Ezker Hormako Elkarteen Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Txapeldunak

2016/01/26 | Lehiaketa

2015. urtea amaitzearekin batera bukatu zen ere Ezker Hormako Elkarteen Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Ondoren zehazten ditugu espezialitate bakoitzeko finaletako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak: 

 
 
 
 

 

ESKUA
 

- Eskuz banaka, kadeteak:  ILUNPE (Iriarte) 18 / GAZTELEKU (Alberdi) 11

- Eskuz banaka, jubenilak: INTXURRE (Irazustabarrena) 22 / ALOÑA MENDI (Biain) 8

- Eskuz banaka, nagusiak: TARTALOETXE 2 (Intxausti) 7 / BERGARA (Muguruza) 22

- Eskuz binaka, kadeteen 1. maila:
ARRASATE (Murua-Egiguren) 17 / AÑORGA (Orbegozo-Oliden) 22

- Eskuz binaka, kadeteen 2. maila: BERGARA (Gartzia-Gallastegi) 22 / AÑORGA1 (Izeta-Urbieta) 7

- Eskuz binaka, kadeteen 3. maila: GAZTELEKU 2 (Urruzola-Mujika) 22 / TOLOSA 1 (Elola-Otaño) 7

- Eskuz binaka, jubenilen 1. maila: 
PAGAZPE (Exposito-Aranguren) 22 / GAZTELEKU 1 (Matxain-Usandizaga) 7

- Eskuz binaka, jubenilen 2. maila: ZIOTZA (Ezeiza-Arrate) 22 / HERNANI (Agirre-Arizmendi) 10

- Eskuz binaka, jubenilen 3. maila: ARRASATE (Iturriotz-Bengoa) 15 / TOLOSA (Plazaola-Egibar) 22

- Eskuz binaka, nagusien ohorezko maila: 
PAGAZPE (Santxo-Gorrotxategi) 22 / AURRERA SAIAZ 1 (Urretabizkaia-Erasun) 5

- Eskuz binaka, nagusien 1. maila: TARTALOETXE (Azketa-Atxa) 10 / PAGAZPE (Urbieta-Quina) 22

- Eskuz binaka, nagusien 2. maila:  INTZA (Artetxe-Elola) 22 / AZKOITIA (Unanue-Iparragirre) 15

- Eskuz binaka, nagusien 3. maila: MUNDARRO 1 (Loidi-Sanchez) 22 / EPLE 1 (Odriozola-Lizaso) 14

 

  

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilak: INTXURRE 1 (Zubeldia-Tolosa) 30 / SU-BERRI 2 (Galdos-Larrarte) 25

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila: 
HERNANI (Araistegi-Arrieta) 30 / Su-Berri 1 (Garmendia-Maiza) 16

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila: AIA (Aldai-Eizmendi) 30 / Ziotza 2 (San Sebastian-Erasun) 13

- Gizonezkoak, 22 urtez azpikoak:
IKASBERRI (Martija-Alkorta) 25 / TXOST 1 (Otxoteko-Estefano) 15

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila: PAGAZPE (Errazti-Esnaola) 25 / ZARAUTZ (Zabala-Daguerre) 2

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila:
HERNANI 2 (Ben-Ruiz) 13 / LOIOLATARRA (Luarizaierdi-Salaberria) 25

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila: 
LOIOLATARRA (Aranjuelo-Barbulo) 25 ZARAUTZ 1 (Landa-Contreras) 18

   

 

ZESTA-PUNTA


- Kadeteak: ZUMAIA 1 (Agirre-Lopez) 30 / DONOSTIA JAI ALAI (Aiestaran-Iriondo) 29

- Jubenilak: ZUMAIA 1 (Etxabe-Segurola) 24 / DANOK BAT 1 (Mendizabal-Manzisidor) 35

- Nagusiak: DONOSTIA JAI ALAI 1 (Alberro-Alberro) 35 / GAZTELEKU 2 (Aizpurua-Gonzalez) 21

 

 

PALA


- Nagusiak: TXOST 2 (Benoit-Azpiroz) 20 / GAZTELEKU (Altuna-Rekalde) 45


 

 

PALA MOTZA


- Nagusiak, 1. maila: 
REAL SOCIEDAD 4 (M.Antxordoki-G.Antxordoki) 24 / REAL SOCIEDAD 2 (Arozena-Irigoien) 40

- Nagusiak, 2. maila: OIANGU 4 (Ibarguren-Letamendia) 28 / GAZTELEKU 1 (Altuna-Lete) 40

- Nagusiak, 3. maila: REAL SOCIEDAD (Artetxe-Juanes) 40 / URNIETA 3 (Argiñarena-Garagorri) 19

 

 

 LARRUZKO PALETA
 

- Nagusiak, 1. maila: 
Real Sociedad 1 (Irigoien-Arozena) 18 / REAL SOCIEDAD 3 (Navarro-Andueza) 35

- Nagusiak, 2. maila: Landare 1 (Eskisabel-Pichel) 20 / GAZTELEKU (Altuna-Lete) 35

- Nagusiak, 3. maila: REAL SOCIEDAD (Artetxe-Zabala) 35 / Oiangu (Berasategi-Oiarbide) 23

 

 

JOKO GARBI
 

1. Jubenilak: ZUBIETA (Bordagaray-Azpiroz) 40 / TXOST 1 (Telletxea-Ondaro) 34

2. Nagusiak: ZUBIETA 2 (Aizpurua-Arrillaga) 24 / ZUBIETA 3 (Iruretagoiena-Aizpurua) 40

 

 

 

Webgune honetako Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa ezker horma atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitakoak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak atalean, bestalde, hainbat irudi daude ikusgai. 

 

 

 










Ir arriba