Udaberri Sariko txapeldunak

2014/04/02 | Lehiaketa

Joan den asteburuan jokatu ziren Udaberri Sariko azken finalak.

Ondorengo lerrotan, 2013-2014ko Udaberri Sariko jokamolde bakoitzeko finaletako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak laburbiltzen dira:

ESKUA
 

- Eskuz binaka kadeteak, 1. maila: GAZTELEKU (Matxain-Usandizaga) 22 / INTXURRE 2 (Arandia-Aizpitarte) 19  

- Eskuz binaka kadeteak, 2. maila: ALDE ZAHARRA (Albisu-Miguez) 22 / ZESTOA (Miranda-Odriozola)   15

- Eskuz binaka kadeteak, 3. maila: HONDARRIBIA 0* / ALOÑA MENDI (Biain-Txintxurreta) 22   

- Eskuz binaka jubenilak, 1. maila: ZAZPI ITTURRI (Zubiria-Escudero) 22/  ARRASATE (Salegi-Garate) 5

 - Eskuz binaka jubenilak, 2. maila: ANTIGUA (Bikuña-Alberdi) 17 /    HERNANI (Cisneros-Rodriguez) 22   

 - Eskuz binaka jubenilak, 3. maila: BELOKI (Herrera-Agirre) 22/ LEGAZPI (Ibarguren-Arana) 18

 - Eskuz binaka nagusiak, 1. maila:ZIOTZA (Labaka-Erasun) 22  /  AZKOITIA (Andueza-Juaristi) 8

 - Eskuz binaka nagusiak, 2. maila: TARTALOETXE (Intxausti-Chorens) 22 /   GAZTELEKU 1 (Setien-Etxeberria)    7

 - Eskuz binaka nagusiak, 3. maila:  SORALUZE (Larreategi-Kortabarria) 22 /    EUSKAL GIROA (Ibargarai-Perez) 13

 

GOMAZKO PALETA

 
- Gomazko paleta mutil nagusiak, 1. maila: LOIOLATARRA (Aranjuelo-Ubeda) 9 /  USURBIL 2 (Errasti-Urdanpilleta) 25

 - Gomazko paleta mutil nagusiak, 2. maila: BATZOKIKO (Pagoaga-Agirre) 25 / AZKOITIA 1 (Gonzalez-Alegria) 17  

 

LARRUZKO PALETA


- Larruzko paleta nagusiak: OLALDE (Manso-Alberdi) 23/   EUSKAL JOLAS (Beitia-Arruti) 35


PALA MOTZA

- Pala motza nagusiak:URNIETA 1 (Argiñarena-Txapartegi) 38/ EUSKAL JOLAS (Etxarte-Garcia) 40



ZESTA-PUNTA

- Zesta-punta jubenilak: ZUMAIA (Larrañaga-Segurola) 35 / BEOTIBAR 2 (Lekuona-Amundarain) 18

 - Zesta-punta nagusiak: GAZTELEKU 1 (Arruti-Borrero) 28/ DANOK BAT (Andonegi-Barrenetxea) 35

 

Webgune honetako Lehiaketak atalean kontsulta ditzakezue txapelketaren nondik norakoak: emaitzak, sailkapenak...

 

 

 










Ir arriba