GRAVNI Txapelketaren finalak jokatuko dira asteburu honetan

2015/04/28 | Lehiaketa

Gipuzkoako selekzioa 16 finaletan lehiatuko da ezker horman eta 10etan trinketan

Asteburu honetan jokatuko dira federazioen arteko GRAVNI Txapelketaren finalak. Bizkaiak hartuko ditu ezker hormako zein trinketeko norgehiagokak.

 

Gipuzkoako selekzioak 33 finaletatik 16tan jokatuko du ezker horman; trinketan, berriz, jokatuko diren 18 finaletatik 10etan parte hartuko dute gipuzkoarrek.

 

Ondoren zehazten ditugu jaialdiak:

 

 
EZKER HORMA (PARED IZQUIERDA)
GOMAZKO P.NESKAK GAZTEAK
P.GOMA FEM.JUVENIL 
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/03 10:00 BIZKAIA   ARABA
GOMAZKO P.NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA FEM.SUB-22 
GIPUZKOA   ARABA
GOMAZKO P.NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA FEM.SENIOR 
NAFARROA   GIPUZKOA
GOMAZKO P.MUTILAK GAZTEAK
P.GOMA MAS.JUVENIL
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/01 16:00 NAFARROA   BIZKAIA
GOMAZKO P.MUTILAK 22 AZPITIK
P.GOMA MAS.SUB-22 
BIZKAIA   ARABA
GOMAZKO P.MUTILAK NAGUSIAK
P.GOMA MASC.SENIOR
GIPUZKOA   BIZKAIA
LARRUZKO PALETA 22 AZPITIK
PALETA CUERO SUB-22
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/02 10:00 GIPUZKOA   NAFARROA
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
NAFARROA   ERRIOXA
PALA MOTZA GAZTEAK
PALA CORTA JUVENIL
BIZKAIA   NAFARROA
PALA MOTZA 22 AZPITIK
PALA CORTA SUB-22
BIZKAIA   NAFARROA
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
SESTAO 2015/05/01 19:00 NAFARROA   IPARRALDE
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
NAFARROA   BIZKAIA
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
SESTAO 2015/05/02 11:00 NAFARROA   GIPUZKOA
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
NAFARROA   GIPUZKOA
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/02 16:00 ARABA   GIPUZKOA
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
ARABA   GIPUZKOA
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
NAFARROA   GIPUZKOA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
NAFARROA   GIPUZKOA
ERREMONTEA NAGUSIAK
REMONTE SENIOR
MARKINA 2015/05/02 16:00 GIPUZKOA   NAFARROA
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
GIPUZKOA   BIZKAIA
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22
BIZKAIA   IPARRALDE
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR
ARABA   BIZKAIA
PALA 22 AZPITIK
PALA SUB-22
MUNGIA 2015/05/02 17:00 BIZKAIA   NAFARROA
PALA NAGUSIAK
PALA SENIOR
NAFARROA   GIPUZKOA
JOKO GARBI GAZTEAK
JOKO GARBI JUVENIL
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/01 10:30 GIPUZKOA   IPARRALDE
JOKO GARBI 22 AZPITIK
JOKO GARBI SUB-22
GIPUZKOA   IPARRALDE
JOKO GARBI NAGUSIAK
JOKO GARBI SENIOR
GIPUZKOA   IPARRALDE
FRONTENIS MUTILAK GAZTEAK
FRONTENIS MAS. JUVENIL
BASAURI 2015/05/02 16:00 BIZKAIA   NAFARROA
FRONTENIS MUTILAK 22 AZPITIK
FRONTENIS MAS. SUB-22
BIZKAIA   NAFARROA
FRONTENIS MUTILAK NAGUSIAK
FRONTENIS MAS. SENIOR
BIZKAIA   ARABA
FRONTENIS NESKAK GAZTEAK
FRONTENIS FEM.JUVENIL
BASAURI 2015/05/02 10:30 NAFARROA   BIZKAIA
FRONTENIS NESKAK NAGUSIAK
FRONTENIS FEM.SENIOR
ARABA   NAFARROA
FRONTENIS NESKAK 22 AZPITIK
FRONTENIS FEM.SUB-22
BIZKAIA   NAFARROA
             
             
TRINKETA (TRINQUETE)
(TRINQUETE)
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL 
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/02 14:30 NAFARROA   GIPUZKOA
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL 
NAFARROA   GIPUZKOA
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
GIPUZKOA   IPARRALDE
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
NAFARROA   BIZKAIA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
IPARRALDE   BIZKAIA
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
GIPUZKOA   BIZKAIA
P.ARGENTINA NESKAK GAZTEAK
P.ARG.FEM.JUVENIL
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/02 10:30 IPARRALDE   GIPUZKOA
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZPIKOAK
P.ARG.FEM.SUB-22 
GIPUZKOA   NAFARROA
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK
P.ARG.FEM. SENIOR
IPARRALDE   ARABA
P.ARGENTINA MUTILAK 22 AZPIKOAK
P.ARG.MASC.SUB-22 
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/03 10:00 NAFARROA   IPARRALDE
 P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK
P.ARG.MASC.JUVENIL
GIPUZKOA   NAFARROA
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK
P.ARG.MASC. SENIOR
IPARRALDE   NAFARROA
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/01 16:00 BIZKAIA   NAFARROA
LARRUZKO PALETA 22 AZPIKOAK
PALETA CUERO SUB-22
NAFARROA   BIZKAIA
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
IPARRALDE   NAFARROA
XARE GAZTEAK
XARE JUVENIL
BILBO
(BIZKAIA)
2015/05/01 10:30 IPARRALDE   GIPUZKOA
XARE 22 AZPIKOAK
XARE SUB-22
IPARRALDE   GIPUZKOA
XARE NAGUSIAK
XARE SENIOR
IPARRALDE   GIPUZKOA

 


 

Bestetik, hona hemen pasa den asteburuan jokatutako finalerdietako emaitzak:

 

EZKER HORMA (PARED IZQUIERDA)
GOMAZKO P.NESKAK GAZTEAK
P.GOMA FEM.JUVENIL 
HERNANI 2015/04/25 16:45 ARABA
Murga
Ruiz de Azua
30-22 GIPUZKOA
Galdos
Eizmendi
GOMAZKO P.NESKAK 22 AZPITIK
P.GOMA FEM.SUB-22 
GIPUZKOA
Garmendia
Mendizabal
30-19 BIZKAIA
Pradera
Etxaniz
GOMAZKO P.NESKAK NAGUSIAK
P.GOMA FEM.SENIOR 
ARABA
Martin
Agirre
30-10 NAFARROA
 Lusarreta
Murillo
GOMAZKO P.MUTILAK GAZTEAK
P.GOMA MAS.JUVENIL
ZARAUTZ
(Aritzbatalde)
2015/04/25 10:00 ARABA
Garcia
Arana
22-25 BIZKAIA
Legina
Del Rio
GOMAZKO P.MUTILAK 22 AZPITIK
P.GOMA MAS.SUB-22 
ARABA
Fanega
Garro
25-24 NAFARROA
 Perez
Perez
GOMAZKO P.MUTILAK NAGUSIAK
P.GOMA MASC.SENIOR
NAFARROA
 Alzueta
Arrastia
13-25 BIZKAIA
Arriaga
Medina
LARRUZKO PALETA GAZTEAK
PALETA CUERO JUVENIL
DONOSTIA
(Atano III)
2015/04/25 10:30 ERRIOXA
 Gil
Gil
35-25 BIZKAIA
Unda
Diaz
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
IPARRALDE
Milhet
Andueza
35-25 BIZKAIA
Garaiza
Agirre
PALA MOTZA NAGUSIAK
PALA CORTA SENIOR
GIPUZKOA
Arozena
Irigoyen
31-40 BIZKAIA
Basabe
Mendizabal
ZESTA PUNTA GAZTEAK
CESTA PUNTA JUVENIL
DONOSTIA
(Balda)
2015/04/25 16:00 BIZKAIA
Mandiola
Gandiaga
35-25 IPARRALDE
Etcheberry
Laborde
ZESTA PUNTA 22 AZPITIK
CESTA PUNTA SUB-22
ARABA
Fernandez
Del Rio
19-35 IPARRALDE
Laduche
Basque
ZESTA PUNTA NAGUSIAK
CESTA PUNTA SENIOR
IPARRALDE
belly
Unitsagye
29-35 BIZKAIA
Alberdi
Zabala
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
ZUMARRAGA 2015/04/25 16:30 GIPUZKOA
Arteaga
Imaz
22-6 BIZKAIA
Etxebarria
Pujana
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
GIPUZKOA
Santxo
22-1 NAFARROA
 Rekalde
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
GIPUZKOA
Urbieta
Gorrotxategi
22-15 BIZKAIA
Azpiri
Galarza
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL
DONOSTIA
(Atano III)
2015/04/26 10:30 GIPUZKOA
Egiguren
22-15 ERRIOXA
 Petite
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
GIPUZKOA
Peña
Garmendia
22-18 BIZKAIA
Arrizabalaga
Urizar
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22
BIZKAIA
Atutxa
6-22 GIPUZKOA
Ugalde
FRONTENIS NESKAK NAGUSIAK
FRONTENIS FEM.SENIOR
ZUMARRAGA 2015/04/26 11:00 NAFARROA
 Seminario
Medina
30-26 ERRIOXA
 Barron
Establiet
FRONTENIS MUTILAK NAGUSIAK
FRONTENIS MAS. SENIOR
ARABA
Romero
Lobato
30-17 NAFARROA
 Dominguez
Perez
             
             
TRINKETA (TRINQUETE)
ESKUZ BANAKA GAZTEAK
MANO INDIVIDUAL JUVENIL 
MAITENA
(Gasteiz)
2015/04/25 10:30 ERRIOXA
 Ruiz
29-35 GIPUZKOA
Cisneros
ESKUZ BANAKA 22 AZPITIK
MANO INDIVIDUAL SUB-22 
BIZKAIA
Prieto
32-40 IPARRALDE
Alcasena
ESKUZ BANAKA NAGUSIAK
MANO INDIVIDUAL SENIOR
BIZKAIA
Gandiaga
40-32 ARABA
Mikel
ESKUZ BINAKA GAZTEAK
MANO PAREJAS JUVENIL
ASTRONOMOS
(Gasteiz)
2015/04/25 16:00 GIPUZKOA
Otaño
Salaberria
40-29 ERRIOXA
 Agirre
Montiel
ESKUZ BINAKA 22 AZPITIK
MANO PAREJAS SUB-22
BIZKAIA
Ziarrusta
Uribe
40-17 GIPUZKOA
Maiz
Loitegi
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK
MANO PAREJAS SENIOR
BIZKAIA
Gordon
Antxia
40-37 NAFARROA
 Santesteban
Lukin
P.ARGENTINA NESKAK GAZTEAK
P.ARG.FEM.JUVENIL
ASTRONOMOS
(Gasteiz)
2015/04/25 10:00 BIZKAIA
Diez
Mariskurrena
15-30 GIPUZKOA
Gabirondo
Araistegi
P.ARGENTINA NESKAK 22 AZP.
P.ARG.FEM.SUB-22 
NAFARROA
 Arrosagarai
Contin
30-9 ARABA
Calvo
Martinez
P.ARGENTINA NESKAK NAGUSIAK
P.ARG.FEM. SENIOR
ARABA
Ibañez
Saez
30-22 GIPUZKOA
Aburuza
Arrieta
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
PALETA CUERO SENIOR 
NAFARROA
 Menendez
Beunza
40-20 BIZKAIA
Beriain
Zulueta
P.ARGENTINA MUTILAK GAZTEAK
P.ARG.MASC.JUVENIL
ASTRONOMOS
(Gasteiz)
2015/04/26 10:30 IPARRALDE
Goyenetche
Curot
23-30 NAFARROA
 Girones
Maisterra
P.ARGENTINA MUTILAK 22 AZP.
P.ARG.MASC.SUB-22 
IPARRALDE
Hirigoyen
Cazemayor
30-4 GIPUZKOA
Aguerralde
Pagola
P.ARGENTINA MUTILAK NAGUSIAK
P.ARG.MASC. SENIOR
GIPUZKOA
Larrarte
Loza
19-30 NAFARROA
 Eslava
Ayesta

 

 

Informazio gehiago webgune honetako Selekzioak atalean.

 

 

 










Ir arriba