Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
2017/11/23 20:00  ! - - URNIETA - Udalekoa URNIETA 1 OIANGU 4 Pala motza nagusiak - 2. maila
 
2017/11/23 20:30  ! 1 - ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia) EPLE 2 EUSKAL JOLAS Pala motza nagusiak - 2. maila
2017/11/23 20:30  ! 2 - ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia) EPLE 1 OIANGU 1 Pala motza nagusiak - 2. maila
 
2017/11/23 21:30  ! - - OIARTZUN - Madalensoro TXOST REAL SOCIEDAD 2 Pala motza nagusiak - 1. maila
 
2017/11/24 18:30  ! 1 - DONOSTIA - Altza REAL SOCIEDAD 2 ALTZATARRA Gomazko paleta mutil 22 urte azp.
 
2017/11/24 18:30  ! 2 - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA 2 URNIETA Pala motza nagusiak - 3. maila
 
2017/11/24 18:30  ! 1 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 2 ALDE ZAHARRA Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
 
2017/11/24 19:00  ! 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 OIARPE Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/24 19:00  ! 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI-JAUREGI GAZTELEKU-IRAZU Eskuz banaka kadeteak
 
2017/11/24 19:00  ! 1 - HONDARRIBIA - Jostaldi TOLOSA-AURRERA-ESNAOLA GAZTELEKU-ETXEZARRETA Eskuz banaka nagusiak
 
2017/11/24 19:15  ! 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-LARRAÑAGA LAPKE-GARMENDIA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/24 19:15  ! 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-IRIONDO TOLOSA-AURRERA-BIAIN Eskuz banaka nagusiak
 
2017/11/24 19:15  ! 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-SEIN LAPKE-ORMAZABAL Eskuz banaka kadeteak
2017/11/24 19:15  ! 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-SEIN TOLOSA-AURRERA-LASA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/24 19:15  ! 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-UGALDE Iñigo INTXURRE-ARTOLA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/24 19:15  ! 4 - OIARTZUN - Madalensoro TXOST 1 OIANGU 2 Pala motza nagusiak - 3. maila
2017/11/24 19:15  ! 5 - OIARTZUN - Madalensoro TXOST 2 OIANGU 1 Pala motza nagusiak - 3. maila
 
2017/11/24 19:15  ! - - EIBAR - Astelena EIBAR EPLE Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2017/11/24 20:00  ! 1 - ZUMARRAGA - Beloki BELOKI 2 ALOÑA MENDI 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2017/11/24 20:30  ! 1 - ARRASATE - Uarkape ARRASATE-ZUBIA EPLE-CAMARA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/24 20:30  ! 2 - ARRASATE - Uarkape ARRASATE ZUMAIA Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2017/11/24 20:30  ! 1 - DONOSTIA - Loiola DANOK BAT AZKOITIA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2017/11/24 20:30  ! 2 - DONOSTIA - Loiola ZARAUTZ LOIOLATARRA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2017/11/24 20:30  ! 1 - - PAGAZPE GAZTELEKU 3 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/24 20:30  ! 2 - - PAGAZPE-ALBENIZ HERNANI-INSAUSTI Eskuz banaka jubenilak
 
2017/11/25 15:30  ! 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-OLASKOAGA AÑORGA-UNANUE Eskuz banaka kadeteak
2017/11/25 15:30  ! 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-ASTIGARRAGA INTXURRE-ZUBELDIA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/25 15:30  ! 3 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-ARANBARRI TOLOSA-AURRERA-ZALAKAIN Eskuz banaka jubenilak
2017/11/25 15:30  ! 4 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-URANGA GAZTELEKU-ELIZEGI Eskuz banaka jubenilak
 
2017/11/25 16:00  ! 1 - AIA - Udalekoa IRAZUSTABARRENA-MURUA GALDOS-EIZMENDI Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
2017/11/25 16:00  ! 2 - AIA - Udalekoa OLANO-IRIGOIEN ETXEGIA-LOPETEGI Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
2017/11/25 16:00  ! 3 - AIA - Udalekoa GALARRETA-AGIRRE RODAS-TEJEDOR Idoia Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
2017/11/25 16:00  ! 4 - AIA - Udalekoa LARRARTE-MAIZA GARMENDIA-ARRILLAGA Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
2017/11/25 16:00  ! 5 - AIA - Udalekoa ONTSALO-LASARTE TEJEDOR Alaitz-MUNGIA Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
 
2017/11/25 17:00  ! 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-AURRERA-EZENARRO ILUNPE-LABAKA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/25 17:00  ! 2 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-AURRERA-AUZMENDI ILUNPE-ALBERDI Eskuz banaka jubenilak
2017/11/25 17:00  ! 3 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-AURRERA-ETXEBERRIA ZESTOA-SALEGI Eskuz banaka jubenilak
2017/11/25 17:00  ! 4 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-AURRERA-GALARZA AZKOITIA-UNANUE Eskuz banaka nagusiak
2017/11/25 17:00  ! 5 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA-AURRERA-ELOLA EPLE-CHIAPUSO Eskuz banaka nagusiak
 
2017/11/25 18:00  ! - - BERGARA - Munizipala BERGARA ATZAPAR Gomazko paleta neska jubenilak - 1. maila
 
2017/11/26 10:00  ! 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA DONOSTIA JAI ALAI 1 Zesta punta kadeteak
2017/11/26 10:00  ! 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 BAC (gonbidatua) Zesta punta jubenilak
 
2017/11/26 11:00  ! - - DONOSTIA - Añorga AÑORGA-OLIDEN TOLOSA-AURRERA-GOIKOETXEA Eskuz banaka jubenilak
 
2017/11/26 - - - - ALTZATARRA 1 (RET) EUSKAL JOLAS Pala motza nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - ARETXABALETA EIBAR Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2017/11/26 - - - - ARETXABALETA LAPKE 1 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - ATAUN INTXURRE Gomazko paleta neska jubenilak - 1. maila
2017/11/26 - - - - BEHAR ZANA-ABURUZA ILUNPE-ELOSEGI Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - BEHAR ZANA-URBIETA LAGUNAK-IDIGORAS Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - BELOKI 3 EUSKAL GIROA (RET) Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - DANOK BAT 1 ZUMAIA 2 Zesta punta jubenilak
2017/11/26 - - - - DANOK BAT 2 Atsedena Zesta punta jubenilak
2017/11/26 - - - - DANOK BAT 1 BAC (gonbidatua) Zesta punta nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - DONOSTIA JAI ALAI 2 DANOK BAT 2 Zesta punta kadeteak
2017/11/26 - - - - DONOSTIA JAI ALAI ZUMAIA 4 Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/25 - - - - OTAEGI-ERASUN Atsedena Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - EPLE (RET) OIARPE Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2017/11/26 - - - - EPLE-JAUREGI BEHAR ZANA-ESNAOLA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - EPLE-ZAPIRAIN INTXURRE-OIARBIDE Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - GAZTELEKU 1 (RET) ALOÑA MENDI 2 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - GAZTELEKU 1 INTXURRE 3 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - GAZTELEKU ZUMAIA 1 Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - GAZTELEKU-ESKUDERO OIARPE-UGALDE Imanol Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - GURE TXERU TOLOSA-AURRERA 2 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - GURE TXERU 1 SORALUZE Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - GURE TXERU 2 LEGAZPI Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - HERNANI 1 (RET) TOLOSA-AURRERA 1 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - HERNANI 1 ALOÑA MENDI 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - HERNANI 2 ALOÑA MENDI 3 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - HERNANI-UITZI ALOÑA MENDI-GARITANO Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - HERNANI-SALABERRIA TOLOSA-AURRERA-ELOLA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - HERNANI-LIZEAGA TOLOSA-AURRERA-BELOKI Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - HERNANI-CISNEROS ESKORIATZA-ZUBIZARRETA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - HONDARRIBIA 2 DANOK BAT 1 Zesta punta kadeteak
2017/11/26 - - - - HONDARRIBIA 1 LUZEAN 2 (gonbidatua) Zesta punta nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - HONDARRIBIA 2 Atsedena Zesta punta nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - ILUNPE-LARRAÑAGA AÑORGA-AMIANO Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - ILUNPE-EGIGUREN I. INTXURRE-UZKUDUN Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - INTXURRE 2 LAGUNAK Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - INTXURRE 1 HERNANI 2 Gomazko paleta neska jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - INTXURRE 2 HERNANI 1 Gomazko paleta neska jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - INTXURRE 3 AIA Gomazko paleta neska jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - INTXURRE-ALTUNA LAPKE-ETXEZARRETA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - INTXURRE-ALBERDI SORALUZE-BALERDI Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - INTZA INTXURRE 4 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - IZURUN 1 ARRASATE Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - IZURUN 2 (RET) GAZTELEKU 2 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - LAGUNAK-CONDE ORIO-LERTXUNDI Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - LAPKE IZURUN (RET) Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2017/11/26 - - - - LAPKE BELOKI 1 (RET) Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - LUZEAN (gonbidatua) HONDARRIBIA 1 Zesta punta kadeteak
2017/11/26 - - - - KOSTAKOAK (gonbidatua) DONOSTIA JAI ALAI Zesta punta jubenilak
2017/11/26 - - - - BAC (gonbidatua) DANOK BAT Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - 35-0 - KOSTAKOAK (gonbidatua) ZUMAIA 2 Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - LUZEAN (gonbidatua) ZUMAIA 3 Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - LUZEAN 1 (gonbidatua) DANOK BAT 2 Zesta punta nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - MUNDARRO TOLOSA-AURRERA 3 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - MUNDARRO GAZTELEKU 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - OIANGU 2 REAL SOCIEDAD 1 Pala motza nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - OIANGU 1 GAZTELEKU 1 Pala motza nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - OIANGU 2 URNIETA 2 Pala motza nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - OIARPE AZKOITIA 2 (RET) Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - PAGAZPE GAZTELEKU 2 Pala motza nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - PAGAZPE OIANGU 3 Pala motza nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - REAL SOCIEDAD (RET) TXOST Pala motza nagusiak - 2. maila
2017/11/26 - - - - ZAZPI ITTURRI (RET) BERGARA Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - ZESTOA-ALONSO TOLOSA-AURRERA-ALTUNA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - ZESTOA-UNANUE GAZTELEKU-ALBERDI Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - ZESTOA-GURRUTXAGA GAZTELEKU-ARTOLA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena HERNANI 2 (RET) Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena EPLE Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA 1 (RET) Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena INTXURRE 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena TOLOSA-AURRERA Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena GAZTELEKU Zesta punta kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena BEOTIBAR Zesta punta nagusiak - 1. maila
2017/11/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA-JUANENA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena ZESTOA-OLAIZOLA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena TOLOSA-AURRERA-UGARTEMENDIA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena ILUNPE-BULDAIN Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA-JAUREGI Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena ILUNPE-EGIGUREN A. Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena HERNANI-OIARTZABAL Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena OIARPE-ABURUZA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena TOLOSA-AURRERA-LOPETEGI Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena OIARPE-ARANBURU Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena ILUNPE-AZKOITIA Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena ARRASATE-MARQUEZ Eskuz banaka kadeteak
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA-BADIOLA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena BERGARA-ETXANIZ Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena BERGARA-GARCIA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena ALDE ZAHARRA-OLARRA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena ZESTOA-ODRIOZOLA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena AÑORGA-IZETA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena LAPKE-BAZTARRIKA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA-OTEIZA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena AÑORGA-ORBEGOZO Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA-AZKOITIA Eskuz banaka jubenilak
2017/11/26 - - - - Atsedena EPLE-ARANBURU Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA-OTEIZA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena BERGARA-MURUA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena INTXURRE-IRAZUSTABARRENA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena TOLOSA-AURRERA-ETXEGARAI Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena LAPKE-QUINA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena AZKOITIA-AZKOITIA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena LAGUNAK-AGIRREBEÑA Eskuz banaka nagusiak
2017/11/26 - - - - Atsedena GAZTELEKU-OSA Eskuz banaka nagusiak


Ir arriba