Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2
     
    OIARPE 1 
    2019/09/13
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
     
    PAGAZPE 
    2019/09/14
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
     
    INTXURRE 1 
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/22
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    Atsedena 
    2019/09/22
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/09/22
    -
    -
    OIARPE 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/09/22
    -
    -
    PAGAZPE
     
    IZURUN 2 
    2019/09/22
    -
    -
    EPLE 2
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    INTXURRE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    OIARPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    PAGAZPE 
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN 2
     
    EPLE 2 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    OIARPE 1
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/10/06
    -
    -
    PAGAZPE
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/06
    -
    -
    EPLE 2
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI 2
     
    IZURUN 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    OIARPE 1 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    PAGAZPE 
    2019/10/13
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    EPLE 2 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    HERNANI 2 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    IZURUN 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    OIARPE 1
     
    Atsedena 
    2019/10/20
    -
    -
    PAGAZPE
     
    INTXURRE 1 
    2019/10/20
    -
    -
    EPLE 2
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI 2
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/20
    -
    -
    IZURUN 2
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    OIARPE 1
     
    PAGAZPE 
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    EPLE 2 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    HERNANI 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    IZURUN 2 
    2019/10/27
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE 
    2019/11/10
    -
    -
    EPLE 2
     
    OIARPE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI 2
     
    INTXURRE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    IZURUN 2
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/11/10
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    ALDE ZAHARRA 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/17
    -
    -
    PAGAZPE
     
    EPLE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 1
     
    HERNANI 2 
    2019/11/17
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    IZURUN 2 
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/21
    11:00
    EIBAR - Ipurua
    EIBAR 1
     
    LAGUNAK 
    2019/09/22
    -
    -
    LEGAZPI 2
     
    BERGARA 2 
    2019/09/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 4
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
     
    LAPKE 4 
    2019/09/29
    -
    -
    BERGARA 2
     
    EIBAR 1 
    2019/09/29
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LEGAZPI 2 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/04
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    LEGAZPI 2 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 1
     
    LAGUNAK 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 4
     
    BERGARA 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/20
    -
    -
    LAGUNAK
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/10/20
    -
    -
    BERGARA 2
     
    LAPKE 1 
    2019/10/20
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LAPKE 4 
    2019/10/20
    -
    -
    LEGAZPI 2
     
    EIBAR 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/27
    -
    -
    LAGUNAK
     
    BERGARA 2 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 4
     
    LEGAZPI 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    EIBAR 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/08
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 1
     
    LAPKE 4 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    BERGARA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LAGUNAK 
    2019/11/10
    -
    -
    LEGAZPI 2
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/17
    -
    -
    BERGARA 2
     
    TARTALOETXE (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    LAGUNAK
     
    LEGAZPI 2 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 1
     
    EIBAR 1 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 4
     
    ALOŅA MENDI 1 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/22
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    IZURUN 1 
    2019/09/22
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    HERNANI 1 
    2019/09/22
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    EPLE 1 
    2019/09/22
    -
    -
    EUSKAL GIROA
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN 1
     
    EUSKAL GIROA 
    2019/09/29
    -
    -
    HERNANI 1
     
    TOLOSA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    EPLE 1
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/09/29
    -
    -
    OIARPE 2
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/06
    -
    -
    IZURUN 1
     
    HERNANI 1 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    EPLE 1 
    2019/10/06
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    OIARPE 2 
    2019/10/06
    -
    -
    EUSKAL GIROA
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI 1
     
    EUSKAL GIROA 
    2019/10/20
    -
    -
    EPLE 1
     
    IZURUN 1 
    2019/10/20
    -
    -
    OIARPE 2
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/20
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 1
     
    EPLE 1 
    2019/10/27
    -
    -
    IZURUN 1
     
    OIARPE 2 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    INTXURRE 2 
    2019/10/27
    -
    -
    EUSKAL GIROA
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/10
    -
    -
    EUSKAL GIROA
     
    EPLE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    OIARPE 2
     
    HERNANI 1 
    2019/11/10
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    IZURUN 1 
    2019/11/10
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/17
    -
    -
    EPLE 1
     
    OIARPE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 1
     
    INTXURRE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    IZURUN 1
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    EUSKAL GIROA 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/21
    11:00
    EIBAR - Ipurua
    EIBAR 2
     
    BERGARA 1 
    2019/09/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    LEGAZPI 1 
    2019/09/22
    -
    -
    ZESTOA
     
    GURE TXERU 
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 3
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/29
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALOŅA MENDI 2 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 2
     
    ZESTOA 
    2019/09/29
    -
    -
    BERGARA 1
     
    LAPKE 3 
    2019/09/29
    -
    -
    LEGAZPI 1
     
    EIBAR 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/06
    -
    -
    GURE TXERU
     
    LAPKE 2 
    2019/10/06
    -
    -
    ZESTOA
     
    BERGARA 1 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 3
     
    LEGAZPI 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    EIBAR 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/18
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
     
    LAPKE 3 
    2019/10/20
    -
    -
    LAPKE 2
     
    ALOŅA MENDI 2 
    2019/10/20
    -
    -
    BERGARA 1
     
    GURE TXERU 
    2019/10/20
    -
    -
    LEGAZPI 1
     
    ZESTOA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 2
     
    BERGARA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    GURE TXERU
     
    LEGAZPI 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ZESTOA
     
    EIBAR 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    LAPKE 3 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/08
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
     
    GURE TXERU 
    2019/11/10
    -
    -
    LAPKE 3
     
    ZESTOA 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    BERGARA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    LEGAZPI 1
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/17
    -
    -
    BERGARA 1
     
    LEGAZPI 1 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 2
     
    EIBAR 2 
    2019/11/17
    -
    -
    GURE TXERU
     
    LAPKE 3 
    2019/11/17
    -
    -
    ZESTOA
     
    ALOŅA MENDI 2 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba