Gipuzkoa hirugarren GRAVNI Txapelketan

2016/05/04 | Lehiaketa

Gipuzkoako Selekzioak hirugarren postua lortu du bukatu berri den GRAVNI Txapelketan; bai ezker horman bai trinketan sailkatu da postu horretan. Nafarroak irabazi du, beste behin ere, bietan. Ezker horman Bizkaia izan da bigarren eta trinketan, berriz, Iparraldek lortu du bigarren postua.

 
 
 
 
Ondoren zehazten ditugu puntuazioak:



EZKER HORMA
 

1. Nafarroa, 129 puntu

2. Bizkaia, 108 puntu

3. Gipuzkoa, 104 puntu

4. Errioxa, 55 puntu

5. Araba, 50 puntu

6. Iparralde, 26 puntu
 

 
TRINKETA

 

1. Nafarroa, 78 puntu

2. Iparralde, 75 puntu

3. Gipuzkoa, 60 puntu

4. Bizkaia, 55 puntu

5. Araba, 33 puntu

6. Errioxa, 6 puntu

 

 

 

Eta hauexek izan dira finaletako emaitzak

 

EZKER HORMA

     
ESKUZ BANAKA GAZTEAK LABRIT Apirilak 29
(ostirala)
18:30 GIPUZKOA
(Alberdi)
22-10 NAFARROA
(Echeverria)
ESKUZ BINAKA GAZTEAK GIPUZKOA
(Zubizarreta
Aranguren)
22-18 NAFARROA
(Salaberria
Eskiroz)
GOMAZKO P.NESKAK NAGUSIAK NAFARROA
(Muneta
Larramendi)
21-30 BIZKAIA
(Pradera
Etxaniz)
PALA MOTZA NAGUSIAK NAFARROA
(Michel
Echavarren)
40-21 BIZKAIA
(Gordon
Garate)
JOKO GARBI GAZTEAK OBERENA Apirilak 29
(ostirala)
19:00 GIPUZKOA
(Iruretagoie.
Azpiroz)
38-40 IPARRALDE
(Semperena
Pelletrat)
JOKO GARBI 22 AZPITIK GIPUZKOA
(Ondaro
Leonet)
34-40 IPARRALDE
(Fernando
Echenique)
JOKO GARBI NAGUSIAK GIPUZKOA
(Aizpurua
Aizpurua)
33-40 IPARRALDE
(Prajs
Penresaubes)
LARRUZKO PALETA GAZTEAK LABRIT Apirilak 30
(larunbata)
10:00 NAFARROA
(Perez
Santesteban)
35-33 BIZKAIA
(Diaz
Unda)
PALA MOTZA GAZTEAK BIZKAIA
(Etxegibel
Angulo)
12-40 NAFARROA
(Molina
Mayo)
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK NAFARROA
(Martinez
Goñi)
35-13 BIZKAIA
(Artetxe
Gonzalez)
PALA MOTZA 22 AZPITIK NAFARROA
(Eguaras
Ciaurriz)
28-40 GIPUZKOA
(Ibarguren
Irigoien)
FRONTENISA MUTIL JUBENILAK SALINAS
DE
PAMPLONA
Apirilak 30
(larunbata)
10:00 BIZKAIA
(Gabirondo
Martinez)
10-30 NAFARROA
(Benito
Cabrejas)
FRONTENISA MUTIL 22 AZPITIK NAFARROA
(Amoztegui
Salvador)
19-30 BIZKAIA
(Cobas
Fernandez)
FRONTENISA MUTIL NAGUSIAK BIZKAIA
(Vadillo
Ruiz)
30-16 ARABA
(Lobato
Otero)
ZESTA PUNTA GAZTEAK NOAIN Apirilak 30
(larunbata)
16:00 GIPUZKOA
(Mendizabal
Manzisidor)
35-21 BIZKAIA
(Mandiola
Ruiz)
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK GIPUZKOA
(Aguirre
Andonegi)
34-35 IPARRALDE
(Laloo
Basque)
ZESTA PUNTA NAGUSIAK GIPUZKOA
(Alberro
Alberro)
35-31 BIZKAIA
(Antxon
Lekue)
FRONTENISA NESKA JUBENILAK SALINAS
DE
PAMPLONA
Apirilak 30
(larunbata)
17:00 NAFARROA
(Escala
Ardanaz)
22-30 BIZKAIA
(Fuentes
Diez)
FRONTENISA NESKA 22 AZPITIK ERRIOXA
(Gomez
Saenz)
12-30 NAFARROA
(Etxeberria
Juandeaburre)
FRONTENISA NESKA NAGUSIAK ERRIOXA
(Barron
Establiet)
30-8 NAFARROA
(Etxarri
Otegi)
ERREMONTEA NAGUSIAK EUSKAL
HUARTE
Apirilak 30
(larunbata)
17:00 GIPUZKOA
(Arruarte
Aldave)
25-40 NAFARROA
(Rodriguez
Otano)
GOMAZKO P.NESKAK GAZTEAK OBERENA Apirilak 30
(larunbata)
17:00 ARABA
(Perez
Murga)
13-30 NAFARROA
(Murillo
Mendinueta)
GOMAZKO P.NESKAK 22 AZPITIK BIZKAIA
(Arrizabalaga
Villanueva)
30-24 GIPUZKOA
(Maiza
Huizi)
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK  NAFARROA
(Arizaleta
Labiano)
35-14 BIZKAIA
(Orueta
Agirre)
GOMAZKO PALETA JUBENILAK LOPEZ Maiatzak 1
(igandea)
10:00 ARABA
(Agirre
Arana)
14-25 BIZKAIA
(Zabala
Del Río)
GOMAZKO PALETA 22 AZPITIK BIZKAIA
(Serrano
Artaraz)
20-25 NAFARROA
(Baztan
Redmond)
GOMAZKO PALETA NAGUSIAK NAFARROA
(Andueza
Erburu)
25-24 GIPUZKOA
(Ramos
Esnaola)
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK  LABRIT Maiatzak 1
(igandea)
10:00 GIPUZKOA
(Ugalde)
22-3 ERRIOXA
(Zabala)
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK NAFARROA
(Laso
Mariezkurrena)
22-13 ERRIOXA
(Prado
Sánchez)
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK NAFARROA
(Rekalde)
13-22 GIPUZKOA
(Santxo)
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK BIZKAIA
(Azpiri
Larrinaga)
16-22 GIPUZKOA
(Urbieta
Murgiondo)
PALA 22 AZPITIK NOAIN Maiatzak 1
(igandea)
10:30 BIZKAIA
(Rentería
Martínez)
45-37 NAFARROA
(Egea
Bariain)
PALA NAGUSIAK NAFARROA
(Villanueva
Nicuesa)
45-25 GIPUZKOA
(Altuna
Sánchez)

 

TRINKETA

     
XARE JUBENILAK LEKUNBERRI Apirilak 29
(ostirala)
19:00 IPARRALDE
(Francessena
Etcheberry)
40-21 GIPUZKOA
(Santano
Apeztegia)
XARE 22 AZPITIK IPARRALDE
(De Paredes
Majourau)
40-24 GIPUZKOA
(Apeztegia
Sainz)
XARE NAGUSIAK IPARRALDE
(Larronde
San Sebastian)
40-31 GIPUZKOA
(Lizaso
Vinuesa)
LARRUZKO PALETA JUBENILAK MENDILLORRI Apirilak 29
(ostirala)
19:00 NAFARROA
(Pueyo
Iraburu)
40-20 BIZKAIA
(Ruiz
Larrinaga)
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK BIZKAIA
(Olazabal
Piñon)
29-40 NAFARROA
(Gortari
Moriones)
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK IPARRALDE
(Larretche
Cambos)
40-32 NAFARROA
(Moral
Menendez)
ESKUZ BANAKA GAZTEAK MENDILLORRI Apirilak 30
(larunbata)
10:00 IPARRALDE
(Etchegaray)
35-6 NAFARROA
(Gil)
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK IPARRALDE
(Berterreche
Iribarren)
22-40 NAFARROA
(Santamaria
Sanchez)
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK BIZKAIA
(Aizpuru)
40-33 NAFARROA
(Bengoetxea)
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK BIZKAIA
(Ziarrusta
Ugarte)
34-40 NAFARROA
(Berrogui
Lukin)
P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK MENDILLORRI Apirilak 30
(larunbata)
16:00 GIPUZKOA
(Pablos
Mutuberria)
25-30 IPARRALDE
(Goyenetche
Curot)
P.ARGENTINA MUTILAK 22 AZPIKOAK GIPUZKOA
(Sagarzazu
Pagola)
30-11 ARABA
(Fernandez
Martinez)
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK IPARRALDE
(Amestoy
Marisco)
28-30 NAFARROA
(Zamora
Andueza)
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK NAFARROA
(Eslava
Ayesa)
30-21 GIPUZKOA
(Larrarte
Pablos)
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK LARRABIDE Apirilak 30
(larunbata)
17:00 GIPUZKOA
(Maiz)
40-33 IPARRALDE
(Bideondo)
ESKUZ BINAKA GAZTEAK  IPARRALDE
(Larzabal
Saint Paul)
33-40 BIZKAIA
(Artola
Camiruaga)
P.ARGENTINA NESKAK GAZTEAK MENDILLORRI Maiatzak 1
(igandea)
10:45 IPARRALDE
(Irigarai
Behasteguy)
30-18 NAFARROA
(Espinal
Parot)
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZPIKO IPARRALDE
(Larralde
Bercetche)
30-17 GIPUZKOA
(Gabirondo
Araiztegi)

 


 

Informazio gehiago webgune honetako Selekzioak atalean eta Euskadiko Euskal Pilota Federazioaren web orrian: www.euskalpilota.com.

 

 

 










Ir arriba