Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketa. Txapeldunak

2019/01/17 | Lehiaketa

Ezker Hormako Kluben Arteko Gipuzkoako Txapelketaren espezialitate gehienetako lehiak bukatu dira jada. Ondorengo lerrotan zehazten ditugu orain arte jokatu diren final guztietako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak:

 

 

 

 

ESKUA
 

- Banaka, kadeteak
LAPKE (Naldaiz) 5 / ILUNPE (Aimar Egiguren) 18

- Banaka, jubenilak:
LAPKE (Senar) 22 / TOLOSA (Ander Goikoetxea) 18

- Banaka, nagusiak:
AZKOITIA (Juaristi) 6 / BEHAR ZANA (Urbieta) 22

- Binaka, kadeteen 1. maila:
TOLOSA (Amiano-Sudupe) 22 / ILUNPE 1 (Egiguren-Elosegi) 9
 
- Binaka, kadeteen 2. maila:
TOLOSA 4 (Garciarena-Amiano) 12 / TOLOSA 1 (Amundarain-Gabirondo) 22
 
- Binaka, kadeteen 3. maila:
TOLOSA (Etxabe-Mendizabal) 20 / LAPKE 2 (Barandiaran-Ormazabal) 22
 
Binaka, jubenilen 1. maila
TOLOSA 3 (Goikoetxea-Elola) 4 / LAPKE 1 (Senar-Uranga) 22
 
- Binaka, jubenilen 2. maila
TOLOSA (Ezenarro-Lopetegi) 22 / MURUMENDI (Olano-Enbil) 12
 
- Binaka, jubenilen 3. maila
TOLOSA 2 (Miqueo-Goikoetxeaundia) 22 / TOLOSA 1 (Lasa-Gorostidi) 10
 
Binaka, nagusien Ohorezko maila
LAPKE (Zubizarreta-Garmendia) 22 / TOLOSA (Labaka-Telletxea) 10
 
- Binaka nagusien 1. maila:
ZAZPI ITTURRI 1 (Labaka-Bikuña) 20 / SORALUZE (Atxotegi-Balerdi) 22
 
- Binaka, nagusien 2. maila
BEHAR ZANA (Urbieta-Iruretagoiena) 22 / GAZTELEKU 1 (Etxezarreta-Arrate) 14
 
- Binaka, nagusien 3. maila
ALOÑA MENDI (Biain-Perez) 22 / ZUMAIA (U.Iribar-Agirre) 7

 

 

  

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilak:
ATAUN (Perlines-Urrestarazu) 30 / INTXURRE 2 (Agirre-Murua) 25

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila
HERNANI (Huizi-Arrieta) 30 / SU-BERRI 2 (Maiza-Maddi Mendizabal) 19

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila:
INTXURRE (Ontsalo-Agirre) 29 / AIA (Albeniz-Eizmendi) 30

- Gizonezkoak, 22 urtez azpikoak
ALTZATARRA (Rekondo-Udakiola) 25 / GAZTELEKU 2 (Alkorta-Ponce) 14

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila
DANOK BAT (Elezgarai-Garalde) 17 / PAGAZPE (Errazti-Urdanpileta) 25

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila
LAGUNAK 2 (Arrizabalaga-Lizarralde) 23 / ZARAUTZ (Zabala-Azpeitia) 25

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila: 
KUKU 2 (Arregi-Manterola) 25 / LOIOLATARRA (Arana-Luarizaierdi) 14

 

 

 

ZESTA-PUNTA
 


- Kadeteak
ZUMAIA 1 (Aizpurua-Cabanillas) 30 / DANOK BAT 1 (Urreisti-Basterretxea) 11

- Jubenilak
DANOK BAT 2 (Arrillaga-Mendizabal) 30 / DONOSTIA JAI ALAI 1 (Hernandez-Alberro) 23

- Nagusien 1. maila
ZUMAIA 1 (C.Agirre-Uranga) 30 / BEOTIBAR (Ibañez-Izagirre) 21

- Nagusien 2. maila
ZUMAIA 1 (E.Agirre-Saez) 30 / ZUMAIA 2 (Carballo-Enbil) 16

 

 

 

LARRUZKO PALETA


- Nagusien 1. maila:
EPLE (Eskisabel-Pichel) 24 / REAL SOCIEDAD 1 (Brosa-Vigeon) 35

- Nagusien 2. maila
TXOST 3 (Aizpuru-Argote) 35 / EUSKAL JOLAS (Beitia-Etxeberria) 29

- Nagusien 3. maila:
EUSKAL JOLAS (Aristi-Badiola) 15 / OIANGU (Mendikoa-Irastorza) 35

 

 

 

PALA MOTZA


- Nagusien 1. maila:
REAL SOCIEDAD 2 (Ezkerro-Andueza) 32 / OIANGU 1 (B.Ibarguren-Andonegi) 40

- Nagusien 2. maila:
EPLE 2 (Eskisabel-R.Pichel) 39 / OIANGU 1 (X.Ibarguren-Olaran) 40

 

 

 

PALA


- Nagusiak
GAZTELEKU (Altuna-Rekalde) 45 / OIANGU (Luzuriaga-Letamendia) 41

 

 

 

 

Webgune honetako Lehiaketa-Federatua-Gipuzkoa ezker horma atalean kontsulta daitezke txapelketak utzitako datu guztiak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak atalean, bestalde, irudi bilduma ugari dago ikusgai.

 

 

 










Ir arriba