Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 2
     
    LAPKE 1 
    2019/09/22
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    IZURUN 
    2019/09/22
    -
    -
    HERNANI
     
    GURE TXERU 
    2019/09/22
    -
    -
    PAGAZPE
     
    ARRASATE 
    2019/09/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    TOLOSA 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN
     
    LAPKE 2 
    2019/09/29
    -
    -
    GURE TXERU
     
    GAILURRERANTZ 
    2019/09/29
    -
    -
    ARRASATE
     
    HERNANI 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 1
     
    IZURUN 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 2
     
    GURE TXERU 
    2019/10/06
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    ARRASATE 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/20
    -
    -
    IZURUN
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/20
    -
    -
    GURE TXERU
     
    LAPKE 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ARRASATE
     
    LAPKE 2 
    2019/10/20
    -
    -
    TOLOSA
     
    GAILURRERANTZ 
    2019/10/20
    -
    -
    PAGAZPE
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/27
    -
    -
    IZURUN
     
    GURE TXERU 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ARRASATE 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 2
     
    TOLOSA 
    2019/10/27
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    PAGAZPE 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/10
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/10
    -
    -
    ARRASATE
     
    IZURUN 
    2019/11/10
    -
    -
    TOLOSA
     
    LAPKE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    PAGAZPE
     
    LAPKE 2 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI
     
    GAILURRERANTZ 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/17
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ARRASATE 
    2019/11/17
    -
    -
    IZURUN
     
    TOLOSA 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 1
     
    PAGAZPE 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 2
     
    HERNANI 
    2019/11/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    GAILURRERANTZ 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    ARRASATE 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA
     
    GURE TXERU 
    2019/11/24
    -
    -
    PAGAZPE
     
    IZURUN 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI
     
    LAPKE 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 9 
    2019/12/01
    -
    -
    ARRASATE
     
    TOLOSA 
    2019/12/01
    -
    -
    GURE TXERU
     
    PAGAZPE 
    2019/12/01
    -
    -
    IZURUN
     
    HERNANI 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE 1
     
    GAILURRERANTZ 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE 2
     
    ALOŅA MENDI 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba