Gipuzkoako Elkarteen Arteko Txapelketa (ezker horma). Txapeldunak

2012/01/13 | Lehiaketa

2011. urtearen amaierarekin batera bukatu da Ezker Hormako Gipuzkoako Elkarteen Arteko Txapelketa-Kutxa Saria. Ondoren zehazten ditugu jokamolde bakoitzeko finaletako emaitzak, pilotari txapeldunak eta txapeldunordeak: 

 

 

 

ESKUA
 

- Eskuz banaka, kadeteak: INTXURRE (Larrea)  18  /  Tartaloetxe (Matxinandiarena)  4

- Eskuz banaka, jubenilak: Aurrera Saiaz (Elustondo)  15  /  GOIERRI (Erostarbe)  22

- Eskuz banaka, nagusiak: Bergara (Muguruza)  17 /  USURBIL 2 (Aranalde)  22

- Eskuz binaka, kadeteen 1. maila: ZAZPI ITTURRI (Altuna-Murua)  22 / Intza (Arteaga-Aranguren)  9

- Eskuz binaka, kadeteen 2. maila: Gailurrerantz (Elizegi-Oria)  5  /  AURRERA SAIAZ 2 (Zubiria-Mendia)  22

- Eskuz binaka, kadeteen 3. maila: Mundarro 1 (Urretabizkaia-Ruiz)  13 / MUNDARRO 2 (Otaño-Zubillaga)  22

- Eskuz binaka, jubenilen 1. maila: ZAZPI ITTURRI (Irribarria-Tolosa)  22 /  Oiarpe (Sarasti-Imaz)  7

- Eskuz binaka, jubenilen 2. maila: URNIETA 1 (Loitegi-Lizaso)  22 / Goierri (Alberdi-Apaolaza)  9

- Eskuz binaka, jubenilen 3. maila: LAPKE (Urretabizkaia-Zaldua) 22  /  Arrasate (Etxezarreta-Moron)  17

- Eskuz binaka, nagusien ohorezko maila: HERNANI (Arrieta-Gorrotxategi)  22  /  Ilunpe (Larrañaga-Uzkudun)  11

- Eskuz binaka, nagusien 1. maila: Ilunpe 2 (Etxaniz-Aizpuru)  15  /  USURBIL (Santxo-Urruzola)  22

- Eskuz binaka, nagusien 2. maila: BELOKI (Rodriguez-Intxausti)  22  /  Intxurre (Urretabizkaia-Esnaola)  21

- Eskuz binaka, nagusien 3. maila: AÑORGA (Jauregi-Loidi)  22  /  Eple 2 (Zanguitu-Aranburu)  7

  

GOMAZKO PALETA
  

- Emakumezkoak, jubenilak: HERNANI 1 (Goikoetxea-Arrieta)  30 /  Hernani 2 (Pagola-Huici)  21

- Emakumezkoak, nagusien 1. maila: SU-BERRI 2 (Arozena-Mendizabal)  30 /  Hernani 1 (Manzisidor-Semper)  8

- Emakumezkoak, nagusien 2. maila: Altzatarra 2 (Bañales-Lendinez)   20  /  ORIO (Indo-Beldarrain)  30

- Gizonezkoak, nagusien 1. maila: Aia (Aizpuru-Eizmendi)  19  /  LOIOLATARRA 1 (Peluaga-Huegun)  25

- Gizonezkoak, nagusien 2. maila: ZARAUTZ (Landa-Azpeitia)  25  /  Lagunak (Etxeberria-Gallastegi)  14

- Gizonezkoak, nagusien 3. maila: ATXURBIDE 1 (Egialde-Etxarri)  25  /  Lagunak (Mancebo-Etxeberria)  17

  

ERREMONTEA
 

- Nagusiak: Zumaia (Arizaga-Segurola)  27   / ILUNPE 1 (Iturzaeta-Otaegi)  40

  

ZESTA-PUNTA


- Kadeteak: ZUMAIA 1 (Agirre-Osa)  30  /  Danok Bat 1 (Goenaga-Arrizabalaga)  23

- Jubenilak: Danok Bat (Barrenetxea-Antia)  11 /  DONOSTIA JAI ALAI 1 (Garcia-Munduate)  35

- Nagusiak: DANOK BAT (Elesgarai-Garcia)  35 /  Gazteleku 2 (Aizpurua, C.-Aizpurua, R.)  32

 

PALA


- Nagusiak, 1. maila: GAZTELEKU (Altuna-Zabala)  45 /  LANDARE (Elorza-Pichel) 38

- Nagusiak, 2. maila: ALTZATARRA (Auzmendi-Rodriguez) 21  /  REAL SOCIEDAD (Beniot-Navarro) 45

 

PALA MOTZA


- Nagusiak, 1. maila: Real Sociedad 2 (Arozena-Unanue)  25  / OIANGU 1 (Arrieta-Otero) 40

- Nagusiak, 2. maila: LANDARE 2 (Beniot-Pichel)  40  /  Txost 1 (Aierbe-Mena) 38

- Nagusiak, 3. maila: EUSKAL JOLAS (Lopez-Etxeberria)  40  /  Usurbil (Begiristain-Aizpurua) 25

 

 LARRUZKO PALETA
 

- 22 urtez azpikoak: Usurbil 1 (Zubeldia-Begiristain)  28  /  ALTZATARRA (Brosa-Martinez) 35

- Nagusiak, 1. maila: REAL SOCIEDAD 3 (Eskisabel-Etxeberria)  35  /  TXOST (Ayerbe-Mena)  27

- Nagusiak, 2. maila: USURBIL (Begiristain, M.-Begiristain, J.)  35  /  GAZTELEKU (Echeverria-Rekalde)  22

- Nagusiak, 3. maila: EUSKAL JOLAS 1 (Lopez-Etxeberria)  35  /  OIANGU (Berasategi-Goiburu)  28

 

 

Webgune honetako Lehiaketak atalean kontsulta ditzakezue txapelketak utzitakoak: emaitzak, sailkapenak... Argazki galeriak atalean, bestalde, irudi ugari daude ikusgai.

 

 

 










Ir arriba