Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
    22  - 16
    GAZTELEKU 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    2019/09/13
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    22  - 11
    AZKOITIA 2 
    OTEIZA, A.
    AZCOITIA, A.
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    GARAIBURU, J.
    ESNAOLA, K.
    22  - 15
    TOLOSA 1 
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    2019/09/14
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    5  - 22
    OIARPE 1 
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
    22  - 6
    TOLOSA 2 
    GARAIBURU, J.
    ESNAOLA, K.
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    14  - 22
    OIARPE 2 
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2019/09/20
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    AZKOITIA, I.
    AZCOITIA, A.
    15  - 22
    ALOŅA MENDI 
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
    2019/09/22
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    10  - 22
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    5  - 22
    OIARPE 1 
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
    2019/09/27
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    GARAIBURU, J.
    BELOKI, B.
    7  - 22
    GAZTELEKU 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    2019/09/27
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    22  - 13
    ALOŅA MENDI 
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
    2019/09/27
    22:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    22  - 12
    AZKOITIA 2 
    OTEIZA, A.
    AZCOITIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
    21  - 22
    OIARPE 2 
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2019/10/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    AZCOITIA, A.
    22  - 11
    TOLOSA 2 
    GARAIBURU, J.
    BELOKI, B.
    2019/10/04
    20:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    15  - 22
    TOLOSA 1 
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    2019/10/05
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
    22  - 12
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
    22  - 1
    GAZTELEKU 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    2019/10/12
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    21  - 22
    AZKOITIA 2 
    AZKOITIA, I.
    AZCOITIA, A.
    2019/10/12
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    20  - 22
    OIARPE 2 
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2019/10/12
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    OTAŅO, A.
    BELOKI, B.
    22  - 18
    ALOŅA MENDI 
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    BIAIN, A.
    PEREZ, I.
    22  - 21
    TOLOSA 1 
    GOIKOETXEA, A.
    ELOLA, O.
    2019/10/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ECHAVE, E.
    ETXEBERRIA, E.
    22  - 14
    TOLOSA 2 
    BELOKI, B.
    OTAŅO, A.
    2019/10/18
    19:10
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ETXANIZ, X.
    ZENEKORTA, G.
    6  - 22
    GAZTELEKU 
    ARTOLA, U.
    MUGICA, J.
    2019/10/19
    15:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    AZKOITIA, I.
    AZCOITIA, A.
    9  - 22
    OIARPE 1 
    UGALDE, I.
    UGALDE, I.
       Jardunaldia 7 
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/26
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    OIARPE 2 
    2019/10/26
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
     
    GURE TXERU 
    2019/10/26
    16:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
     
    AZKOITIA 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE 1   12 6 6 0 0 132 38  
    2 OIARPE 2   11 6 5 1 0 115 103  
    3 GURE TXERU   9 6 3 3 0 104 100  
    4 ALOŅA MENDI   9 6 3 3 0 118 118  
    5 GAZTELEKU   8 6 2 4 0 90 101  
    6 AZKOITIA 2   8 6 2 4 0 91 120  
    7 TOLOSA 2   8 6 2 4 0 82 121  
    8 TOLOSA 1   7 6 1 5 0 94 125  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
    7  - 22
    EPLE 
    CHIAPUSO, J.
    ODRIOZOLA, I.
    2019/09/13
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    15  - 22
    AŅORGA 
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    2019/09/13
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
    19  - 22
    INTZA 
    URKIA, H.
    IRURETAGOYENA, G.
    2019/09/14
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ETXABE, P.
    IRIONDO, J.
    3  - 22
    MUNDARRO 
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    CHIAPUSO, J.
    ODRIOZOLA, I.
    22  - 16
    AZKOITIA 1 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/09/20
    19:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    21  - 22
    TARTALOETXE 
    IBAŅEZ, B.
    MATXINANDIARENA, I.
    2019/09/20
    19:45
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
    22  - 14
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
    2019/09/21
    17:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    URKIA, H.
    IRURETAGOYENA, G.
    22  - 11
    ZUMAIA 
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    8  - 22
    MUNDARRO 
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
    2019/09/27
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
    12  - 22
    INTZA 
    URKIA, H.
    IRURETAGOYENA, G.
    2019/09/27
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
    22  - 7
    ZUMAIA 
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    2019/09/28
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    22  - 21
    EPLE 
    TABERNA, I.
    ODRIOZOLA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    21:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
    20  - 22
    AŅORGA 
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    2019/10/04
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    CHIAPUSO, J.
    ODRIOZOLA, I.
    18  - 22
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
    2019/10/04
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    URKIA, H.
    IRURETAGOYENA, G.
    16  - 22
    AZKOITIA 1 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/10/05
    12:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    5  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/10
    20:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    22  - 3
    INTZA 
    URKIA, H.
    IRURETAGOYENA, G.
    2019/10/11
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    TABERNA, I.
    ODRIOZOLA, I.
    12  - 22
    MUNDARRO 
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
    2019/10/11
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    22  - 5
    ZUMAIA 
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    2019/10/12
    11:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
    22  - 5
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/17
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    IBAŅEZ, B.
    8  - 22
    MUNDARRO 
    LOIDI, H.
    SANCHEZ, J.
    2019/10/17
    21:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    7  - 22
    AŅORGA 
    ORBEGOZO, L.
    OLIDEN, A.
    2019/10/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, A.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 21
    AZKOITIA 1 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/10/19
    12:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    URKIA, H.
    CATALINA, A.
    14  - 22
    EPLE 
    CHIAPUSO, J.
    ODRIOZOLA, I.
       Jardunaldia 7 
    2019/10/24
    21:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
     
    ZUMAIA 
    2019/10/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
     
    TARTALOETXE 
    2019/10/25
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
     
    INTZA 
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
     
    INTXURRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AŅORGA   11 6 5 1 0 131 88  
    2 MUNDARRO   11 6 5 1 0 130 67  
    3 TARTALOETXE   10 6 4 2 0 115 95  
    4 EPLE   9 6 3 3 0 117 103  
    5 INTZA   9 6 3 3 0 99 108  
    6 INTXURRE   8 6 2 4 0 82 114  
    7 AZKOITIA 1   8 6 2 4 0 104 109  
    8 ZUMAIA   6 6 0 6 0 38 132  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba