Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Txapeldunak

2017/01/10 | Lehiaketa

Bukatu berri da 2016-17 denboraldiko Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Ondoren zehazten ditugu espezialitate bakoitzeko finaletako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak

 
 
 
 

 

ESKUA
 

- Eskuz banaka, kadeteak:  ZESTOA (Salegi) 12 / AZKOITIA (Uranga) 18

- Eskuz banaka, jubenilak: ZAZPI ITTURRI (Zabala) 20 / BERGARA (Murua) 22

- Eskuz banaka, nagusiak: AURRERA-TOLOSA (Biain) 8 / ZAZPI ITTURRI (Zubiria) 22

- Eskuz binaka, kadeteen 1. maila: 
OIARPE 1 (Salaberria-Aburuza) 22 / HERNANI (Salaberria-Zugasti) 15

- Eskuz binaka, kadeteen 2. maila: 
ZUMAIA (Larrañaga-Ostolaza) 22 / GAZTELEKU 1 (Mujika-Irazu) 2

- Eskuz binaka, kadeteen 3. maila: 
TOLOSA 2 (Sorarrain-Goikoetxeaundia) 7 / INTXURRE (Olazabal-Esnaola) 22

- Eskuz binaka, jubenilen 1. maila: ILUNPE (Egiguren-Iriarte) 22 / OIARPE 1 (Sein-Etxeberria) 14

- Eskuz binaka, jubenilen 2. maila:
GAZTELEKU (Eguzkitza-Gurrutxaga) 22 / TOLOSA 3 (Olazabal-Esnaola) 17

- Eskuz binaka, nagusien ohorezko maila:
HERNANI (Ojuel-Arrieta) 14 / PAGAZPE 2 (Santxo-Gorrotxategi) 22

- Eskuz binaka, nagusien 1. maila: 
LAPKE (Zubizarreta-Garmendia) 22 / EPLE (Urmeneta-Aranburu) 4

- Eskuz binaka, nagusien 2. maila:  
MUNDARRO (Loidi-Sanchez) 9 / PAGAZPE (Exposito-Aranguren) 22

- Eskuz binaka, nagusien 3. maila: ORIO (Lertxundi-Aranalde) 22 / URNIETA (Loitegi-Odriozola) 16

 

  

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilak 1. maila:
SU-BERRI (Larrarte-Larrarte) 30 / INTXURRE 1 (Olano-Agirre) 19

- Emakumezkoak, jubenilak 2. maila: 
INTXURRE 1 (Esnaola-Aramendi) 30 / BERGARA (Murua-Agirrezabal) 26

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila: 
HERNANI (Araistegi-Arrieta) 30 / SU-BERRI 2 (Otaegi-Mendizabal) 19

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila: 
ZIOTZA (San Sebastian-Erasun) 30 / SU-BERRI 1 (Arrillaga-Otaegi) 12

- Gizonezkoak, 22 urtez azpikoak:
IKASBERRI (Martija-Alkorta) 25 / REAL SOCIEDAD 2 (Oiarbide-Estefano) 16

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila:
PAGAZPE (Errazti-Urdanpileta) 23 / REAL SOCIEDAD (M. Antxordoki-G. Antxordoki) 25

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila: 
ALTZATARRA (Elejalde-Gomez) 25 / AZKOITIA 1 (Egiguren-Lopetegi) 17

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila:
ZESTOA (Rodriguez-Lozano) 7 / HERNANI (Lujanbio-Murgiondo) 25

 

 

ZESTA-PUNTA


- Kadeteak: 
DANOK BAT 1 (Arrillaga-Mendizabal) 30 / DONOSTIA JAI ALAI 1 (Alberro-Hernandez) 22

- Jubenilak: ZUMAIA (Agirre-Saez) 35 / DANOK BAT (Manzisidor-Arrizabalaga) 23

- Nagusiak, 1. maila: ZUMAIA 1 (Agirre-Uranga) 26 / DONOSTIA JAI ALAI (U.Alberro-A.Alberro) 35

- Nagusiak, 2. maila: DANOK BAT 1 (Mendizabal-Manzisidor) 35 / ZUMAIA 1 (Manterola-Alonso) 25

 

 

PALA


- Nagusiak: OIANGU 1 (Ibarguren-Letamendia) 45 / REAL SOCIEDAD (Lopez-Juanes) 30


 

PALA MOTZA


- Nagusiak, 1. maila: PAGAZPE (Clement-Arruti) 40 / OIANGU 1 (Arrieta-Andonegi) 38

- Nagusiak, 2. maila: GAZTELEKU (Iradi-Rekalde) 23 / OIANGU 1 (Ibarguren-Olaran) 40

- Nagusiak, 3. maila: OIANGU (Zurutuza-Oiarbide) 32 / URNIETA 2 (Fernandez-Garagorri) 40

 

 

 LARRUZKO PALETA
 

- Nagusiak, 1. maila: REAL SOCIEDAD 1 (Lopez-Vigeon) 23 / PAGAZPE (Clement-Arruti) 35

- Nagusiak, 2. maila: EUSKAL JOLAS (Beitia-Etxeberria) 25 / OIANGU 3 (Olaran-Ibarguren) 35

- Nagusiak, 3. maila: URNIETA 2 (Argiñarena-Garagorri) 14 / URNIETA 1 (Jauregi-Txapartegi) 35

 

 

 

Webgune honetako Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa ezker horma atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitakoak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak atalean, bestalde, hainbat irudi daude ikusgai. 

 

 

 










Ir arriba