Argazki galeriak - 2012-13 DENBORALDIA / Gipuzkoa (trinketa)

Galeria: Eskuz binakako finalak (Irura-Ametsa trinketa 2013-03-09)

  • Eskuz binaka kadeteen finala: HERNANI (Cisneros-Rodriguez) / OIARPE 1 (Leonet.J-Leonet.A)
    Eskuz binaka kadeteen finala: HERNANI (Cisneros-Rodriguez) / OIARPE 1 (Leonet.J-Leonet.A)
  • Eskuz binaka jubenilen finala:URNIETA 1 (Imaz-Ezenarro) / OIARPE 3 (Salaberria-Flores)
    Eskuz binaka jubenilen finala:URNIETA 1 (Imaz-Ezenarro) / OIARPE 3 (Salaberria-Flores)
  • Kadete mailako txapeldunordeak:OIARPE 1 (Leonet.J-Leonet.A)
    Kadete mailako txapeldunordeak:OIARPE 1 (Leonet.J-Leonet.A)
  • Kadete mailako txapeldunak:HERNANI (Cisneros-Rodriguez)
    Kadete mailako txapeldunak:HERNANI (Cisneros-Rodriguez)
  • Jubenil mailako txapeldunordeak:OIARPE 3 (Salaberria-Flores)
    Jubenil mailako txapeldunordeak:OIARPE 3 (Salaberria-Flores)
  • Jubenil mailako txapeldunak:URNIETA 1 (Imaz-Ezenarro)
    Jubenil mailako txapeldunak:URNIETA 1 (Imaz-Ezenarro)
  • Eskuz binakako kadete eta jubenil mailako txapeldun eta txapeldunordeak
    Eskuz binakako kadete eta jubenil mailako txapeldun eta txapeldunordeak
  • Nagusien 1.mailako finala:USURBIL 1 (Huizi-Landa) / MUNDARRO (Irazustabarrena-Barandiaran)
    Nagusien 1.mailako finala:USURBIL 1 (Huizi-Landa) / MUNDARRO (Irazustabarrena-Barandiaran)
  • Nagusien 2.mailako txapeldunordeak:HERNANI1 (Esnal-Oiaga)
    Nagusien 2.mailako txapeldunordeak:HERNANI1 (Esnal-Oiaga)
  • Nsgusien 2.mailako txapeldunak:MUNDARRO (Salaberria-Gurutzealde)
    Nsgusien 2.mailako txapeldunak:MUNDARRO (Salaberria-Gurutzealde)
  • Nagusien 1.mailako txapeldunordeak:MUNDARRO (Irazustabarrena-Barandiaran)
    Nagusien 1.mailako txapeldunordeak:MUNDARRO (Irazustabarrena-Barandiaran)
  • Nagusien 1.mailako txapeldunak:USURBIL 1 (Huizi-Landa)
    Nagusien 1.mailako txapeldunak:USURBIL 1 (Huizi-Landa)
  • Nagusien 1.mailako txapeldun eta txapeldunordeak
    Nagusien 1.mailako txapeldun eta txapeldunordeak



















Ir arriba