Gipuzkoako Elkarteen Arteko Txapelketa (ezker horma). Txapeldunak

2010/12/23 | Lehiaketa

Bukatu berri da Ezker Hormako Gipuzkoako Elkarteen Arteko Txapelketa-Kutxa Saria. Ondoren zehazten ditugu jokamolde bakoitzeko finaletako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak: 

 

ESKUA
 

- Eskuz banaka, kadeteak: Aurrera Saiaz (Mujika)  4  / ZAZPI ITTURRI (Iribarria)  18

- Eskuz banaka, jubenilak: Goierri (Erostarbe)  18 / ZAZPI ITTURRI (Gallurralde)  22

- Eskuz banaka, nagusiak: ANIZTASUNA (Belloso)  22 / Ozkarbi (Aldape)  18

- Eskuz binaka, kadeteen 1. maila: ZAZPI ITTURRI (Altuna-Iribarria)  22 / Aurrera Saiaz (Galarraga-Iruretagoiena)  12

- Eskuz binaka, kadeteen 2. maila: Usurbil (Ibargoien-Telleria)  18 / AURRERA SAIAZ (Balerdi-Aburuza)  22

- Eskuz binaka, kadeteen 3. maila: Euskal Jolas (Zubikarai-Agirregabiria)  15 / GOIERRI (Alvarez-Ibañez)  22

- Eskuz binaka, jubenilen 1. maila: Intxurre (Artola-Zabala)  16 / MUNDARRO (Barandiaran-Sanchez)  22

- Eskuz binaka, jubenilen 2. maila: AURRERA SAIAZ (Maiza-Elustondo)  22 / Hernani 2 (Leonet-Garcia)  17

- Eskuz binaka, jubenilen 3. maila: Eple (Garmendia-Arzadun)  12 / GURE TXERU (Murua-Goenaga) 22

- Eskuz binaka, nagusien ohorezko maila: OZKARBI (Mendizabal-Irureta)  22  / Aurrera Saiaz 2 (Apezetxea-Galarraga)  19

- Eskuz binaka, nagusien 1. maila: ZAZPI ITTURRI (Olaetxea-Arzelus)  22 / Antigua (Baez-Fernandez)  14

- Eskuz binaka, nagusien 2. maila: Oiarpe (Martinez-Irastorza)  14 / ZUMAIA (U.Iribar-O.Iribar)  22

- Eskuz binaka, nagusien 3. maila: Gazteleku 1 (Eskudero-Sagaseta)  18 / ILUNPE 1 (Etxeberria-Aldalur)  22

 

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilak: Hernani 4 (Goikoetxea-Huizi)  20 / HERNANI 2 (Irazustabarrena-Semper)  30

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila: INTXAURRONDO (Etxegia-Montes)  30 /  Hernani (Lukas-Manzisidor)  17

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila: Hernani 2 (Pagola-Gutierrez)  27 /  HERNANI 1 (Perez-Jauregi)  30

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila: REAL SOCIEDAD (Antxordoki-Telletxea)  25  / Loiolatarra 1 (Ubeda-Huegun)  16

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila: USURBIL (Errasti-Olaizola)  25 / Ikasberri (Larrañaga-Lopetegi)  13

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila: Lagunak (Gallastegi-Etxeberria) 22 / ALTZATARRA (Razkin-Gastesi)  25

  

ERREMONTEA
 

- Nagusiak: ANTIGUA (Juanmartiñena-Goikoetxea)  40 / ZUMAIA (Segurola-Arizaga)  30

  

ZESTA-PUNTA


- Kadeteak: Donostia Jai Alai 1 (Odriozola-Munduate)  21 / ZUMAIA (Osa-Alonso)  30

- Nagusiak: GAZTELEKU 1 (Lizasoain-Gomez)  35 / Danok Bat (Elezgarai-Ramirez)  25

 

PALA


- Nagusiak, 1. maila: TXOST 2 (Aierbe-Argote)  45 / Gazteleku (Altuna-Zabala)  44

- Nagusiak, 2. maila: ZUMAIA (Sanchez-Etxarte)  45 / Oiangu (Aranzegi-Letamendia)  32

 

PALA MOTZA


- Nagusiak, 1. maila: Real Sociedad (Ezkerro-Etxeberria)  39 / GAZTELEKU (Altuna-Vitoria) 40

- Nagusiak, 2. maila: REAL SOCIEDAD 1 (Navarro-Zabala) 40 / Real Sociedad 2 (Benoit-Garcia) 20

- Nagusiak, 3. maila: URNIETA 1 (Arozena-Unanue) 40 / Urnieta 2 (Gorosabel-Jauregi) 26

 

 LARRUZKO PALETA
 

- 22 urtez azpikoak: ALTZATARRA 2 (Martinez-Brosa) 35 / Landare (Lujanbio-Barroso) 26

- Nagusiak, 1. maila: Real Sociedad 1 (Navarro-Etxeberria)  25 / REAL SOCIEDAD 2 (Ezkerro-Garcia)  35

- Nagusiak, 2. maila: OIANGU 1 (Soraluze-Luzuriaga)  35 / Real Sociedad (Benoit-Zabala)  30

- Nagusiak, 3. maila: Usurbil 2 (Begiristain-Iturzaeta)  25 / GAZTELEKU 1 (Rekalde-Altuna)  35

 

Webgune honetako Lehiaketak atalean kontsulta ditzakezue txapelketaren nondik norakoak: emaitzak, sailkapenak...

 

 

 










Ir arriba