Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Zesta punta binaka kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
     
    ZUMAIA 3 
    2019/09/13
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/09/13
    20:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
     
    ZUMAIA 2 
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    BEOTIBAR 
    2019/09/15
    11:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
     
    ZUMAIA 1 
    2019/09/15
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
     
    DANOK BAT 2 
    2019/09/22
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
    2019/09/22
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    ZUMAIA 4 
    2019/09/22
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/09/22
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    DANOK BAT 1 
    2019/09/22
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    ZUMAIA 2 
    2019/09/29
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    ZUMAIA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/09/29
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    BEOTIBAR 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    ZUMAIA 3 
    2019/10/06
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    ZUMAIA 4 
    2019/10/06
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    DANOK BAT 1 
    2019/10/06
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    ZUMAIA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/10/13
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    BEOTIBAR 
    2019/10/13
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    DANOK BAT 2 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    Atsedena 
    2019/10/20
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    ZUMAIA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    ZUMAIA 3 
    2019/10/20
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    ZUMAIA 4 
    2019/10/20
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    DANOK BAT 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    BEOTIBAR 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 2 
    2019/10/27
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/10/27
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 1 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    Atsedena 
    2019/11/10
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    ZUMAIA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    ZUMAIA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 3 
    2019/11/10
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    ZUMAIA 4 
    2019/11/10
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    HONDARRIBIA 2 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/17
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    BEOTIBAR 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 1 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 2 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    ZUMAIA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    ZUMAIA 3 
    2019/11/24
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    ZUMAIA 4 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    BEOTIBAR 
    2019/12/01
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    DANOK BAT 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 1 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    Atsedena 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba