Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
2019/10/24 18:00 1 - LAZKAO - Enparantza LAPKE 1 ARETXABALETA 4 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/24 18:00 2 - LAZKAO - Enparantza LAPKE 7 ILUNPE 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/24 18:00 3 - LAZKAO - Enparantza LAPKE 2 AZKOITIA 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/24 18:00 4 - LAZKAO - Enparantza LAPKE 2 ARETXABALETA 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/24 18:00 5 - LAZKAO - Enparantza LAPKE 5 AZKOITIA 2 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/24 18:00 1 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA 1 MUNDARRO 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/24 18:00 2 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA EIBAR 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/24 18:00 3 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA 4 URNIETA 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/24 18:00 4 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA 3 EPLE 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/24 18:00 5 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA 2 EPLE 1 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/24 19:15 - - DONOSTIA - Añorga AÑORGA 3 ZUMAIA 4 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/24 19:30 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 3 MURUMENDI 2 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/24 19:30 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA ORIO Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2019/10/24 19:30 3 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 1 MURUMENDI 3 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/24 19:30 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO EPLE 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/24 19:30 1 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 1 ZAZPI ITTURRI Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2019/10/24 19:30 2 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 4 LEGAZPI 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/24 19:30 - - DONOSTIA - Añorga INTZA 2 AÑORGA 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/24 20:00 1 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 5 LAPKE 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/24 20:00 2 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 4 BERGARA 4 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/24 20:00 1 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE TARTALOETXE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2019/10/24 20:00 2 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 1 LAPKE 3 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2019/10/24 20:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 ZUMAIA 2 Zesta punta binaka nagusiak
 
2019/10/24 20:30 1 - IBARRA - Belabieta TOLOSA 2 ZESTOA Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2019/10/24 20:30 2 - IBARRA - Belabieta TOLOSA SORALUZE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
 
2019/10/24 20:45 - - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA MUNDARRO Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/24 21:15 - - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE ZUMAIA Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/24 21:15 - - AGINAGA - Udalekoa PAGAZPE LAGUNAK Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2019/10/25 18:00 1 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 3 ATAUN 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:00 2 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 2 LEGAZPI 4 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:00 3 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 5 ATAUN 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:00 4 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 6 ILUNPE 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:00 5 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 1 ILUNPE 9 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:00 6 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 2 SORALUZE 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:00 7 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA ILUNPE Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2019/10/25 18:00 1 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 2 LAPKE 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:00 2 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 5 LAPKE 7 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:00 3 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 8 LAPKE 6 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:00 4 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 4 LAPKE 5 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:00 5 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 2 ARETXABALETA 3 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:00 6 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 4 GOIERRI 2 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:00 7 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 2 ALOÑA MENDI 7 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 18:30 1 - ALEGIA - Elorri INTXURRE 2 HERNANI 2 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:30 2 - ALEGIA - Elorri INTXURRE 3 ORIO 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:30 3 - ALEGIA - Elorri INTXURRE ALOÑA MENDI Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 18:30 4 - ALEGIA - Elorri INTXURRE 1 EPLE 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 18:30 1 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 1 LAPKE 2 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2019/10/25 18:30 2 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 1 ARETXABALETA 2 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:30 3 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 2 BERGARA 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/25 18:30 4 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 2 PAGAZPE Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2019/10/25 18:30 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 BEOTIBAR Zesta punta binaka nagusiak
2019/10/25 18:30 2 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 TXULOBI 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:30 3 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 ZESTOA 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:30 4 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU OIARPE 2 Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 18:30 5 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 ILUNPE Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2019/10/25 18:30 6 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 1 HERNANI 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 18:45 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 5 ILUNPE 7 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:45 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 4 ARRASATE 2 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:45 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 ATAUN 4 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:45 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI HERNANI Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2019/10/25 18:45 5 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 EIBAR 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/25 18:45 6 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 2 LAPKE 3 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 18:45 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 TXULOBI 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 18:45 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 BEHAR ZANA 4 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 18:45 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 GAZTELEKU 3 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:45 4 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 3 TOLOSA 1 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 18:45 5 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 PAGAZPE Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/25 18:45 6 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 ALOÑA MENDI Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/25 19:00  ! 1 - DEBA - Aldats EUSKAL JOLAS LAGUNAK 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 19:00 1 - DONOSTIA - Ibaeta IZURUN GURE TXERU Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2019/10/25 19:00 2 - DONOSTIA - Ibaeta IZURUN 1 OIARPE 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/25 19:00 3 - DONOSTIA - Ibaeta IZURUN EPLE 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 19:00 1 - URRETXU - Ederrena GOIERRI 3 ALOÑA MENDI 4 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:00 2 - URRETXU - Ederrena GOIERRI 1 ALOÑA MENDI 5 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:00 3 - URRETXU - Ederrena GOIERRI ARRASATE Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2019/10/25 19:00 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 5 MURUMENDI 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:00 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 1 LAGUNAK 1 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:00 3 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 1 TARTALOETXE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/25 19:00 1 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 DONOSTIA JAI ALAI 1 Zesta punta binaka kadeteak
2019/10/25 19:00 2 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA DONOSTIA JAI ALAI Zesta punta binaka jubenilak
 
2019/10/25 19:00 1 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 1 ZESTOA 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:00 2 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 2 AÑORGA 2 Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 19:00 3 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 3 IZURUN Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2019/10/25 19:00 4 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 1 INTXURRE 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 19:00 1 - LEGAZPI - Urbeltz LEGAZPI 2 MURUMENDI 3 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:00 2 - LEGAZPI - Urbeltz LEGAZPI AZKOITIA 2 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:00 3 - LEGAZPI - Urbeltz LEGAZPI AZKOITIA 4 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/25 19:00 1 - IDIAZABAL - Igarondo ATXURBIDE 2 ARETXABALETA 4 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:00 2 - IDIAZABAL - Igarondo ATXURBIDE 1 ALOÑA MENDI 2 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/25 19:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 1 ALOÑA MENDI 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:00 2 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 2 ARETXABALETA 1 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/25 19:00 - - URNIETA - Udalekoa URNIETA 2 ZUMAIA 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/25 19:00 1 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK LAPKE 4 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:00 2 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK ILUNPE 8 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/25 19:15 - - ORIO - Udalekoa ORIO 4 TOLOSA 2 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/25 19:15 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 ZUMAIA 4 Zesta punta binaka nagusiak
2019/10/25 19:15 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 BEOTIBAR Zesta punta binaka kadeteak
2019/10/25 19:15 3 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 HONDARRIBIA 1 Zesta punta binaka kadeteak
 
2019/10/25 19:30 1 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 3 AÑORGA 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:30 2 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 1 OIARPE 2 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/25 19:30 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO INTZA Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/25 19:30 1 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI 2 GURE TXERU 6 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 2 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI 1 ALDE ZAHARRA 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 3 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI HERNANI 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 19:30 1 - BEASAIN - Antzizar MURUMENDI 2 ARETXABALETA 4 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:30 2 - BEASAIN - Antzizar MURUMENDI 5 SORALUZE 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/25 19:30 1 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 TOLOSA 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 2 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 INTXURRE 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:30 3 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 GAZTELEKU 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 19:30 - - ZIZURKIL - Intxaur ZIOTZA EPLE 3 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/25 19:30 1 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 1 OIARPE 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 2 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 2 OIARPE 4 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 3 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 4 MUNDARRO 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 19:30 4 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA HERNANI 1 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:30 5 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 3 GURE TXERU 4 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:30 6 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 1 GURE TXERU Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
 
2019/10/25 19:30 1 - BERGARA - Udalekoa BERGARA 2 ILUNPE 1 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/25 19:30 2 - BERGARA - Udalekoa BERGARA HERNANI Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
 
2019/10/25 19:30 1 - ANTZUOLA - Udalekoa OLALDE LEGAZPI 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 19:30 2 - ANTZUOLA - Udalekoa OLALDE BERGARA 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 19:30 - - EIBAR - Astelena EIBAR ARETXABALETA 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 20:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI INTXURRE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2019/10/25 20:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 EPLE 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 20:00 1 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 GAZTELEKU 1 Zesta punta binaka nagusiak
2019/10/25 20:00 2 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 HONDARRIBIA 1 Zesta punta binaka nagusiak
 
2019/10/25 20:00 - - AIA - Udalekoa AIA SU-BERRI 1 Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
 
2019/10/25 20:00 - - IDIAZABAL - Igarondo ATXURBIDE ZUMAIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 20:00 1 - IBARRA - Belabieta SENDI EKINTZA 1 GURE TXERU 3 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 20:00 2 - IBARRA - Belabieta SENDI EKINTZA 2 INTZA 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 20:00 3 - IBARRA - Belabieta SENDI EKINTZA 3 EPLE 4 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 20:00 4 - IBARRA - Belabieta SENDI EKINTZA ZESTOA 3 1. urteko infantilak (2007)
 
2019/10/25 20:00 1 - DONOSTIA - Loiola ALDE ZAHARRA 1 MUNDARRO Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 20:00 2 - DONOSTIA - Loiola ALDE ZAHARRA PIÑA KURDIN Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 20:00 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 1 ALOÑA MENDI Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2019/10/25 20:00 2 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA BEHAR ZANA 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2019/10/25 20:00 - - ANOETA - Alkartasuna SU-BERRI 1 INTXURRE Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
 
2019/10/25 20:00 1 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK 1 MURUMENDI Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 20:00 2 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK BERGARA 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/25 20:00 3 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK 1 ORIO 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/25 20:00 4 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK 2 ORIO 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/25 20:10 1 - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ REAL SOCIEDAD Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2019/10/25 20:10 2 - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ ATXURBIDE Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2019/10/25 20:10 1 - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA BEHAR ZANA 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2019/10/25 20:10 2 - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA 3 GAZTELEKU 5 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 20:20 1 - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN 2 BEHAR ZANA 7 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/25 20:20 2 - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN MURUMENDI 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 20:20 3 - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN ALOÑA MENDI 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 20:30 - - ARRASATE - Uarkape ARRASATE LAPKE 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/25 21:45 1 - DONOSTIA - Loiola LOIOLATARRA 2 HERNANI Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2019/10/25 21:45 2 - DONOSTIA - Loiola LOIOLATARRA DANOK BAT Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2019/10/26 09:00 - - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA AZKOITIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2019/10/26 09:00 - - DONOSTIA - Ibaeta LIZARDI EPLE 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/26 10:00 - - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE HERNANI Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2019/10/26 10:00 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 2 DANOK BAT Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/26 10:00 2 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 1 EUSKAL JOLAS 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/26 10:00 3 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA BATZOKIKO 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2019/10/26 10:00 4 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 1 HERNANI Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/26 10:00 5 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 2 TOLOSA 3 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2019/10/26 10:00 1 - DONOSTIA - Altza OIANGU EUSKAL JOLAS Larruzko paleta nagusiak - 3. maila
2019/10/26 10:00 2 - DONOSTIA - Altza TXOST 2 OIANGU 1 Larruzko paleta nagusiak - 2. maila
2019/10/26 10:00 3 - DONOSTIA - Altza REAL SOCIEDAD 2 EPLE Larruzko paleta nagusiak - 1. maila
 
2019/10/26 11:00 - - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA LOIOLATARRA 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2019/10/26 12:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 DANOK BAT 2 Zesta punta binaka kadeteak
 
2019/10/26 15:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 ZUMAIA 3 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 15:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 ZAZPI ITTURRI 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 15:00 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 4 BEHAR ZANA 6 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 15:00 4 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 5 TOLOSA 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 15:00 5 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 BEHAR ZANA 6 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 15:00 6 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 KUKU 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 15:00 7 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 BEHAR ZANA 5 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 15:00 8 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 4 TXAPAGAIN 1 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/26 15:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA INTXURRE 2 Gomazko paleta neska jubenilak
 
2019/10/26 15:30 - - ADUNA - Udalekoa TXULOBI 2 BEHAR ZANA 3 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/26 16:00 1 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 4 OIARPE 2 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 16:00 2 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU LEGAZPI 1 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
 
2019/10/26 16:00 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 3 BERGARA 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 2 ILUNPE 6 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 3 GAILURRERANTZ 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/26 16:00 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 6 ILUNPE 3 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/26 16:00 5 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 ILUNPE 5 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/26 16:00 1 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 4 ORIO 3 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 2 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 3 BEHAR ZANA 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 3 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 2 LAPKE Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2019/10/26 16:00 4 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 1 OIARPE 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2019/10/26 16:00 5 - TOLOSA - Beotibar TOLOSA 2 GURE TXERU Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/26 16:00 1 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA 2 GURE TXERU 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 16:00 2 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA 1 BEHAR ZANA 5 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 3 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA 2 BEHAR ZANA 2 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 4 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA 2 INTZA Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/26 16:00 5 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA IZURUN 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/26 16:00 6 - DONOSTIA - Egia ALDE ZAHARRA 3 INTZA 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/26 16:00 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 GAZTELEKU 2 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 GAZTELEKU 1 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/26 16:00 3 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 OIARPE 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/26 16:00 1 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA TOLOSA 1 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2019/10/26 16:00 2 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA INTXURRE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/26 16:30 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 1 HERNANI 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/26 16:30 2 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU AZKOITIA 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2019/10/26 17:00 - - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 HONDARRIBIA 2 Zesta punta binaka nagusiak
 
2019/10/26 17:00 - - DONOSTIA - Herrera EUSKAL GIROA INTXURRE 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/26 17:00 - - ATAUN - Auzoeta ATAUN HERNANI 2 Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
 
2019/10/26 17:00 - - ANOETA - Alkartasuna SU-BERRI 2 HERNANI Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
 
2019/10/26 17:30 1 - BERGARA - Udalekoa BERGARA 1 ILUNPE 6 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 17:30 2 - BERGARA - Udalekoa BERGARA 2 ARRASATE 1 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/26 17:30 3 - BERGARA - Udalekoa BERGARA 3 ILUNPE 1 2. urteko alebinak (2008)
 
2019/10/26 19:00  ! 2 - DEBA - Aldats EUSKAL JOLAS 1 ZARAUTZ 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/26 19:00 - - DEBA - Aldats IRULEAK SU-BERRI 2 Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
 
2019/10/27 10:30 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 ALDE ZAHARRA 1 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/27 10:30 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO MURUMENDI Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
 
2019/10/27 11:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 HERNANI 1 Gomazko paleta neska jubenilak
2019/10/27 11:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 INTXURRE 3 Gomazko paleta neska jubenilak
2019/10/27 11:00 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 GAZTELEKU 4 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 11:00 4 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 5 ALDE ZAHARRA 2 2. urteko infantilak (2006)
 
2019/10/27 11:00 - - VILLABONA - Plaza ZUBIETA NOIZBAIT Errebotea nagusiak
 
2019/10/27 18:00 - 22-0 EZ AGERTZEAK - Incomparecencias LAPKE ZAZPI ITTURRI Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
 
2019/10/27 18:00 - 25-0 EZ AGERTZEAK - Incomparecencias GAZTELEKU 2 HERNANI 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
 
2019/10/27 - - - - ALDE ZAHARRA (RET) BEHAR ZANA 2 Eskuz binaka jubenilak - 2. maila
2019/10/27 - - - - ALOÑA MENDI 1 Atsedena 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/25 - - - - ARETXABALETA 5 ILUNPE 7 (RET) 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - AZKOITIA Atsedena Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - DANOK BAT Atsedena Zesta punta binaka jubenilak
2019/10/27 - - - - EUSKAL GIROA (RET) GAZTELEKU 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - GAILURRERANTZ PAGAZPE (RET) Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2019/10/27 - - - - GAZTELEKU 1 (RET) BERGARA Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2019/10/27 - - - - GAZTELEKU 1 Atsedena 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/27 - - - - GURE TXERU 2 Atsedena 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/27 - - - - GURE TXERU 5 Atsedena 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/27 - - - - GURE TXERU 2 Atsedena 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - HERNANI 1 Atsedena Gomazko paleta neska nagusiak - 2. maila
2019/10/27 - - - - HERNANI 6 Atsedena 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - ILUNPE 3 MURUMENDI 4 (RET) 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - INTXURRE 1 Atsedena Gomazko paleta neska jubenilak
2019/10/27 - - - - INTXURRE 4 ALDE ZAHARRA 3 (RET) 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - INTXURRE (RET) HERNANI 4 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - IZURUN SENDI EKINTZA (RET) 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - LAGUNAK 2 (RET) LAPKE Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/27 - - - - LAPKE 1 ARRASATE (RET) Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2019/10/27 - - - - LAPKE 2 (RET) TOLOSA (RET) Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2019/10/27 - - - - LAPKE 1 TARTALOETXE (RET) Eskuz binaka nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - LAPKE 4 ILUNPE 10 (RET) 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - LAPKE 3 Atsedena 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - LEGAZPI 3 (RET) LAPKE 6 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - OIARPE 1 AÑORGA 1 (RET) Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/25 - - - - ORIO 2 Atsedena 1. urteko infantilak (2007)
2019/10/27 - - - - SU-BERRI 3 Atsedena Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila
2019/10/27 - - - - TOLOSA 3 (RET) Atsedena Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - TOLOSA 2 Atsedena 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/27 - - - - TOLOSA 2 Atsedena 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - TOLOSA 3 (RET) AÑORGA 1 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - URNIETA Atsedena Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - ZARAUTZ 1 Atsedena Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2019/10/27 - - - - ZESTOA 2 Atsedena 2. urteko alebinak (2008)
2019/10/27 - - - - ZUMAIA 2 DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) Zesta punta binaka kadeteak
2019/10/27 - - - - ZUMAIA 3 Atsedena 2. urteko infantilak (2006)
2019/10/27 - - - - Atsedena BERGARA (RET) Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2019/10/27 - - - - Atsedena DANOK BAT 1 Zesta punta binaka kadeteak
2019/10/27 - - - - Atsedena TOLOSA 2 Eskuz binaka nagusiak - 3. maila


Ir arriba