Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Txapeldunak

2018/01/16 | Lehiaketa

Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketaren espezialitate gehienetako lehiak bukatu dira jada. Ondorengo lerrotan zehazten ditugu orain arte jokatu diren final guztietako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak:

 

 
 
 

 

ESKUA
 

- Banaka, kadeteak:  TOLOSA-AURRERA (Ugartemendia) 18 / TOLOSA-AURRERA (Altuna) 3

- Banaka, jubenilak: ILUNPE (Alberdi) 9 / OIARPE (Sein) 22

- Banaka, nagusiak: HERNANI (Lizeaga) 22 / INTXURRE (Artola) 2

- Binaka, kadeteen 1. maila:
ILUNPE 1 (Alberdi-Elosegi) 20 / TOLOSA-AURRERA 2 (Altuna-Ugartemendia) 22
 
- Binaka, kadeteen 2. maila: MURUMENDI (Olano-Enbil) 12 / LAPKE 1 (Etxeberria-Naldaiz) 22
 
- Binaka, kadeteen 3. maila: OIARPE (Arruti-Susperregi) 12 / LAPKE (Ormazabal-Etxezarreta) 22
 
- Binaka, jubenilen 1. maila: GAZTELEKU (Alberdi-Elizegi) 22 / AÑORGA (Orbegozo-Oliden) 10
 
- Binaka, jubenilen 2. maila: LAPKE 1 (Senar-Etxeberria) 22 / PAGAZPE (Galarraga-Urbieta) 14
 
- Binaka, nagusien Ohorezko maila: 
LAPKE (Zubizarreta-Garmendia) 22 / PAGAZPE (Exposito-Aranguren) 8
 
- Binaka nagusien 1. maila: ILUNPE (Egiguren-Salegi) 10 / INTXURRE (Zubiria-Irazustabarrena) 22
 
- Binaka, nagusien 2. maila: 
ATZAPAR (Urbieta-Urruzola) 22 / TARTALOETXE (Matxinandiarena-Elizegi) 16
 
- Binaka, nagusien 3. maila: INTZA (Urkia-Solano) 22 / INTXURRE 1 (Zubeldia-Aizpitarte) 18

 

 

  

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilen 1. maila:
ATAUN (Lopez-Ramirez) 30 / ATZAPAR (Otegi-Aranburu) 18

- Emakumezkoak, jubenilen 2. maila:
AIA (Eizmendi-Albeniz) 22 / HERNANI 2 (Urdangarin-Zugasti) 30

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila: 
SU-BERRI 2 (Mendizabal-Arrillaga) 30 / HERNANI 2 (Goikoetxea-Eizmendi) 23

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila:
HERNANI 1 (Tejedor-Irigoien) 15 / SU-BERRI (Galdos-Larrarte) 30

- Gizonezkoak, 22 urtez azpikoak: 
IKASBERRI (Martija-Alkorta) 25 / ALTZATARRA (Rekondo-Udakiola) 13

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila: 
ZARAUTZ (Aizpuru-Daguerre) 25 / LOIOLATARRA 2 (Salaberria-Huegun) 16

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila: 
DANOK BAT (Elezgarai-Garalde) 25 / AZKOITIA 2 (Epelde-Juaristi) 16

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila: 
LAGUNAK 2 (Conde-Arrizabalaga) 25 / ZARAUTZ 2 (Lizaso-Contreras) 20

 

 
 
 
ZESTA-PUNTA
 


- Kadeteak: DONOSTIA JAI ALAI (Alberro-Hernandez) 30 / ZUMAIA (Aizpurua-Sagarzazu) 12

- Jubenilak: ZUMAIA 1 (Aguirre) EA / DANOK BAT 1 (Arrillaga-Mendizabal) 35

- Nagusien 1. maila: DANOK BAT (Mendizabal-Manzisidor) 35 / BEOTIBAR (Ibañez-Izagirre) 28

- Nagusien 2. maila: 
HONDARRIBIA 2 (Agueda-Enrike) 30 / DANOK BAT 1 (Andonegi-Arrizabalaga) 35

 

 

 

 LARRUZKO PALETA


- Nagusien 1. maila: PAGAZPE (Clement-Arruti) 35 / GAZTELEKU (Altuna-Lete) 18

- Nagusien 2. maila: PAGAZPE (J.Begiristain.-M.Begiristain) 35 / GAZTELEKU (Iradi-Rekalde) 27

- Nagusien 3. maila: TXOST 1 (Leonet-Azpiroz) 22 / OIANGU 3 (Alberdi-Agirrezabal) 35

 

 

 

PALA MOTZA


- Nagusien 1. maila: OIANGU 1 (Ibarguren-Andonegi) 38 / REAL SOCIEDAD 1 (Navarro-Vigeon) 40

- Nagusien 2. maila: TXOST (Aizpuru-Irigoien) 40 / PAGAZPE (J.Begiristain-M.Begiristain) 38

- Nagusien 3. maila: EUSKAL JOLAS (Badiola-Sanchez) 39  / OIANGU 2 (Otegi-Mendikoa) 40

 

 

 

PALA


- Nagusiak: GAZTELEKU (Altuna-Rekalde) 45 / OIANGU (Ibarguren-Letamendia) 43

 

 

 

Webgune honetako Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa ezker horma atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitakoak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak atalean, bestalde, irudi bilduma ugari dago ikusgai: http://bit.ly/2rDff9n

 

 

 










Ir arriba