Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    TOLOSA (RET) 
    2019/09/20
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ
    MENDIZABAL, I.
    OSA, A.
    22  - 16
    IZURUN 
    LOPETEGUI, E.
    GOIKOETXEA, X.
    2019/09/20
    -
    -
    PAGAZPE (RET)
     
    ARRASATE (RET) 
    2019/09/21
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ARABAOLAZA, U.
    MANTEROLA, U.
    22  - 5
    GURE TXERU 
    EZENARRO, E.
    IBARBIA, M.
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ERAUSQUIN, J.
    ASCARAY, J.
    22  - 11
    ALOŅA MENDI 
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    2019/09/27
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EZENARRO, E.
    IBARBIA, M.
    12  - 22
    GAILURRERANTZ 
    MENDIZABAL, J.
    MENDIZABAL, I.
    2019/09/29
    -
    -
    ARRASATE (RET)
     
    HERNANI 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA (RET)
     
    PAGAZPE (RET) 
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/03
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
     
    PAGAZPE (RET) 
    ALTUNA, A.
    PELLEJERO, O.
    2019/10/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ASCARAY, J.
    ERAUSQUIN, J.
    22  - 18
    IZURUN 
    GOICOECHEA, J.
    LOPETEGUI, E.
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    GURE TXERU 
    2019/10/06
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    ARRASATE (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/18
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    GOICOECHEA, J.
    LOPETEGUI, E.
    22  - 12
    ALOŅA MENDI 
    ETXEGARAI, M.
    OSES, U.
    2019/10/19
    09:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE (RET)
     
    HERNANI 
    2019/10/19
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    IBARBIA, M.
    EZENARRO, E.
    6  - 22
    LAPKE 1 
    ERAUSQUIN, J.
    ASCARAY, J.
    2019/10/20
    -
    -
    ARRASATE (RET)
     
    LAPKE 2 (RET) 
    2019/10/20
    -
    -
    TOLOSA (RET)
     
    GAILURRERANTZ 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    0 *  - 22
    HERNANI 
    2019/10/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    GOICOECHEA, J.
    LOPETEGUI, E.
    22  - 4
    GURE TXERU 
    IBARBIA, M.
    EZENARRO, E.
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ARRASATE (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    TOLOSA (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    PAGAZPE (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/09
    12:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/09
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    MANTEROLA, U.
    MARTIN, M.
    17  - 22
    GAILURRERANTZ 
    MENDIZABAL, J.
    MENDIZABAL, I.
    2019/11/10
    -
    -
    ARRASATE (RET)
     
    IZURUN 
    2019/11/10
    -
    -
    TOLOSA (RET)
     
    LAPKE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    PAGAZPE (RET)
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/17
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ARRASATE (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    IZURUN
     
    TOLOSA (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 1
     
    PAGAZPE (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    HERNANI 
    2019/11/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    GAILURRERANTZ 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    ARRASATE (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA (RET)
     
    GURE TXERU 
    2019/11/24
    -
    -
    PAGAZPE (RET)
     
    IZURUN 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI
     
    LAPKE 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2019/12/01
    -
    -
    ARRASATE (RET)
     
    TOLOSA (RET) 
    2019/12/01
    -
    -
    GURE TXERU
     
    PAGAZPE (RET) 
    2019/12/01
    -
    -
    IZURUN
     
    HERNANI 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE 1
     
    GAILURRERANTZ 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAILURRERANTZ   6 3 3 0 0 66 45  
    2 LAPKE 1   6 3 3 0 0 66 35  
    3 IZURUN   6 4 2 2 0 78 60  
    4 GURE TXERU   6 5 1 4 0 49 88  
    5 HERNANI   5 3 2 1 0 61 27  
    6 ALOŅA MENDI   2 4 0 2 2 23 88  
    7 PAGAZPE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    8 TOLOSA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    9 ARRASATE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    10 LAPKE 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba