Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Txapeldunak

2020/01/23 | Lehiaketa

Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketaren espezialitate gehienetako lehiak bukatu dira. Ondorengo lerrotan laburbiltzen ditugu orain arte jokatu diren final guztietako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak:

 

 

 

 

ESKUA
 

Banaka, kadeteen 1. maila
LAPKE-Irribarria 18 / TOLOSA-Amiano 7

Banaka, kadeteen 2. maila
LAPKE-Goiburu 18 / ZAZPI ITTURRI-Mujika 2

Banaka, jubenilen 1. maila
TOLOSA-Amiano 22 / INTXURRE-Zubeldia 12

Banaka, jubenilen 2. maila
BEHAR ZANA-Olasagasti 21 / HERNANI-Oiartzabal 22

Banaka, nagusien 1. maila
BEHAR ZANA-Jon Urbieta 17 / BEHAR ZANA-Xabi Urbieta 22

Banaka, nagusien 2. maila
OIARPE-Etxabe 17 / GAZTELEKU-Arrate 22

Binaka, kadeteen 1. maila:
TOLOSA 2 (Amiano-Iztueta) 19 / LAPKE 2 (Zubizarreta-Garcia) 22

Binaka, kadeteen 2. maila:
TOLOSA 1 (Iraeta-Aramendi) 21 / ALDE ZAHARRA 1 (Zapirain-Sorondo) 22
 
Binaka, kadeteen 3. maila:
LAPKE 1 (Ascaray-Erauskin) 22 / GAILURRERANTZ (Mendizabal, J.-Mendizabal, I.) 20
 
Binaka, jubenilen 1. maila
MUNDARRO (Lizeaga-Lizeaga) 19 / TOLOSA 2 (Amiano-Sudupe) 22
 
Binaka, jubenilen 2. maila
TOLOSA 1 (Perurena-Albeniz) 22 / HERNANI (Oiarzabal-Insausti) 10
 
Binaka, nagusien Ohorezko maila
LAPKE (Zubizarreta-Quina) 22 / HERNANI (Exposito-Lizeaga) 14
 
Binaka nagusien 1. maila:
ILUNPE (Alberdi-Salegi) 22 / PAGAZPE (Santxo-Urruzola) 11
 
Binaka, nagusien 2. maila
MUNDARRO (Loidi-Sanchez) 20 / AÑORGA (Oliden-Orbegozo) 22
 
Binaka, nagusien 3. maila
LAPKE 2 (Otxoa-Garmendia) 21 / ZESTOA (Odriozola-Salegi) 22

 

 

  

GOMAZKO PALETA
  

Emakumezkoak, jubenilak:
INTXURRE 1 (Agirre-Karrera) 20 / INTXURRE 2 (Murua-Iturriotz) 30

Emakumezkoak, nagusien 1. maila
HERNANI (Arrieta-Huizi) 30 / SU-BERRI 2 (Galdos-Maiza) 21

Emakumezkoak, nagusien 2. maila:
HERNANI 1 (Balerdi-Urdangarin) 30 / SU-BERRI 2 (Lasarte-Aranburu) 19

Gizonezkoak, nagusien 1. maila:
LAGUNAK (Arrizabalaga-Lizarralde) 22 / REAL SOCIEDAD (Antxordoki-Martikorena) 25

Gizonezkoak, nagusien 2. maila
ZARAUTZ (Aizpuru-Daguerre) 24 / HERNANI (Ramos-Zubimendi) 25

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila
ZARAUTZ 1 (Lizaso-Contreras) 18 / GAZTELEKU 2 (Eskudero-Beloki) 25

 

 

 

ZESTA-PUNTA
 


Kadeteak
ZUMAIA 3 (Agirre-Egaña) 24 / DANOK BAT 1 (Urreisti-Lekube-Lizardi) 30

Jubenilak
DONOSTIA JAI ALAI (Hernandez-Alberro) 26 / HONDARRIBIA (Basterra-Pop) 30

Nagusiak
DANOK BAT 2 (Alberro-Mendizabal) 30 / DANOK BAT 1 (Gonzalez-Manzisidor) 26

 

 

 

LARRUZKO PALETA


Nagusien 1. maila:
REAL SOCIEDAD 2 (Begiristain-Andueza) 35 / EPLE (Eskisabel-Pichel) 20

Nagusien 2. maila
TXOST 2 (Mujika-Irigoien) 35 / OIANGU 1 (Ibarguren-Agirre) 30

Nagusien 3. maila:
OIANGU (Otegi-Sanchez) 19 / EUSKAL JOLAS (Gallastegi-Lopez) 35

 

 

 

PALA MOTZA


Nagusien 1. maila:
REAL SOCIEDAD 2 (Begiristain-Vigeon) 26 / REAL SOCIEDAD 1 (Navarro-Andueza) 40

Nagusien 2. maila:
EPLE 2 (Brosa-Pichel) 40 / OIANGU 1 (Irastorza-Andonegi) 30

 

 

 

PALA


Nagusiak
GAZTELEKU (Altuna-Rekalde) 45 / EPLE (Martinez-Pichel) 39

 

 

 

 

Webgune honetako Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa ezker horma atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitako datu guztiak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak txokoan, bestalde, finalen irudi bilduma ugari dago ikusgai.

 

 

 










Ir arriba