Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka jubenilak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    19:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    JUANENA, E.
    JAUREGUI, K.
    19  - 22
    BEHAR ZANA 1 
    ABURUZA, I.
    URIA, I.
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2  - 22
    TOLOSA 2 
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    2019/09/13
    19:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    MARQUEZ, A.
    AZCARGORTA, M.
    4  - 22
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    2019/09/13
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    9  - 22
    ALOŅA MENDI 
    LOITI, H.
    UGARTE, M.
    2019/09/14
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA (RET)
    DE BUSTURIA, J.
    MIGUELTORENA, M.
     
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, U.
    GOIKOETXEA, E.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OYARZABAL, A.
    INSAUSTI, O.
    22  - 0
    GURE TXERU 
    UGARTE, J.
    ZUBIZARRETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ORMAZABAL, P.
    GOIKOETXEA, U.
    22  - 13
    IZURUN 
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    2019/09/20
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    ALOŅA MENDI
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    18  - 22
    HERNANI 
    MUGICA, A.
    INSAUSTI, O.
    2019/09/20
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    OLASAGASTI, A.
    URIA, I.
    22  - 19
    BERGARA 
    AZCARGORTA, M.
    ETXANIZ, I.
    2019/09/20
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    UGARTE, J.
    ZUBIZARRETA, M.
    13  - 22
    BEHAR ZANA 2 
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    2019/09/21
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
     
    ALDE ZAHARRA (RET) 
    MIGUELTORENA, M.
    DE BUSTURIA, J.
    2019/09/21
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    22  - 6
    TOLOSA 3 
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    13  - 22
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    2019/09/27
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 3
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    16  - 22
    BEHAR ZANA 1 
    ABURUZA, I.
    URIA, I.
    2019/09/27
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    AZCARGORTA, M.
    MARQUEZ, A.
    22  - 4
    GURE TXERU 
    ZUBIZARRETA, M.
    UGARTE, J.
    2019/09/27
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    21  - 22
    ALOŅA MENDI 
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    2019/09/28
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    MUGICA, A.
    INSAUSTI, O.
    22  - 14
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, E.
    GOIKOETXEA, U.
    2019/09/28
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA (RET)
     
    IZURUN 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ORMAZABAL, P.
    GOIKOETXEA, U.
    22  - 6
    BEHAR ZANA 2 
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    2019/10/04
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    11  - 22
    HERNANI 
    INSAUSTI, O.
    OYARZABAL, A.
    2019/10/04
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    16  - 22
    BERGARA 
    MARQUEZ, A.
    AZCARGORTA, M.
    2019/10/05
    12:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    ABURUZA, I.
    URIA, I.
    22  - 16
    TOLOSA 2 
    GARCIARENA, A.
    SARALEGUI, M.
    2019/10/05
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ZUBIZARRETA, M.
    UGARTE, J.
    12  - 22
    TOLOSA 3 
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2019/10/05
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    ALDE ZAHARRA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    22  - 14
    IZURUN 
    DE PAZ, A.
    ARRUTI, A.
    2019/10/11
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    22  - 17
    ALOŅA MENDI 
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    2019/10/11
    20:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    AZCARGORTA, M.
    MARQUEZ, A.
    22  - 14
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, E.
    GOIKOETXEA, U.
    2019/10/12
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    22  - 18
    BEHAR ZANA 1 
    OLASAGASTI, A.
    URIA, I.
    2019/10/13
    -
    -
    ALDE ZAHARRA (RET)
     
    HERNANI 
    2019/10/13
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    22  - 10
    GURE TXERU 
    ZUBIZARRETA, M.
    UGARTE, J.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    19  - 22
    TOLOSA 2 
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ORMAZABAL, P.
    GOIKOETXEA, U.
    22  - 6
    TOLOSA 3 
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2019/10/18
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    13  - 22
    BERGARA 
    MARQUEZ, A.
    AZCARGORTA, M.
    2019/10/18
    19:10
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ZUBIZARRETA, M.
    UGARTE, J.
    4  - 22
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OYARZABAL, A.
    INSAUSTI, O.
    22  - 5
    BEHAR ZANA 2 
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    2019/10/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    ALDE ZAHARRA (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/25
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 3
    22  - 0 *
    IZURUN 
    2019/10/25
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    AZCARGORTA, M.
    MARQUEZ, A.
    11  - 22
    HERNANI 
    OYARZABAL, A.
    ECHARRI, U.
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    ABURUZA, I.
    URIA, I.
    22  - 9
    GURE TXERU 
    ZUBIZARRETA, M.
    UGARTE, J.
    2019/10/25
    20:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    22  - 4
    ALOŅA MENDI 
    UGARTE, M.
    GALDOS, P.
    2019/10/26
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    GARCIARENA, A.
    SARALEGUI, M.
    22  - 14
    LAPKE 
    ORMAZABAL, P.
    GOIKOETXEA, U.
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA (RET)
     
    BEHAR ZANA 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/07
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ORMAZABAL, P.
    GOIKOETXEA, E.
    7  - 22
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    2019/11/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    UGARTE, M.
    LOITI, H.
    19  - 22
    BEHAR ZANA 1 
    OLASAGASTI, A.
    URIA, I.
    2019/11/08
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    8  - 22
    TOLOSA 2 
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    2019/11/08
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    HERNANI
    MUGICA, A.
    INSAUSTI, O.
    22  - 11
    TOLOSA 3 
    ARTOLA, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2019/11/09
    12:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    10  - 22
    BERGARA 
    AZCARGORTA, M.
    MARQUEZ, A.
    2019/11/10
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALDE ZAHARRA (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    IZURUN 
    2019/11/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
     
    HERNANI 
    2019/11/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/11/16
    12:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
     
    LAPKE 
    2019/11/17
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA (RET)
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    ALDE ZAHARRA (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE
     
    GURE TXERU 
    2019/11/24
    -
    -
    IZURUN
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA
     
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    LAPKE 
    2019/12/01
    -
    -
    GURE TXERU
     
    IZURUN 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    HERNANI 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    BERGARA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    ALDE ZAHARRA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 1   14 7 7 0 0 154 56  
    2 HERNANI   14 7 7 0 0 154 70  
    3 BEHAR ZANA 1   13 7 6 1 0 150 120  
    4 BERGARA   13 8 5 3 0 144 123  
    5 TOLOSA 2   12 7 5 2 0 139 97  
    6 TOLOSA 3   11 8 3 5 0 107 139  
    7 LAPKE   10 7 3 4 0 115 113  
    8 ALOŅA MENDI   10 8 2 6 0 137 162  
    9 BEHAR ZANA 2   9 7 2 5 0 105 137  
    10 GURE TXERU   7 7 0 7 0 52 154  
    11 IZURUN   6 7 0 6 1 68 154  
    12 ALDE ZAHARRA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba