GRAVNI Txapelketaren finalerdiak jokoan asteburuan, Gipuzkoan, Nafarroan eta Errioxan

2018/04/24 | Lehiaketa

Gipuzkoak trinketeko finalerdiak hartuko ditu, eta ezker hormakoak Nafarroan eta Errioxan izango dira; Gipuzkoa ezker hormako 9 finalerditan lehiatuko da, eta trinketeko 4tan

Azken txanpan sartu da federazioen arteko GRAVNI Txapelketa. Hain zuzen ere, asteburu honetan (2018-04-29) finalerdiak jokatuko dituzte: ezker hormakoak Nafarroan eta Errioxan izango dira, eta Gipuzkoak hartuko ditu trinketekoak

 

 

 

Gipuzkoako Selekzioa ezker hormako 9 finalerditan lehiatuko da, eta trinketeko beste 4tan saiatuko da finaletarako txartela lortzen.

 

 

 

Ondoren zehazten ditugu Gipuzkoan jokatuko diren finalerdiak, trinketekoak:

 

TRINKETA

FINALERDIAK (GIPUZKOA)
Data Ordua   Pilotalekua Etxekoa     Kanpokoa Jokamoldea
2018-04-28 11:30 1 IRURA IPARRALDEA     NAFARROA EBAJ
2018-04-28 11:30 2 IRURA GIPUZKOA     BIZKAIA EBIJ
2018-04-28 16:00 1 IRURA NAFARROA     IPARRALDEA EBAs22
2018-04-28 16:00 2 IRURA IPARRALDEA     ARABA EBIs22
2018-04-28 16:00 3 IRURA BIZKAIA     ARABA EBAN
2018-04-28 16:00 4 IRURA IPARRALDEA     BIZKAIA EBIN
2018-04-28 16:00 1 RAMUNTXO BIZKAIA     ARABA LPs22
2018-04-28 16:00 2 RAMUNTXO NAFARROA     BIZKAIA LPN
2018-04-28 16:00 3 RAMUNTXO IPARRALDEA     GIPUZKOA PAMJ
2018-04-28 16:00 4 RAMUNTXO IPARRALDEA     ARABA PAMN
2018-04-29 11:30 1 IRURA NAFARROA     GIPUZKOA PANJ
2018-04-29 11:30 2 IRURA NAFARROA     GIPUZKOA PANN

 

 

 

Eta hauexek Nafarroan eta Errioxan jokatuko diren lehiak, ezker hormako finalerdiak, alegia:

 

EZKER HORMA

FINALERDIAK (NAFARROA)
Data Ordua   Pilotalekua Etxekoa     Kanpokoa Jokamoldea
2018-04-28 10:45 1 LOPEZ NAFARROA     GIPUZKOA GPMs22
2018-04-28 11:45 2 LOPEZ ARABA     NAFARROA GPMN
2018-04-28 10:00 1 LABRIT GIPUZKOA     BIZKAIA GPNJ
2018-04-28 10:00 2 LABRIT GIPUZKOA     NAFARROA GPNs22
2018-04-28 10:00 3 LABRIT GIPUZKOA     BIZKAIA GPNN
2018-04-28 17:00 1 CABANILLAS NAFARROA     GIPUZKOA ZPJ
2018-04-28 17:00 2 CABANILLAS BIZKAIA     GIPUZKOA ZPN
2018-04-29 10:30 1 LABRIT ARABA     NAFARROA EBAJ
2018-04-29 10:30 2 LABRIT NAFARROA     BIZKAIA EBIJ
2018-04-29 10:30 3 LABRIT ARABA     IPARRALDEA EBAs22
FINALERDIAK (ERRIOXA)
Data Ordua   Pilotalekua Etxekoa     Kanpokoa Jokamoldea
2018-04-28 16:30 1 ADARRAGA NAFARROA     ARABA LPJ
2018-04-28 16:30 2 ADARRAGA ERRIOXA     GIPUZKOA LPs22
2018-04-28 16:30 3 ADARRAGA NAFARROA     IPARRALDEA LPN
2018-04-28 16:30 4 ADARRAGA NAFARROA     GIPUZKOA PMN
2018-04-29 10:30 1 ADARRAGA NAFARROA     ERRIOXA EBIs22
2018-04-29 10:30 2 ADARRAGA NAFARROA     ARABA EBAN
2018-04-29 10:30 3 ADARRAGA ERRIOXA     GIPUZKOA EBIN

 

 


 

Final guztiak maiatzaren 6ko asteburuan jokatuko dira, Araban.

 

 

 

Gure webguneko Selekzioak atalean kontsultatu ahal izango dira txapelketaren xehetasun guztiak; besteak beste, astez asteko kartelera, emaitzak eta sailkapenak, pilotariak... esteka honetan klikatuz: http://bit.ly/1RA9euD. Euskadiko Euskal Pilota Federazioaren webgunean ere, www.euskalpilota.org, txapelketaren informazio orokorra ikusgai dago.

 

 

 










Ir arriba