Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka jubenilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    ALTUNA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 9
    INTXURRE 
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    2019/09/13
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI (R)
    GARITANO, O.
    JAUREGUI, X.
    19  - 22
    ZESTOA 
    OLAIZOLA, I.
    ALONSO, O.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    UITZI, U.
    LASA, M.
    11  - 22
    OIARPE 2 
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    OLAIZOLA, I.
    ALONSO, O.
    6  - 22
    TOLOSA 1 
    ALTUNA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    2019/09/21
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    UZCUDUN, A.
    16  - 22
    HERNANI 
    APAOLAZA, X.
    LASA, M.
    2019/09/21
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
    22  - 4
    ALOŅA MENDI (R) 
    JAUREGUI, X.
    GARITANO, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    APAOLAZA, X.
    LASA, M.
    18  - 22
    ZESTOA 
    OLAIZOLA, I.
    ALONSO, O.
    2019/09/27
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
    22  - 11
    INTXURRE 
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    2019/09/27
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI (R)
    0 *  - 22
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI (R)
    GARITANO, O.
    JAUREGUI, X.
    7  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    UZCUDUN, A.
    2019/10/04
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    OLAIZOLA, I.
    ALONSO, O.
    22  - 21
    OIARPE 2 
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
    2019/10/05
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    ALTUNA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 9
    HERNANI 
    UITZI, U.
    APAOLAZA, X.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
    9  - 22
    TOLOSA 1 
    ALTUNA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    2019/10/11
    19:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    22  - 9
    ZESTOA 
    ALONSO, O.
    OLAIZOLA, I.
    2019/10/11
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 1   10 5 5 0 0 110 33  
    2 ZESTOA   8 5 3 2 0 81 102  
    3 OIARPE 2   8 5 3 2 0 96 70  
    4 HERNANI   7 5 2 3 0 82 82  
    5 INTXURRE   7 5 2 3 0 80 82  
    6 ALOŅA MENDI (R)   3 5 0 3 2 30 110  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    22  - 12
    LAPKE 
    IBARLUCEA, A.
    NALDAIZ, X.
    2019/09/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/09/14
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALCANTARA, E.
    ARISTI, M.
    6  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    IBARLUCEA, A.
    NALDAIZ, X.
    22  - 6
    ZUMAIA 
    ARISTI, M.
    ALCANTARA, E.
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    EGUIGUREN, A.
    LARRAŅAGA, H.
    18  - 22
    TOLOSA 2 
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    2019/09/21
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    22  - 7
    ARETXABALETA 
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
    3  - 22
    TOLOSA 2 
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    2019/09/28
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALCANTARA, E.
    ARISTI, M.
    8  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/09/29
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    22  - 7
    LAPKE 
    IBARLUCEA, A.
    NALDAIZ, X.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    EGUIGUREN, A.
    LARRAŅAGA, H.
    13  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    2019/10/04
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
    22  - 19
    LAPKE 
    IBARLUCEA, A.
    NALDAIZ, X.
    2019/10/04
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    22  - 0 *
    ZUMAIA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    22  - 0 *
    ILUNPE 1 
    2019/10/12
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    22  - 11
    TOLOSA 2 
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    2019/10/12
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ARISTI, M.
    ALCANTARA, E.
    22  - 11
    ARETXABALETA 
    IGARTUA, U.
    LASA, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 MUNDARRO   10 5 5 0 0 110 44  
    2 TOLOSA 2   9 5 4 1 0 99 55  
    3 LAPKE   7 5 2 3 0 82 72  
    4 ILUNPE 1   6 5 2 2 1 75 78  
    5 ARETXABALETA   6 5 1 4 0 47 107  
    6 ZUMAIA   5 5 1 3 1 42 99  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    ELOSEGUI, J.
    22  - 10
    TOLOSA 3 
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    2019/09/13
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    LABACA, J.
    22  - 11
    AZKOITIA 
    OLASCOAGA, I.
    ASTIGARRAGA, I.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    OLASCOAGA, I.
    ASTIGARRAGA, I.
    7  - 22
    ILUNPE 2 
    EGUIGUREN, I.
    ELOSEGUI, J.
    2019/09/21
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    MICHELENA, I.
    IRIARTE, E.
    12  - 22
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    LABACA, J.
    2019/09/22
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    22  - 11
    AZKOITIA 
    OLASCOAGA, I.
    ASTIGARRAGA, I.
    2019/09/27
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    ELOSEGUI, J.
    22  - 2
    OIARPE 1 
    IRIARTE, E.
    MICHELENA, I.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    MICHELENA, I.
    IRIARTE, E.
    13  - 22
    TOLOSA 3 
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    2019/10/04
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    LABACA, J.
    10  - 22
    ILUNPE 2 
    EGUIGUREN, I.
    ELOSEGUI, J.
    2019/10/06
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    Atsedena 
    2019/10/13
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    21  - 22
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    LABACA, J.
    2019/10/13
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    AZKOITIA
    0 *  - 22
    OIARPE 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 2   8 4 4 0 0 88 29  
    2 MURUMENDI   7 4 3 1 0 76 66  
    3 TOLOSA 3   6 4 2 2 0 75 68  
    4 OIARPE 1   5 4 1 3 0 49 66  
    5 AZKOITIA   3 4 0 3 1 29 88  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba