Jokoan da GRAVNI Txapelketa

2016/03/09 | Lehiaketa

Finalak maiatzaren 1eko asteburuan izango dira

Jokoan da GRAVNI, federazioen arteko txapelketa. Gipuzkoakoaz gain, Araba, Bizkai, Nafarroa, Iparralde eta Errioxakoek izaten dute ordezkaritza bertan.

 

 

Aurrena, ligaxka jokatuko dute guztiek. Lehen fase hori amaituta, apirilaren 24ko jardunaldian izango dira ezker hormako zein trinketeko finalerdiak. Eta final guztiak maiatzaren 1eko asteburuan jokatuko dira.

 

 

Hona hemen egutegia:

 

JARDUNALDIA DATA ETXEKOA KANPOKOA
1 MARTXOAK 13 Nafarroa GIPUZKOA
Errioxa Bizkaia
Iparralde Araba
2 MARTXOAK 20 GIPUZKOA Bizkaia
Nafarroa Araba
Iparralde Errioxa
3 APIRILAK 3 Iparralde Bizkaia
Araba GIPUZKOA
Errioxa Nafarroa
4 APIRILAK 10 GIPUZKOA Iparralde
Bizkaia Nafarroa
Araba Errioxa
5 APIRILAK 17 Bizkaia Araba
GIPUZKOA Errioxa
Nafarroa Iparralde
6 APIRILAK 24 FINALERDIAK
EZKER HORMA ETA TRINKETA
7 MAIATZAK 1 FINALAK
EZKER HORMA ETA TRINKETA

 

 

 

Eta ondorengo taulan izendatzen ditugu Gipuzkoako Selekzioa osatzen duten pilotariak eta hautatzaileak, beste hainbat xehetasunekin batera:

 

JOKAMOLDEA HAUTATZAILEA KATEGORIA IZENA KLUBA
Trinketa paleta argentinarra Iñaki Mutuberria Jubenila
+
22 azpitik
Aritz Sistiaga Ramuntxo
Unai Sagarzazu Kurpil Kirolak
Ion Ander Pablos Kurpil Kirolak
Garikoitz Pagola Kurpil Kirolak
Ander Mutuberria Ramuntxo
Nagusia Ander Monserrat Ramuntxo
Aritz Larrarte Ramuntxo
Gorka Pablos Ramuntxo
Aitor Telletxea Ramuntxo
Aitor Galdos Ramuntxo
Dani Loza Ramuntxo
Trinketa larruzko paleta Nagusia Aitor Agirre Real Sociedad
Nestor Leunda Ramuntxo
Mikel Letamendia Ramuntxo
Iñigo Oiartzabal Real Sociedad
Xarea Ametsa kluba Jubenila Eki Apeztegia Ametsa
Xabier Santano Ametsa
22 azpitik Julen Apeztegia Ametsa
Beñat Sainz Ametsa
Nagusia Andoni Lizaso Ametsa
Joxi Lopetegi Ametsa
David Vinuesa Ametsa
Eskua trinketa Imanol Arruti Jubenila Ohian Lopez Hernani
Egoitz Echave Oiarpe
Imanol Odriozola Urnieta
Xabat Pagola Hernani
Ander Lazkano Hernani
Ioritz Berasarte Hernani
Endika Arizmendi Hernani
Imanol Ugalde Oiarpe
22 azpitik Aritz Solano Intza
Xabier Azpiroz Oiarpe
Zigor Salaberria Oiarpe
Ekaitz Cisneros Hernani
Eneko Maiz Behar Zana
Aitor Irisarri Behar Zana
Iñigo Irisarri Behar Zana
Nagusia Enrike Huizi Pagazpe
Mikel Landa Pagazpe
Julen Loitegi Urnieta
Eñaut Esnaola Urnieta
Oier Gurutzealde Mundarro
Zesta-punta Goixarri Jubenila Ekaitz Mendizabal Danok Bat
Aitor Manzisidor Danok Bat
Mikel Manzisidor Danok Bat
Xabier Arrizabalaga Danok Bat
22 azpitik Kosme Agirre Zumaia
Ekaitz Osa Zumaia
Alain Garcia Gazteleku
Aitor Andonegi Danok Bat
Nagusia Unai Alberro Donostia Jai Alai
Arkaitz Izagirre Beotibar
Asier Alberro Donostia Jai Alai
Unai Uranga Zumaia
Eskua ezker horma Iraitz Olaetxea Jubenila Jon Alberdi Ilunpe
Hodei Exposito Pagazpe
Aitor Aranguren Pagazpe
Julen Aizpuru Gazteleku
Imanol Usandizaga Gazteleku
Iraitz Zubizarreta Lapke
22 azpitik Peru Labaka Zazpi Itturri
Gorka Mendia Zazpi Itturri
Unai Salegi Zestoa
Jon Ander Peña Tolosa
Jon Erasun Ziotza
Andoni Ugalde Oiarpe
Nagusia Daniel Murgiondo Ilunpe
Xabier Santxo Pagazpe
Xabier Urbieta Pagazpe
Aitor Gorrotxategi Pagazpe
Eneko Labaka Aurrera
Xabier Telletxea Aurrera
Beñat Urretabizkaia Aurrera
Larruzko paleta
+
Pala motza
Orkatz Argote Jubenila Aitor Estefano Ilunpe
Iñigo Erquicia Pagazpe
Iker Mujika Txost
22 azpitik Iñaki Juaristi Txost
Xabier Ibarguren Oiangu
Jon Irigoyen Txost
Larruzko paleta
+
Pala motza
+
Pala
Juankar Otero Nagusia David Arozena Real Sociedad
Gari Arrieta Oiangu
Ibon Eskisabel Landare
Mikel Antxordoki Real Sociedad
Iñigo Navarro Real Sociedad
Ibai Iradi Gazteleku
Ibon Altuna Gazteleku
Mikel Lopez Real Sociedad
Jon Begiristain Pagazpe
Zuhaitz Letamendia Oiangu
"Mololo" Iparragirre Real Sociedad
Jon Arruti Pagazpe
Manex Lete Gazteleku
Mikel Sanchez Euskal Jolas
Aritz Rekalde Gazteleku
Orkatz Argote Txost
Azeari Andonegi Oiangu
Gomazko paleta Xabier Elejalde Jubenila Oier Alkorta Ikasberri
Eneko Martija Ikasberri
22 azpitik Ander Arandia Real Sociedad
Andoni Uzkiano Altzatarra
Mikel Manterola Real Sociedad
Nagusia Endika Ramos Hernani
Imanol Esnaola Pagazpe
Kristobal Gastesi Altzatarra
Andoni Zabala Zarautz
Mikel Txoperena Altzatarra
Javier Daguerre Zarautz
Xabier Huegun Loiolatarra
Aiheko Zubimendi Hernani
Xabier Errazti Pagazpe
Joko Garbia Txost kluba
+
Zubieta kluba
Jubenila
+
22 azpitik
Txomin Bordagaray Zubieta
Unai Azpiroz Zubieta
Xabier Ondaro Txost
Ibai Telletxea Txost
Antton Arrilaga Zubieta
Ugaitz Susperregi Txost
Markel Galdos Txost
Josu Leonet Txost
Nagusia Joseba Aizpurua Zubieta
Imanol Aizpurua Zubieta
Josu Aizpurua Zubieta
Gomazko paleta emakumezkoak


Paleta argentinarra emakumezkoak
Maider Mendizabal
+
Jon Juanes
Jubenila Irantzu Zubeldia Intxurre
June Aldai Aia
MaiteTolosa Intxurre
Janire San Sebastian Ziotza
Garazi Eizmendi Aia
Itxaso Erasun Ziotza
Alaitz Tejedor Hernani
Amaia Garcia Hernani
Leire Galdos Txost
22 azpitik Mari Murua Intxurre
Anne Maiza Su-Berri
Maider Huici Hernani
Elixabet Pagola Hernani
Leire Gabirondo Su-Berri
Amaia Aristegi Hernani
Maialen Senperena Intxurre
Irati Otaegi Su-Berri
Nagusia Eneritz Perez Hernani
Maitane Aburuza Su-Berri
Ainhoa Garmendia Su-Berri
Amaia Irazustabarrena Hernani
Ariane Arrieta Hernani
Maddi Mendizabal Su-Berri

 

 

 

Informazio gehiago webgune honetako Selekzioak atalean eta Euskadiko Euskal Pilota Federakuntzaren web orrian: www.euskalpilota.org.

 

 

 










Ir arriba