Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 14
    HERNANI 
    INDA, I.
    ZUBIMENDI, A.
    2019/09/15
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    GOMEZ, L.
    25  - 14
    LAGUNAK 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 7
    LAGUNAK 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    2019/09/20
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    RAMOS, E.
    LEGARRETA, F.
    25  - 12
    ALTZATARRA 
    NUIN, A.
    GOMEZ, L.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    20:45
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    OTEGI, I.
    OLAIZOLA, J.
    14  - 25
    ZARAUTZ 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2019/09/26
    21:15
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    25  - 18
    HERNANI 
    INDA, I.
    LEGARRETA, F.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    9  - 25
    ALTZATARRA 
    OTEGI, I.
    GOMEZ, L.
    2019/10/04
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    INDA, I.
    LEGARRETA, F.
    16  - 25
    ZARAUTZ 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/10
    20:40
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    OTEGI, I.
    GOMEZ, L.
    12  - 25
    HERNANI 
    RAMOS, E.
    ZUBIMENDI, A.
    2019/10/11
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    12  - 25
    ZARAUTZ 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    RAMOS, E.
    LEGARRETA, F.
    25  - 8
    LAGUNAK 
    LARREA, I.
    ARRIZABALAGA, B.
    2019/10/18
    20:10
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 12
    ALTZATARRA 
    OTEGI, I.
    OLAIZOLA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZARAUTZ   12 6 6 0 0 150 75  
    2 HERNANI   9 6 3 3 0 123 107  
    3 ALTZATARRA   8 6 2 4 0 100 123  
    4 LAGUNAK   7 6 1 5 0 75 143  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/14
    15:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    AZKOITIA
    EGIGUREN, A.
    AIZPURU, J.
    24  - 25
    BATZOKIKO 1 
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    2019/09/15
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    25  - 16
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/19
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AIZPURU, J.
    EGIGUREN, A.
    25  - 8
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2019/09/19
    21:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    25  - 11
    REAL SOCIEDAD 
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    19:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    10  - 25
    BATZOKIKO 1 
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    2019/09/27
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    19  - 25
    AZKOITIA 
    AIZPURU, J.
    JUARISTI, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    18:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    14  - 25
    REAL SOCIEDAD 
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    2019/10/03
    20:30
    AZKOITIA - Gurea
    BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    17  - 25
    AZKOITIA 
    AIZPURU, J.
    EGIGUREN, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    11:30
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    24  - 25
    BATZOKIKO 1 
    LARRALDE, A.
    TXOPERENA, M.
    2019/10/13
    13:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    10  - 25
    AZKOITIA 
    AIZPURU, J.
    EGIGUREN, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/17
    20:20
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    25  - 16
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2019/10/18
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AIZPURU, J.
    EGIGUREN, A.
    25  - 14
    REAL SOCIEDAD 
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA   11 6 5 1 0 149 93  
    2 BATZOKIKO 1   11 6 5 1 0 142 110  
    3 REAL SOCIEDAD   8 6 2 4 0 118 130  
    4 PIŅA KURDIN   6 6 0 6 0 74 150  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ARREGUI, O.
    ERLEAGA, U.
    25  - 11
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    DIAZ, M.
    2019/09/13
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    25  - 14
    KUKU 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    19  - 25
    TOLOSA 
    ARREGUI, O.
    ERLEAGA, U.
    2019/09/21
    09:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    AROZTEGI, U.
    ZUMETA, I.
    25  - 19
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    19:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    25  - 18
    KUKU 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    2019/09/27
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ARREGUI, O.
    ERLEAGA, U.
    25  - 8
    LOIOLATARRA 1 
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    21:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25  - 20
    LOIOLATARRA 1 
    UBEDA, S.
    ZUMETA, I.
    2019/10/05
    15:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    25  - 14
    TOLOSA 
    CELAYA, M.
    ERLEAGA, U.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    25  - 20
    LOIOLATARRA 1 
    URBIETA, M.
    PELUAGA, I.
    2019/10/12
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    IZAGIRRE, J.
    ERLEAGA, U.
    25  - 17
    KUKU 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    21:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    AROZTEGI, U.
    ZUMETA, I.
    25  - 12
    TOLOSA 
    CELAYA, M.
    ERLEAGA, U.
    2019/10/19
    12:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25  - 12
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA   10 6 4 2 0 126 105  
    2 LOIOLATARRA 1   9 6 3 3 0 123 120  
    3 ZESTOA   9 6 3 3 0 117 127  
    4 KUKU   8 6 2 4 0 118 132  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    RASCON, J.
    FERNANDEZ, A.
    25  - 12
    BATZOKIKO 2 
    MITXELENA, G.
    ARAMBURU, J.
    2019/09/13
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 2
    BARBULO, O.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 15
    ATXURBIDE 
    ORMAZABAL, I.
    MUŅOA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    HERIZ, I.
    ECHEVERRIA, J.
    25  - 21
    ATXURBIDE 
    MUŅOA, I.
    ORMAZABAL, I.
    2019/09/22
    10:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 2
    MITXELENA, G.
    LABORDE , F.
    15  - 25
    LOIOLATARRA 2 
    ARANA, X.
    LUARIZAYERDI, G.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    20:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUŅOA, I.
    23  - 25
    BATZOKIKO 2 
    MITXELENA, G.
    LABORDE , F.
    2019/09/27
    21:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 9
    SORALUZE 
    FERNANDEZ, A.
    RASCON, J.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 2
    MITXELENA, G.
    LABORDE , F.
    25  - 15
    SORALUZE 
    ECHEVERRIA, J.
    RASCON, J.
    2019/10/04
    20:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUŅOA, I.
    25  - 21
    LOIOLATARRA 2 
    ARANA, X.
    LUARIZAYERDI, G.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/10
    21:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 2
    CRESPO, A.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 24
    BATZOKIKO 2 
    MITXELENA, G.
    LABORDE , F.
    2019/10/11
    20:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE
    MUŅOA, I.
    ORMAZABAL, I.
    25  - 12
    SORALUZE 
    ECHEVERRIA, J.
    HERIZ, I.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/17
    20:20
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 2
    MITXELENA, G.
    LABORDE , F.
    19  - 25
    ATXURBIDE 
    MUŅOA, I.
    ORMAZABAL, I.
    2019/10/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    RASCON, J.
    FERNANDEZ, A.
    25  - 20
    LOIOLATARRA 2 
    BARBULO, O.
    LUARIZAYERDI, G.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LOIOLATARRA 2   10 6 4 2 0 141 113  
    2 ATXURBIDE   9 6 3 3 0 134 127  
    3 SORALUZE   9 6 3 3 0 111 128  
    4 BATZOKIKO 2   8 6 2 4 0 120 138  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba