GRAVNI Txapelketaren finalak jokatuko dituzte asteburu honetan, Gasteizen

2018/05/03 | Lehiaketa

Gipuzkoak ezker hormako 14 final jokatuko ditu, eta trinketeko 8

Asteburu honetan (2018-05-06) jokatuko dira GRAVNI federazioen arteko Txapelketaren finalak (Gipuzkoakoaz gain, Araba, Bizkai, Nafarroa, Iparralde eta Errioxakoek izaten dute ordezkaritza bertan).

 

 

 

Arabak, zehazki Gasteiz hiriburuak, hartuko ditu final guztiak, bai ezker hormakoak bai trinketekoak.

 

 

Gipuzkoak ezker hormako 14 final jokatuko ditu, eta trinketeko 8.

 

 

Ondoren zerrendatzen ditugu final guztiak:

 

 

EZKER HORMA

Data Ordua   Pilotalekua Etxekoa     Kanpokoa Jokamoldea
2018-05-04 19:00 1 OGUETA BIZKAIA     NAFARROA LPN
2018-05-04 19:00 2 OGUETA IPARRALDE     NAFARROA PMN
2018-05-05 10:00 1 OGUETA BIZKAIA     NAFARROA LPJ
2018-05-05 10:00 2 OGUETA NAFARROA     ERRIOXA LPs22
2018-05-05 10:00 3 OGUETA BIZKAIA     NAFARROA PMJ
2018-05-05 10:00 4 OGUETA BIZKAIA     NAFARROA PMs22
2018-05-05 11:30 1 OLABE BIZKAIA     NAFARROA Ps22
2018-05-05 11:30 2 OLABE GIPUZKOA     BIZKAIA PN
2018-05-05 11:00 1 MENDI-3 GIPUZKOA     IPARRALDE JGs22
2018-05-05 11:00 2 MENDI-3 GIPUZKOA     IPARRALDE JGN
2018-05-05 17:00 1 MENDI-3 BIZKAIA     NAFARROA GPMJ
2018-05-05 17:00 2 MENDI-3 BIZKAIA     NAFARROA GPMs22
2018-05-05 17:00 3 MENDI-3 GIPUZKOA     NAFARROA GPMN
2018-05-05 16:00 1 OGUETA GIPUZKOA     NAFARROA EBAMJ
2018-05-05 16:00 2 OGUETA GIPUZKOA     NAFARROA EBIMJ
2018-05-05 16:00 3 OGUETA         EBINN
2018-05-05 16:00 4 OGUETA NAFARROA     GIPUZKOA EBIMN
2018-05-05 17:00 1 MENDI-4 BIZKAIA     NAFARROA FMJ
2018-05-05 17:00 2 MENDI-4 ARABA     BIZKAIA FMs22
2018-05-05 17:00 3 MENDI-4 BIZKAIA     NAFARROA FMN
2018-05-06 10:30 1 MENDI-4 BIZKAIA     ERRIOXA FNJ
2018-05-06 10:30 2 MENDI-4 NAFARROA     BIZKAIA FNs22
2018-05-06 10:30 3 MENDI-4 NAFARROA     ERRIOXA FNN
2018-05-06 11:00 1 MENDI-3 ARABA     GIPUZKOA GPNJ
2018-05-06 11:00 2 MENDI-3 BIZKAIA     GIPUZKOA GPNs22
2018-05-06 10:00 1 OLABE BIZKAIA     GIPUZKOA ZPJ
2018-05-06 10:00 2 OLABE GIPUZKOA     IPARRALDE ZPs22
2018-05-06 10:00 3 OLABE IPARRALDE     BIZKAIA ZPN
2018-05-06 10:00 1 OGUETA ARABA     GIPUZKOA GPNN
2018-05-06 10:00 2 OGUETA ERRIOXA     NAFARROA EBIMs22
2018-05-06 10:00 3 OGUETA GIPUZKOA     ARABA EBAMs22
2018-05-06 10:00 4 OGUETA GIPUZKOA     NAFARROA EBAMN
                 

TRINKETA

Data Ordua   Pilotalekua Etxekoa     Kanpokoa Jokamoldea
2018-05-04 19:00 1 ASTRONOMOS ARABA     NAFARROA PANN
2018-05-04 19:00 2 ASTRONOMOS GIPUZKOA     BIZKAIA EBIMN
2018-05-04 19:00 1 ASTRONOMOS IPARRALDE     NAFARROA XJ
2018-05-04 19:00 2 MAITENA IPARRALDE     NAFARROA Xs22
2018-05-04 19:00 3 MAITENA GIPUZKOA     IPARRALDE XN
2018-05-05 10:00 1 ASTRONOMOS BIZKAIA     IPARRALDE EBAJ
2018-05-05 10:00 2 ASTRONOMOS NAFARROA     IPARRALDE EBIs22
2018-05-05 10:00 3 ASTRONOMOS GIPUZKOA     ARABA EBAN
2018-05-05 17:00 1 ASTRONOMOS IPARRALDE     GIPUZKOA PANJ
2018-05-05 17:00 2 ASTRONOMOS NAFARROA     IPARRALDE PANs22
2018-05-05 17:00 1 MAITENA IPARRALDE     GIPUZKOA PAMJ
2018-05-05 17:00 2 MAITENA GIPUZKOA     NAFARROA PAMs22
2018-05-05 17:00 3 MAITENA GIPUZKOA     NAFARROA PAMN
2018-05-06 10:00 1 MAITENA IPARRALDE     GIPUZKOA EBIJ
2018-05-06 10:00 2 MAITENA BIZKAIA     NAFARROA EBAs22
2018-05-06 10:30 1 ASTRONOMOS BIZKAIA     NAFARROA LPJ
2018-05-06 10:30 2 ASTRONOMOS NAFARROA     BIZKAIA LPs22
2018-05-06 10:30 3 ASTRONOMOS IPARRALDE     NAFARROA LPN

 

 

 

Gure webguneko Selekzioak atalean kontsultatu ahal izango dira txapelketaren xehetasun guztiak; besteak beste, astez asteko kartelera, emaitzak eta sailkapenak, pilotariak... esteka honetan klikatuz: http://bit.ly/1RA9euD. Euskadiko Euskal Pilota Federazioaren webgunean ere, www.euskalpilota.org, txapelketaren informazio orokorra ikusgai dago.

 

 

 










Ir arriba