Udaberri Sariko finalak, han-hemenka, asteburuan

2016/03/17 | Lehiaketa

Alegian, Oņatin, Aginagan, Errenterian, Hondarribian, Hernanin eta Arrasaten izango dira jaialdiak, ostiralean eta larunbatean

Udaberri Sariko finalak jokatuko dira, han-hemenka, asteburu honetan. Hain zuzen ere, Alegian, Oñatin, Aginagan, Errenterian, Hondarribian, Hernanin eta Arrasaten izango dira jaialdiak, ostiralean eta larunbatean.

 

 

 

 

Hona hemen xehetasun guztiak:

 

 

Martxoak 18, ostirala, 19:00, Alegia-Elorri


1. Eskuz binaka, jubenilak 1. maila:
GAZTELEKU (Oiarbide-Alberdi) / INTXURRE 1 (Luzuriaga-Aizpitarte)

2. Eskuz binaka, jubenilak 2. maila:
EUSKAL JOLAS (Aldalur-Arakistain) / HONDARRIBIA 1 (Maya-Esnaola)

 

Martxoak 18, ostirala, 19:30, Oñati-Zubikoa


1. Eskuz binaka, kadeteak 2. maila: ALOÑA MENDI 1 (Perez-Perez) / ARRASATE (Iturriotz-Llodio)

2. Eskuz binaka, kadeteak 1. maila: TOLOSA 2 (Goikoetxea-Tolosa) / TOLOSA 1 (Zalakain-Etxeberria)

 

Martxoak 18, ostirala, 20:00, Aginaga


1. Gomazko paleta mutilak, nagusiak 2. maila:
DANOK BAT (Elezgarai-Manzisidor-Garalde) / SORALUZE 1 (Gallastegi-Heriz)

2. Gomazko paleta mutilak, nagusiak 1. maila:
LOIOLATARRA (Salaberria-Zumeta) / PAGAZPE 2 (Errazti-Urdanpilleta)

 

Martxoak 18, ostirala, 20:15, Errenteria-Agustina Otaola Raketista Profesionala


2. Pala motza, nagusiak: LANDARE (Elorza-Pichel) / OIANGU (Aranburu-Olaran)

 

Martxoak 19, larunbata, 17:00, Hondarribia-Jostaldi


1. Zesta-punta, kadeteak: ZUMAIA (Agirre-Saez) / HONDARRIBIA (Goikoetxea-Sandoval)

2. Zesta-punta, nagusiak:
BEOTIBAR 2 (Ibañez-Muñagorri) / DONOSTIA JAI ALAI 1 (Gamarra-Enrike-Zapirain)

 

Martxoak 19, larunbata, 17:00, Hernani


1. Eskuz binaka, nagusiak 2. maila: ANTIGUA (Iribar-Bikuña) / GAZTELEKU (Etxeberria-Gonzalez)

2. Eskuz binaka, nagusiak 1. maila: HERNANI (Urkizu-Apezetxea) / EPLE (Urmeneta-Mitxelena)

 

Martxoak 19, larunbata, 18:30, Arrasate-Uarkape


1. Eskuz binaka, nagusiak 3. maila:
HONDARRIBIA (Maia-Pagadizabal) / GAZTELEKU (Gesalaga-Etxezarreta)

2. Eskuz binaka, kadeteak 3. maila:
ARRASATE (Albizuri-Etxezarreta) / ARETXABALETA (Zugasti-Lasagabaster)

 

 

 

Informazio gehiago Kartelera atalean. Eta Lehiaketa-Federatua-Udaberri atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitako datuak: emaitzak, sailkapenak, pilotariak...

 

 

 










Ir arriba