Temporada:       

Histórico: Federado Interpueblos Paleta goma  / 1

a - FINAL (24-06-2018)

 

 

AZPEITIA - DONOSTIA

Txapelduna:

DONOSTIA

42

1

2

47

 

Finala (ALTZA, ekainak 24, 11:00)

 

 

 

DONOSTIA – Altza

 

 

 

AZPEITIA-BA

20  - 17

DONOSTIA-BA

 

 

 

LOPETEGI, U.

URBIETA, M.

 

 

AZPEITIA-BI

9  - 20

DONOSTIA-BI

 

 

 

MARTIJA, E.

BARBULO, O.

 

 

ALKORTA, O.

GASTESI, C.

 

 

AZPEITIA-BA7

13  - 20

DONOSTIA-BA7

 

 

 

EGIGUREN, A.

ELEJALDE, X.

 

 

 

---

b - Semifinales (10-06-2018 y 17-06-2018)

 

 

ZUMARRAGA - AZPEITIA

Sailkatua:

AZPEITIA

101

2

4

105

 

Joan (ekainak 10)

Etorri (ekainak 17)

2018/06/09 

19:00

ZUMARRAGA - Beloki

2018/06/14 

19:00

AZPEITIA(Urrestilla) - Txikuri

ZUMARRAGA-BA

13  - 20

AZPEITIA-BA

AZPEITIA-BA

20  - 14

ZUMARRAGA-BA

RODRIGUEZ, M.

LOPETEGI, U.

LOPETEGI, U.

RODRIGUEZ, M.

ZUMARRAGA-BI

20  - 11

AZPEITIA-BI

AZPEITIA-BI

14  - 20

ZUMARRAGA-BI

ANDUEZA, J.

MARTIJA, E.

MARTIJA, E.

ANDUEZA, J.

VIANA, J.

ALKORTA, O.

ALKORTA, O.

VIANA, J.

ZUMARRAGA-BA7

19  - 20

AZPEITIA-BA7

AZPEITIA-BA7

20  - 15

ZUMARRAGA-BA7

JUANENA, A.

EGIGUREN, A.

EGIGUREN, A.

JUANENA, A.

 

---

 

DONOSTIA - HERNANI

Sailkatua:

DONOSTIA

111

4

2

82

 

Joan (ekainak 10)

Etorri (ekainak 17)

2018/06/10 

11:00

DONOSTIA - Loiola

 

 

 

DONOSTIA-BA

20  - 8

HERNANI-BA

HERNANI-BA

20  - 12

DONOSTIA-BA

AROZTEGI, U.

MURGIONDO, A.

MURGIONDO, A.

AROZTEGI, U.

DONOSTIA-BI

20  - 14

HERNANI-BI

HERNANI-BI

12  - 20

DONOSTIA-BI

UBEDA, S.

LUJANBIO, E.

LUJANBIO, E.

UBEDA, S.

HUEGUN, X.

ZUBIMENDI, A.

ZUBIMENDI, A.

HUEGUN, X.

DONOSTIA-BA7

19  - 20

HERNANI-BA7

HERNANI-BA7

8  - 20

DONOSTIA-BA7

ELEJALDE, X.

KEREJETA, I.

KEREJETA, I.

ELEJALDE, X.

 

---

c - Cuartos de final (27-05-2018 y 03-06-2018)

 

 

ZUMARRAGA - TOLOSA

Sailkatua:

ZUMARRAGA

94

3

3

92

 

Joan (maiatzak 27)

Etorri (ekainak 3)

2018/05/25 

19:00

ZUMARRAGA - Beloki

2018/06/02 

19:00

TOLOSA - Beotibar

ZUMARRAGA-BA

7  - 20

TOLOSA-BA

TOLOSA-BA

20  - 14

ZUMARRAGA-BA

JUANENA, A.

ARREGUI, O.

ARREGUI, O.

RODRIGUEZ, M.

ZUMARRAGA-BI

20  - 5

TOLOSA-BI

TOLOSA-BI

8  - 20

ZUMARRAGA-BI

ANDUEZA, J.

IRAOLA, J.

IRAOLA, J.

ANDUEZA, J.

RODRIGUEZ, M.

MENDIGAIN, S.

MENDIGAIN, S.

VIANA, J.

ZUMARRAGA-BA7

13  - 20

TOLOSA-BA7

TOLOSA-BA7

19  - 20

ZUMARRAGA-BA7

VIANA, J.

AGUIRRE, H.

AGUIRRE, H.

JUANENA, A.

 

---

 

ANDOAIN - AZPEITIA

Sailkatua:

AZPEITIA

86

3

3

107

 

Joan (maiatzak 27)

Etorri (ekainak 3)

2018/05/25 

19:30

ANDOAIN - Arrate

2018/06/02 

17:30

AZPEITIA(Urrestilla) - Txikuri

ANDOAIN-BA

20  - 16

AZPEITIA-BA

AZPEITIA-BA

20  - 6

ANDOAIN-BA

LOIDI, J.

LOPETEGI, U.

LOPETEGI, U.

LOIDI, J.

ANDOAIN-BI

12  - 20

AZPEITIA-BI

AZPEITIA-BI

19  - 20

ANDOAIN-BI

ECHEVERRIA, J.

MARTIJA, E.

MARTIJA, E.

ECHEVERRIA, J.

BELOKI, I.

ALKORTA, O.

ALKORTA, O.

BELOKI, I.

ANDOAIN-BA7

20  - 12

AZPEITIA-BA7

AZPEITIA-BA7

20  - 8

ANDOAIN-BA7

ESCUDERO, A.

EGIGUREN, A.

EGIGUREN, A.

ESCUDERO, A.

 

---

 

DONOSTIA - SORALUZE

Sailkatua:

DONOSTIA

120

6

0

55

 

Joan (maiatzak 27)

Etorri (ekainak 3)

2018/05/25 

20:00

DONOSTIA - Loiola

2018/06/03 

10:30

SORALUZE - Udalekoa

DONOSTIA-BA

20  - 11

SORALUZE-BA

SORALUZE-BA

6  - 20

DONOSTIA-BA

URBIETA, M.

FERNANDEZ, A.

GALLASTEGI, J.

AROZTEGI, U.

DONOSTIA-BI

20  - 5

SORALUZE-BI

SORALUZE-BI

18  - 20

DONOSTIA-BI

UBEDA, S.

HERIZ, I.

ECHEVERRIA, J.

UBEDA, S.

GASTESI, K.

GALLASTEGI, J.

HERIZ, I.

GASTESI, K.

DONOSTIA-BA7

20  - 4

SORALUZE-BA7

SORALUZE-BA7

11  - 20

DONOSTIA-BA7

ELEJALDE, X.

OÑATE, A.

OÑATE, A.

BARBULO, O.

 

---

 

HERNANI - AZKOITIA

Sailkatua:

HERNANI

103

3

3

93

 

Joan (maiatzak 27)

Etorri (ekainak 3)

2018/05/26 

16:30

AZKOITIA - Gurea

2018/06/01 

22:00

HERNANI - Udalekoa

HERNANI-BA

10  - 20

AZKOITIA-BA

AZKOITIA-BA

19  - 20

HERNANI-BA

MURGIONDO, A.

EPELDE, I.

EPELDE, I.

MURGIONDO, A.

HERNANI-BI

19  - 20

AZKOITIA-BI

AZKOITIA-BI

20  - 14

HERNANI-BI

ARANDIA, A.

JUARISTI, I.

AIZPURU, J.

LUJANBIO, E.

LUJANBIO, E.

LARRAÑAGA, I.

JUARISTI, I.

ZUBIMENDI, A.

HERNANI-BA7

20  - 8

AZKOITIA-BA7

AZKOITIA-BA7

6  - 20

HERNANI-BA7

KEREJETA, I.

AIZPURU, J.

AZPIROZ, M.

KEREJETA, I.

 

---

d - Octavos de final (13-05-2018)

 

 

ZUMARRAGA - ASTIGARRAGA

Sailkatua:

ZUMARRAGA

98

4

2

77

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/10 

20:30

ZUMARRAGA - Beloki

2018/05/20 

11:00

ASTIGARRAGA - Udalekoa

ZUMARRAGA-BA

8  - 20

ASTIGARRAGA-BA

ASTIGARRAGA-BA

20  - 10

ZUMARRAGA-BA

JUANENA, A.

SALABERRIA, A.

SALABERRIA, A.

JUANENA, A.

ZUMARRAGA-BI

20  - 8

ASTIGARRAGA-BI

ASTIGARRAGA-BI

8  - 20

ZUMARRAGA-BI

ANDUEZA, J.

ZUBIARRAIN, B.

AUZMENDI, I.

ANDUEZA, J.

RODRIGUEZ, M.

ZUAZNABAR, A.

ZUBIARRAIN, B.

RODRIGUEZ, M.

ZUMARRAGA-BA7

20  - 10

ASTIGARRAGA-BA7

ASTIGARRAGA-BA7

11  - 20

ZUMARRAGA-BA7

VIANA, J.

GELBENZU, J.

GELBENZU, J.

VIANA, J.

 

---

 

ANOETA - TOLOSA

Sailkatua:

TOLOSA

96

3

3

105

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/11 

19:40

TOLOSA - Beotibar

2018/05/18 

19:00

ANOETA - Alkartasuna

ANOETA-BA

20  - 12

TOLOSA-BA

TOLOSA-BA

20  - 5

ANOETA-BA

LUISA, A.

ARRIOLA, I.

ARREGUI, O.

TOLOSA, J.

ANOETA-BI

16  - 20

TOLOSA-BI

TOLOSA-BI

20  - 15

ANOETA-BI

LULUAGA, B.

IRAOLA, J.

IRAOLA, J.

LUISA, A.

LUISA, A.

MENDIGAIN, S.

MENDIGAIN, S.

LULUAGA, B.

ANOETA-BA7

20  - 16

TOLOSA-BA7

TOLOSA-BA7

17  - 20

ANOETA-BA7

TOLOSA, J.

AGUIRRE, H.

AGUIRRE, H.

LUISA, A.

 

---

 

ZUMAIA - ANDOAIN

Sailkatua:

ANDOAIN

78

1

5

113

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/12 

10:30

ZUMAIA - Aitzuri

2018/05/17 

20:30

ANDOAIN - Arrate

ZUMAIA-BA

6  - 20

ANDOAIN-BA

ANDOAIN-BA

20  - 17

ZUMAIA-BA

RUIZ, I.

LOIDI, J.

ESCUDERO, A.

LOZANO, A.

ZUMAIA-BI

20  - 13

ANDOAIN-BI

ANDOAIN-BI

20  - 19

ZUMAIA-BI

ZUAZOBIDE, I.

ECHEVERRIA, J.

ALCORTA, J.

ZUAZOBIDE, I.

ZUBIMENDI, J.

BELOKI, I.

BELOKI, I.

ZUBIMENDI, J.

ZUMAIA-BA7

12  - 20

ANDOAIN-BA7

ANDOAIN-BA7

20  - 4

ZUMAIA-BA7

LOZANO, A.

ESCUDERO, A.

LOIDI, J.

RUIZ, I.

 

---

 

AZPEITIA - ELGOIBAR

Sailkatua:

AZPEITIA

102

3

1

82

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/12 

10:45

AZPEITIA(Urrestilla) - Txikuri

2018/05/18 

21:00

ELGOIBAR - Ikastola

AZPEITIA-BA

16  - 20

ELGOIBAR-BA

ELGOIBAR-BA

20  - 7

AZPEITIA-BA

LOPETEGI, U.

LIZARRALDE, G.

LIZARRALDE, G.

ALKORTA, O.

AZPEITIA-BI

19  - 20

ELGOIBAR-BI

ELGOIBAR-BI

15  - 20

AZPEITIA-BI

MARTIJA, E.

ARRIZABALAGA, B.

ARRIZABALAGA, B.

MARTIJA, E.

ALKORTA, O.

GURRUCHAGA, A.

LARREA, I.

LOPETEGI, U.

AZPEITIA-BA7

20  - 2

ELGOIBAR-BA7

ELGOIBAR-BA7

5  - 20

AZPEITIA-BA7

EGIGUREN, A.

LARREA, I.

ARRIETA, M.

EGIGUREN, A.

 

---

d2

 

 

ZESTOA - DONOSTIA

Sailkatua:

DONOSTIA

34

0

6

120

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/11 

19:00

ITZIAR - Udalekoa

2018/05/18 

20:00

DONOSTIA - Loiola

ZESTOA-BA

3  - 20

DONOSTIA-BA

DONOSTIA-BA

20  - 2

ZESTOA-BA

ODRIOZOLA, J.

AROZTEGI, U.

AROZTEGI, U.

DIAZ, M.

ZESTOA-BI

14  - 20

DONOSTIA-BI

DONOSTIA-BI

20  - 2

ZESTOA-BI

RODRIGUEZ, J.

URBIETA, M.

URBIETA, M.

ETXEBERRIA, M.

DIAZ, M.

GASTESI, K.

UBEDA, S.

ODRIOZOLA, J.

ZESTOA-BA7

11  - 20

DONOSTIA-BA7

DONOSTIA-BA7

20  - 2

ZESTOA-BA7

ETXABE, J.

ELEJALDE, X.

ELEJALDE, X.

ETXABE, J.

 

---

 

ERRENTERIA - SORALUZE

Sailkatua:

SORALUZE

84

1

5

113

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/11 

19:00

ERRENTERIA – A. O. (Fanderia)

2018/05/18 

19:00

SORALUZE - Udalekoa

ERRENTERIA-BA

18  - 20

SORALUZE-BA

SORALUZE-BA

13  - 20

ERRENTERIA-BA

MACHAIN, A.

RASCON, J.

RASCON, J.

MACHAIN, A.

ERRENTERIA-BI

13  - 20

SORALUZE-BI

SORALUZE-BI

20  - 4

ERRENTERIA-BI

IZQUIERDO, I.

HERIZ, I.

GALLASTEGI, J.

AIZCORRETA, G.

ETXARRI, G.

GALLASTEGI, J.

FERNANDEZ, A.

IZQUIERDO, I.

ERRENTERIA-BA7

9  - 20

SORALUZE-BA7

SORALUZE-BA7

20  - 18

ERRENTERIA-BA7

MANEIRO, I.

OÑATE, A.

OÑATE, A.

MANEIRO, I.

 

---

 

HERNANI - DEBA

Sailkatua:

HERNANI

120

6

0

72

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/11 

20:30

HERNANI - Udalekoa

2018/05/18 

20:30

DEBA - Aldats

HERNANI-BA

20  - 2

DEBA-BA

DEBA-BA

9  - 20

HERNANI-BA

MURGIONDO, A.

SAGARNA, G.

SAGARNA, G.

MURGIONDO, A.

HERNANI-BI

20  - 15

DEBA-BI

DEBA-BI

19  - 20

HERNANI-BI

LUJANBIO, E.

ARISTI, A.

ESNAOLA, X.

MANTEROLA, M.

LUJAMBIO, O.

ESNAOLA, X.

ARISTI, A.

URREAGA, M.

HERNANI-BA7

20  - 12

DEBA-BA7

DEBA-BA7

15  - 20

HERNANI-BA7

KEREJETA, I.

BARINAGARREMENTERIA, A.

BARINAGARREMENTERIA, A.

ARREGI, A.

 

---

 

AZKOITIA – AMASA-VILLABONA

Sailkatua:

AZKOITIA

120

6

0

43

 

Joan (maiatzak 13)

Etorri (maiatzak 20)

2018/05/12 

17:00

AZKOITIA - Gurea

2018/05/18 

19:30

VILLABONA - Behar Zana

AZKOITIA-BA

20  - 8

AMASA-VILLABONA-BA

AMASA-VILLABONA-BA

8  - 20

AZKOITIA-BA

EPELDE, I.

OTAÑO, M.

OTAÑO, M.

EPELDE, I.

AZKOITIA-BI

20  - 9

AMASA-VILLABONA-BI

AMASA-VILLABONA-BI

4  - 20

AZKOITIA-BI

JUARISTI, I.

AYERZA, X.

AYERZA, X.

AZPIROZ, M.

LARRAÑAGA, I.

OTAEGI, I.

OTAEGI, I.

JUARISTI, I.

AZKOITIA-BA7

20  - 13

AMASA-VILLABONA-BA7

AMASA-VILLABONA-BA7

8  - 20

AZKOITIA-BA7

AIZPURU, J.

MAIZ, E.

MAIZ, E.

AIZPURU, J.

 

---

Rojo = Provisional.
  •  
  •  

Documentos de la Modalidad

Ir arriba