
Aizpuru
22-16 BIZKAIA
Riol
Urizar
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
OGUETA APIRILAK 30 10:00
GIPUZKOA
Santxo
22-14 ARABA
Albarado
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
ARABA
N.Martin
L. Saez
28-30 GIPUZKOA
Irazustabarrena
Mendizabal
PALA GOMA NESKA NAGUSIAK
PALA GOMA FEM. SENIOR
             
     

TRINKETA - TRINQUETE

IPARRALDE
Borteyrou
Regaret
40-26 NAFARROA
Eciolaza
Contin
XARE JUBENILA
XARE JUVENIL
MAITENA APIRILAK 29 10:30
IPARRALDE
Bazillac
Borteyrou
40-20 NAFARROA
Machio
Aguado
XARE 22 AZP
XARE SUB-22
IPARRALDE
Larronde
Moncada
40-24 GIPUZKOA
Apezteguia
Vinuesa
XARE NAGUSIA
XARE SENIOR
IPARRALDE
Bercetche
Behasteguy
30-8 GIPUZKOA
San Sebastian
Galdos
P.ARGENTINA NESKA GAZTEAK
P.ARGENTINA FEM. JUVENIL
ASTRONOMOS APIRILAK 29 10:30
IPARRALDE
Larralde
Bercetche
22-30 GIPUZKOA
Araistegi
Huizi
P.ARGENTINA NESKA 22 AZPITIK
P.ARGENTINA FEM. SUB 22
IPARRALDE
Marisco
Amestoy
14-30 NAFARROA
Aristorena
Zamora
P.ARGENTINA NESKA NAGUSIAK
P.ARGENTINA FEM. SENIOR
GIPUZKOA
Odriozola
35-32 BIZKAIA
Kamiruaga
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL 
ASTRONOMOS APIRILAK 29 17:00
GIPUZKOA
Maiz
40-12 IPARRALDE
Niang
 ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22
NAFARROA
Canabal
Sanchez
17-40 IPARRALDE
Alcassena
Larralde
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
GIPUZKOA
Mutberria
Mutuberria
30-25 IPARRALDE
Daguerre
Bergeres
P.ARGENTINA MUTIL GAZTEAK
P.ARGENTINA MASC. JUVENIL
MAITENA APIRILAK 29 17:00
GIPUZKOA
Sagarzazu
Pagola
30-23 IPARRALDE
Garbiso
Curot
P.ARGENTINA MUTIL 22 AZPITIK
P.ARGENTINA MASC. SUB 22
IPARRALDE
Bidegain
Suzanne
30-20 GIPUZKOA
Larrarte
Pablos
P.ARGENTINA MUTIL NAGUSIAK
P.ARGENTINA MASC. SENIOR
GIPUZKOA
Cuevas
Arizmendi
23-40 IPARRALDE
Jaureguiberry
Gurruchaga
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
MAITENA APIRILAK 30 10:00
ERRIOXA
Garatea
23-40 BIZKAIA
M. Gonzalez
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
BIZKAIA
Ziarrusta
Ugarte
40-30 GIPUZKOA
Loitegi
Landa
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR  
NAFARROA
Martin
Gonzalez
40-35 ARABA
Saenz de Viteri
Frias
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
ASTRONOMOS APIRILAK 30 10:30
BIZKAIA
Martinez
Etxegibel
16-40 NAFARROA
Iraburu
Bustinge
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB22
NAFARROA
Moral
Berrogui
40-26 BIZKAIA
Alberdi
Antolin
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR

 

-----

b - FINALERDIAK (2017-04-23)

     

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

BIZKAIA
Idoiaga
Diez
30-15 NAFARROA
Igoa
Mendinueta
GOMAZKO P.NESKAK GAZTEAK
P.GOMA FEM.JUVENIL 
LARRABETZU Apirila 22 16:30
GIPUZKOA
Otaegi
Eizmendi
30-19 ARABA
Ruiz de Azua
Agirre
GOMAZKO P.NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA FEM.SUB-22 
GIPUZKOA
Garmendia
Mendizabal
30-18 NAFARROA
Muneta
Larramendi
GOMAZKO P.NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA FEM.SENIOR 
NAFARROA
Esparza
Arbizu
25-22 GIPUZKOA
Martija
Alkorta
GOMAZKO P.MUTILAK GAZTEAK
P.GOMA MAS.JUVENIL
BASAURI Apirila 22 10:00
NAFARROA
Molina
Baztan
21-25 GIPUZKOA
Manterola
Aranda
GOMAZKO P.MUTILAK 22 AZPITIK
P.GOMA MAS.SUB-22 
GIPUZKOA
Errazti
Huegun
18-25 ARABA
Arroniz
Zabala
GOMAZKO P.MUTILAK NAGUSIAK
P.GOMA MASC.SENIOR
BIZKAIA
Madariaga
Ruiz
35-23 GIPUZKOA
Estefano
Leonet
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
ARMINTZA Apirila 22 10:00
BIZKAIA
Unda
Olazabal
31-35 ERRIOXA
Gil
Gil
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB-22
BIZKAIA
Beriain
Agirre
23-35 NAFARROA
Baron
Goñi
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
BIZKAIA
Garate
Mendizabal
40-39 NAFARROA
Lascoiti
Muruzabal
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
GIPUZKOA
Aranguren
19-22 ARABA
Uribe
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
IURRETA Apirila 22 11:30
NAFARROA
Salaberria
Mariezkurrena
22-16 BIZKAIA
Karregal
Ibarloza
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
BIZKAIA
Otaduy
16-22 GIPUZKOA
Zubiria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22
IURRETA Apirila 22 16:30
BIZKAIA
Riol
Urizar
22-18 NAFARROA
Etxebarria
Aldabe
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
ARABA
Alvarado
22-21 NAFARROA
Ongay
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
ARABA
Larrañaga
Perez
8-22 GIPUZKOA
Arrieta
Arratibel
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
IPARRALDE
Gonzalez
Bidondo
35-27 NAFARROA
Perez
Alonso
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
MARKINA Apirila 22 17:00
BIZKAIA
Urri
Mandiola
22-35 IPARRALDE
Laloo
Basque
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22
IPARRALDE
Zabaleta
Errandonea
35-23 GIPUZKOA
Aizpurua
Alberro
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR
             
     

TRINKETA - TRINQUETE

NAFARROA
Rekarte
3-35 BIZKAIA
Camiruaga
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL 
TORNOSOLO
(Abadiño)
apirila 21 19:00
BIZKAIA
M. Gonzalez
40-16 ARABA
M.Rafael
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
GIPUZKOA
Loitegi
Landa
40-27 NAFARROA
Barandiaran
Iriarte
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
ARABA
Sevilla
19-40 IPARRALDE
Etcheberry
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
TORNOSOLO
(Abadiño)
apirila 22 10:00
BIZKAIA
Artola
Ziarrusta
27-40 IPARRALDE
Jaureguiberry
Gurruchaga
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
IPARRALDE
Alcasena
Larralde
40-10 GIPUZKOA
Irisarri
Azpiroz
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
IPARRALDE
Daguerre
Bergeres
30-17 NAFARROA
Reparaz
Maizterra
 P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK
P.ARG.MASC.JUVENIL
NAFARROA
Eslava
Ayesa
26-30 GIPUZKOA
Larrarte
Pablos
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK
P.ARG.MASC. SENIOR
ARABA
Catorruelo
Bagazgoitia
19-40 BIZKAIA
Alberdi
Antolin
 LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
TORNOSOLO
(Abadiño)
apirila 22 16:00
NAFARROA
Espinal
Parot
28-30 GIPUZKOA
San Sebastian
Eraso
 P.ARGENTINA NESKAK GAZTEAK
P.ARG.FEM.JUVENIL
GIPUZKOA
Araistegi
Huici
30-18 NAFARROA
Arrosamendi
Arbaiza
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZPIKOAK
P.ARG.FEM.SUB-22 
NAFARROA
Aristorena
Zamora
30-7 GIPUZKOA
Irazustabarrena
Arrieta
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK
P.ARG.FEM. SENIOR

 

-----

c - 5. jardunaldia (2017-04-09) - ERRIOXA vs GIPUZKOA

 

ERRIOXA 4-6 GIPUZKOA

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

ERRIOXA
Perez
6-22 GIPUZKOA
Alberdi
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
ADARRAGA 08/04/2017 10:00
ERRIOXA
Martinez
Merino
8-22 GIPUZKOA
Aranguren
Zubizarreta
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
ERRIOXA
xxx
Sanchez
20-22 GIPUZKOA
Labaka
Aizpuru
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB 22
ERRIOXA
Lafuente
Llado
18-25 GIPUZKOA
Errazti
Huegun
GOMAZKO PALETA MUTIL NAGUSIAK
P.GOMA MASC. SENIOR
ERRIOXA
Ruiz
22-14 GIPUZKOA
Zubiria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB 22
ADARRAGA 08/04/2017 16:00
ERRIOXA
Cortabarria
5-22 GIPUZKOA
Santxo
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
ERRIOXA
Capellan
Matute
18-22 GIPUZKOA
Labaka
Arratibel
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
ERRIOXA 35-19 GIPUZKOA LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR
ADARRAGA 09/04/2017 10:30
ERRIOXA 40-27 GIPUZKOA PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
ERRIOXA 35-20 GIPUZKOA LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB 22
             
ERRIOXA 1-1 GIPUZKOA

TRINKETA - TRINQUETE

ERRIOXA
Garatea
40-34 GIPUZKOA
Gurutzealde
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
ARNEDO 08/04/2017 16:30
ERRIOXA
Marin
Montiel
37-40 GIPUZKOA
Gomez
Ibarguren
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB 22

 

-----

d - 4. jardunaldia (2017-04-02) - GIPUZKOA vs ARABA

 

GIPUZKOA 17-2 ARABA

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

GIPUZKOA
Martija
Alkorta
25-14 ARABA
Aguirre
Estivariz
GOMAZKO PALETA GAZTEAK
PALETA GOMA JUVENIL 
ALTZA
(DONOSTIA)
01/04/2017 10:00
GIPUZKOA
Manterola
Aranda
25-20 ARABA
Bustinza
Jimenez
GOMAZKO PALETA 22 URTE AZP.
PALETA GOMA SUB 22 
GIPUZKOA
Errazti
Huegun
25-15 ARABA
Zabala
Arroniz
GOMAZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA GOMA SENIOR 
GIPUZKOA
Larrarte
Erasun
30-22 ARABA
Murga
Perez de Arriluzea
GOMAZKO P.NESKAK GAZTEAK
P.GOMA FEM. JUVENIL
ATANO III
(DONOSTIA)
01/04/2017 10:30
GIPUZKOA
Otaegi
Eizmendi
30-15 ARABA
Aguirre
Ruiz de Azua
GOMAZKO P.NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA FEM.SUB-22
GIPUZKOA
Irazustabarrena
Mendizabal
16-30 ARABA
Martin
Saez
GOMAZKO P.NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA FEM.SENIOR
GIPUZKOA
Alberdi
22-9 ARABA
Uribe
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
ZESTOA 01/04/2017 11:00
GIPUZKOA
Zubizarreta
Aranguren
22-6 ARABA
Albizuri
Alvarez
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
GIPUZKOA
Leonet
Estefano
35-18 ARABA
Saenz de Viteri
Aguirre
 LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
ATANO III
(DONOSTIA)
01/04/2017 16:00
GIPUZKOA
Mugica
Erquicia
35-18 ARABA
Junguitu
Arana
 LARRUZKO PALETA 22 AZPIKOAK
PALETA CUERO SUB 22
GIPUZKOA
Beguiristain
Lete
35-32 ARABA
Saez de Camara
Temprano
 LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
GIPUZKOA
Altuna
Irigoyen
40-23 ARABA
Petralanda
Bagazgoitia
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR 
GIPUZKOA
Zubiria
22-7 ARABA
Landaluze
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
ZESTOA 01/04/2017 16:00
GIPUZKOA
Labaka
Aizpuru
22-15 ARABA
Iribarren
Saratxaga
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
GIPUZKOA
Santxo
22-14 ARABA
Alvarado
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
GIPUZKOA
Labaka
Arratibel
20-22 ARABA
Larrañaga
Perez
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
GIPUZKOA
Mendizabal
Manzisidor
35-14 ARABA
Etxaniz
Larrazabal
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
MIRUAITZ (MUTRIKU) 01/04/2017 10:00
GIPUZKOA
Aguirre
Andonegi
35-31 ARABA
Gzlez de Heredia
Fernandez
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22 
GIPUZKOA
Aizpurua
Uranga
35-29 ARABA
Lafuente
Olasolo
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR 
             
GIPUZKOA 9-1 ARABA

TRINKETA - TRINQUETE

GIPUZKOA
Gurutzealde
29-40 ARABA
M. Rafael
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
IRURA 01/04/2017 14:30
GIPUZKOA
Landa
Loitegi
40-11 ARABA
Ibarrondo
Martinez
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
GIPUZKOA
Odriozola
35-9 ARABA
Herrarte
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
GIPUZKOA
Cuevas
Arizmendi
40-6 ARABA
Madrazo
Martinez
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
GIPUZKOA
Maiz
40-7 ARABA
Suso
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
GIPUZKOA
Irisarri
Azpiroz
40-16 ARABA
Lopez de Calle
Bideburu
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
GIPUZKOA
Mutuberria
Mutuberria
30-7 ARABA
Sanchez
Herrero
P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK
P.ARG.MASC. JUVENIL
RAMUNTXO BERRI
(IRUN)
01/04/2017 17:00
GIPUZKOA
Montserrat
Pablos
30-8 ARABA
Bombin
Ariel
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK
P.ARG.MASC. SENIOR
GIPUZKOA
Araistegi
Huici
30-6 ARABA
Calvo
Crespo
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZPIKOAK
P.ARG.FEM.SUB 22
IRURA 02/04/2017 11:30
GIPUZKOA
Aburuza
Arrieta
30-27 ARABA
Ibañez
Saez
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK
P.ARG.FEM. SENIOR

 

-----

e - 3. jardunaldia (2017-03-26) - IPARRALDE vs GIPUZKOA

 

IPARRALDE 5-4 GIPUZKOA

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

IPARRALDE
Prats
Sansebastia
40-16 GIPUZKOA
Nazabal
Leonet
JOKO GARBI NAGUSIAK
JOKO GARBI SENIOR
UGARTE
(HENDAIA)
24/03/2017 19:00
IPARRALDE
Dardenne
Vigeon
35-25 GIPUZKOA
Ibarguren X.
Lete
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR
UGARTE
(HENDAIA)
25/03/2017 11:00
IPARRALDE
Milhet
Andueza
40-16 GIPUZKOA
Arrieta
Andonegi
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
IPARRALDE
Lafitte
4-22 GIPUZKOA
Aranguren
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL 
UGARTE
(HENDAIA)
25/03/2017 15:00
IPARRALDE
Mendy X.
20-22 GIPUZKOA
Zubiria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB 22
IPARRALDE
Mendy R.
Darguy
9-22 GIPUZKOA
Egiguren
Aizpuru
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
IPARRALDE
Gonzalez
Harinordoquy
24-35 GIPUZKOA
Mendizabal
Manzisidor
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
CAMPOS BERRI (DONIBANE LOHITZUNE) 26/03/2017 10:00
IPARRALDE
Laloo
Basque
35-33 GIPUZKOA
Agirre
Andonegi
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22 
IPARRALDE
Chapeltegi
Errandonea
35-11 GIPUZKOA
Gorostola
Uranga
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR 
             
IPARRALDE 9-5 GIPUZKOA

TRINKETA - TRINQUETE

IPARRALDE
Luro A.
35-21 GIPUZKOA
Arizmendi
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
HENDAIA 25/03/2017 10:00
IPARRALDE
Biscouby
Gurruchaga
38-40 GIPUZKOA
Cuevas
Azkoitia
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
IPARRALDE
Etcheverry
27-40 GIPUZKOA
Maiz
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
IPARRALDE
Alcasena
Luro T.
40-18 GIPUZKOA
Irisarri
Azpiroz
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22 
IPARRALDE
Anchordoqui
Garat
28-40 GIPUZKOA
Loitegi
Landa
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
HENDAIA 25/03/2017 15:00
IPARRALDE
Massonde
40-31 GIPUZKOA
Gurutzealde
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
IPARRALDE
Escudero
Bercetche M.
30-12 GIPUZKOA
Huizi
Arrieta
P. ARG. NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA ARG. FEM. SUB 22
HENDAIA 25/03/2017 17:30
IPARRALDE
Larralde
Marisco
30-26 GIPUZKOA
Mendizabal
Aburuza
P. ARG. NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA ARG. FEM. SENIOR
IPARRALDE
Bercetche N.
Behasteguy
30-11 GIPUZKOA
Tejedor
Galdos
P. ARG. NESKAK GAZTEAK
P.GOMA ARG. FEM. JUVENIL
IPARRALDE
Guillerin
Bazillac
40-27 GIPUZKOA
Apeztegia E.
Santano
XARE 22 AZP
XARE SUB-22
URRUÑA 25/03/2017 10:00
IPARRALDE
Urchuegia
Moncada
40-12 GIPUZKOA
Apeztegia J.
Vinuesa
XARE NAGUSIA
XARE SENIOR
IPARRALDE
Suzanne
Bidegain
30-20 GIPUZKOA
Larrarte
Pablos
PALETA ARGENT. Mutil NAGUSIAK
P.GOMA ARG. Masc.SENIOR
IPARRALDE
Daguerre
Bergeres
23-30 GIPUZKOA
Mutuberria M.
Mutuberria A.
PALETA ARGENTINARRA GAZTEAK
P.GOMA ARG. JUVENIL
URRUÑA 25/03/2017 16:00
IPARRALDE
Garbiso
Curot
17-30 GIPUZKOA
Sagarzazu
Pagola
PALETA ARGENTINARRA 22 AZPITIK
P.GOMA ARG. SUB 22

 

-----

f - 2. jardunaldia (2017-03-19) - BIZKAIA vs GIPUZKOA

 

BIZKAIA 11-9 GIPUZKOA

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

BIZKAIA
Zabala
Arrizabalaga
25-4 GIPUZKOA
Martija
Alkorta
PALA GOMA MUTILAK GAZTEAK
P.GOMA MASC. JUVENIL
BARAKALDO 18/03/2017 17:00
BIZKAIA
Del Rio
Ortuzar
25-13 GIPUZKOA
Manterola
Uzkiano
PALA GOMA MUTILAK 22 AZPITIK
P.GOMA MASC. SUB 22
BIZKAIA
Duarte
Medina
22-25 GIPUZKOA
Ramos
Huegun
PALA GOMA MUTILAK NAGUSIAK
P.GOMA MASC. SENIOR
BIZKAIA
Idoiaga
Diba
17-30 GIPUZKOA
San Sebastian
Erasun
PALA GOMA NESKAK GAZTEAK
P.GOMA FEM. JUVENIL
LARRABETZU 18/03/2017 17:30
BIZKAIA
Arrizabalaga
Villanueva
30-15 GIPUZKOA
Larrarte
Eizmendi
PALA GOMA NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA FEM. SUB 22
BIZKAIA
Thate
Etxaniz
11-30 GIPUZKOA
Irazustabarrena
Mendizabal
PALA GOMA NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA FEM. SENIOR
BIZKAIA
Ruiz
Madariaga
35-19 GIPUZKOA
Zurriarain
Leonet
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
BIZKAIA (Bilbo) 18/03/2017 10:00
BIZKAIA
Unda
Ibarluzea
35-23 GIPUZKOA
Mugica
Erkizia
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB 22
BIZKAIA
Beriain
Agirre
35-31 GIPUZKOA
Lete
Ibarguren
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR
BIZKAIA
Orueta
Garate
40-30 GIPUZKOA
Altuna
Irigoyen
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
BIZKAIA
Aurrekoetxea
8-22 GIPUZKOA
Alberdi
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
BARAKALDO 18/03/2017 10:00
BIZKAIA
Carregal
Barturen
9-22 GIPUZKOA
Aranguren
Zubizarreta
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
BIZKAIA
Otaduy
22-16 GIPUZKOA
Zubiria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB 22
IURRETA 18/03/2017 18:00
BIZKAIA
Riol
Ceceaga
22-19 GIPUZKOA
Adonis
Garmendia
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB 22
BIZKAIA
Altzelai
13-22 GIPUZKOA
Egiguren
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
BIZKAIA
Aurtenetxe
Bilbao
19-22 GIPUZKOA
Ojuel
Arratibel
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
BIZKAIA
Rodriguez
Mendizabal
45-38 GIPUZKOA
Ibarguren
Argote
PALA  NAGUSIAK
PALA SENIOR
MUNGIA 18/03/2017 18:00
BIZKAIA
Leke
Danel
22-35 GIPUZKOA
Mendizabal
Manzisidor
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
MARKINA-XEMEIN 18/03/2017 17:00
BIZKAIA
Mandiola
Ibarluzea
26-35 GIPUZKOA
Agirre
Andonegi
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB 22
BIZKAIA
Iriondo
Elkoro
35-25 GIPUZKOA
Aizpurua
Alberro
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR
             
BIZKAIA 2-8 GIPUZKOA

TRINKETA - TRINQUETE

BIZKAIA
Aspuru
40-33 GIPUZKOA
Gurutzealde
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
TORNOSOLO
(Abadiño)
17/03/2017 19:00
BIZKAIA
Ziarrusta
Ugarte
40-18 GIPUZKOA
Loitegi
Landa
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR  
BIZKAIA
Ziarrusta
27-35 GIPUZKOA
Odriozola
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
TORNOSOLO
(Abadiño)
18/03/2017 16:00
BIZKAIA
Artola
La Cruz
31-40 GIPUZKOA
Cuevas
Arizmendi
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
BIZKAIA
Muruaga
5-40 GIPUZKOA
Maiz
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
BIZKAIA
Muniozguren
Uriondo
27-40 GIPUZKOA
Irisarri
Azpiroz
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
BIZKAIA
Fuentes
Zugaza
15-30 GIPUZKOA
Galdos
Tejedor
P. ARGENTINA NESKAK GAZTEAK
P. ARGENTINA FEM. JUVENIL
TORNOSOLO
(Abadiño)
18/03/2017 10:00
BIZKAIA
Rodriguez
Fuentes
3-30 GIPUZKOA
Huici
Arrieta
P. ARGENTINA NESKAK 22 AZPITIK
P. ARGENTINA FEM. SUB 22
BIZKAIA
Guerras
Santamaria
14-30 GIPUZKOA
Mutuberria
Mutuberria
P. ARGENTINA MUTIL GAZTEAK
P. ARGENTINA MASC. JUVENIL
BIZKAIA
Arrieta
Iraurgi
21-30 GIPUZKOA
Montserrat
Pablos
P. ARGENTINA MUTIL NAGUSIAK
P. ARGENTINA MASC. SENIOR

 

-----

g - 1. jardunaldia (2017-03-12) - GIPUZKOA vs NAFARROA

 

GIPUZKOA 11-10 NAFARROA

EZKER HORMA - PARED IZQUIERDA

GIPUZKOA
Recondo
Saralegi
12-25 NAFARROA
Maisterra
Arbizu
GOMAZKO P. MUTIL GAZTEAK
PALETA GOMA MASC. JUVENIL
ALTZA
(DONOSTIA)
11/03/2017 10:00
GIPUZKOA
Arandia
Manterola
13-25 NAFARROA
Molina
Baztan
GOMAZKO P. MUTIL 22 URTE AZP.
PALETA GOMA MASC. SUB 22 
GIPUZKOA
Ramos
Huegun
19-25 NAFARROA
Erburu
Erburu
GOMAZKO P. MUTIL NAGUSIAK
PALETA GOMA MASC. SENIOR
GIPUZKOA
Larrarte
Erasun
30-14 NAFARROA
Mendinueta
Igoa
GOMAZKO P.NESKA GAZTEAK
P.GOMA FEM.JUVENIL
ATANO III 11/03/2017 10:30
GIPUZKOA
Otegi
Eizmendi
30-18 NAFARROA
Escala
Lasa
GOMAZKO P.NESKA 22 AZPITIK
P.GOMA FEM.SUB-22
GIPUZKOA
Garmendia
Mendizabal
30-27 NAFARROA
Muneta
Ruiz de Larram.
GOMAZKO P.NESKA NAGUSIAK
P.GOMA FEM.SENIOR
GIPUZKOA
Exposito
6-22 NAFARROA
Salaberria
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
ZESTOA 11/03/2017 11:00
GIPUZKOA
Zubizarreta
Aranguren
22-10 NAFARROA
Mata
Cordon
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
GIPUZKOA
Nazabal
Zabala
40-14 NAFARROA
Chivite
Retegi
JOKO GARBI SENIOR MADALENSORO (OIARTZUN) 11/03/2017 12:00
GIPUZKOA
Ibarguren
Rekalde
32-45 NAFARROA
Mariñelarena
Nicuesa
PALA NAGUSIA
PALA SENIOR
ARRATE          (ANDOAIN) 11/03/2017 16:30
GIPUZKOA
Zubiria
22-16 NAFARROA
Etxeberria
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
ZESTOA 11/03/2017 16:00
GIPUZKOA
P.Labaka
Aizpuru
22-7 NAFARROA
Espinal
Eskiroz
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
GIPUZKOA
Urbieta
22-19 NAFARROA
Elizalde
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR  
GIPUZKOA
E.Labaka
Arratibel
11-22 NAFARROA
Yoldi
Mariezkurrena
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
GIPUZKOA 21-35 NAFARROA
Perez
Insausti
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
ATANO III 11/03/2017 16:00
GIPUZKOA 13-35 NAFARROA
Eguaras
Santesteban
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB-22 
GIPUZKOA 14-35 NAFARROA
Arizaleta
Labiano
 LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
GIPUZKOA
Altuna
Irigoien
24-40 NAFARROA
Oreja
Muruzabal
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR 
GIPUZKOA
Mendizabal
Manzisidor
35-19 NAFARROA
Perez
Alonso
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
MIRUAITZ            (MUTRIKU) 11/03/2017 17:00
GIPUZKOA
Agirre
Andonegi
35-11 NAFARROA
Labiano
Rodriguez
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22 
GIPUZKOA
Aizpurua
Uranga
35-23 NAFARROA
Gamarra
Anton
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR 
             
GIPUZKOA 9-5 NAFARROA

TRINKETA - TRINQUETE

GIPUZKOA
Apezteguia
Vinuesa
40-33 NAFARROA
Gil
Apezetxea
XARE NAGUSIA
XARE SENIOR
IRURA 11/03/2017 10:00
GIPUZKOA
Santoro
Lasa
25-40 NAFARROA
Machio
Aguado
XARE 22 AZP
XARE SUB-22
GIPUZKOA
Gurutzealde
40-24 NAFARROA
Artuch
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
IRURA 11/03/2017 14:30
GIPUZKOA
Loitegi
Landa
40-10 NAFARROA
Santamaria
Iriarte
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
GIPUZKOA
Odriozola
35-12 NAFARROA
Maya
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL  
GIPUZKOA
Cuevas
Arizmendi
40-8 NAFARROA
Rekarte
Barriola
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
GIPUZKOA
Maiz
40-4 NAFARROA
Gil
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
GIPUZKOA
Cisneros
Azpiroz
18-40 NAFARROA
Canabal
Sanchez
 ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
GIPUZKOA
San Sebastian
Galdos
24-30 NAFARROA
Espinal
Ardanaz
P.ARGENTINA NESKAK GAZTEAK
P.ARG.FEM.JUVENIL
RAMUNTXO BERRI
(IRUN)
11/03/2017 16:00
GIPUZKOA
Mutuberria
Mutuberria
30-22 NAFARROA
Reparaz
Manterra
 P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK
P.ARG.MASC.JUVENIL
GIPUZKOA
Sagarzazu
Pagola
30-15 NAFARROA
Girones
Azcona
P.ARGENTINA MUTILAK 22 AZPIKOAK
P.ARG.MASC.SUB-22 
GIPUZKOA
Larrarte
Pablos
28-30 NAFARROA
Eslava
Ayesa
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK
P.ARG.MASC. SENIOR
GIPUZKOA
Huici
Arrieta
30-29 NAFARROA
Arrasagarai
Murillo
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZPIKO
P.ARG.FEM.SUB-22
IRURA 12/03/2017 11:30
GIPUZKOA
Irazustabarrena
Araistegi
29-30 NAFARROA
Aristorena
Zamora
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK
P.ARG.FEM. SENIOR

 

-----

  •  
  •  
Ir arriba