Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
    22  - 9
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    2019/09/14
    11:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    AGIRRETXE, A.
    8  - 22
    INTXURRE 
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    2019/09/14
    15:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    22  - 9
    ILUNPE 2 
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/19
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    8  - 22
    AŅORGA 
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    2019/09/20
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    OLAIZ, X.
    ETXEBERRIA, I.
    22  - 4
    ZAZPI ITTURRI 1 
    AGIRRETXE, A.
    GOROSTIDI, B.
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    4  - 22
    LAPKE 2 
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    8  - 22
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    2019/09/27
    20:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, B.
    GOROSTIDI, E.
    3  - 22
    ILUNPE 2 
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    2019/09/28
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    22  - 21
    LAPKE 2 
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    22  - 18
    INTXURRE 
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    2019/10/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
    22  - 2
    ZAZPI ITTURRI 1 
    GOROSTIDI, B.
    GOROSTIDI, E.
    2019/10/05
    15:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    22  - 12
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    22  - 7
    ILUNPE 2 
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    2019/10/11
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    6  - 22
    LAPKE 2 
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
    2019/10/11
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    AGIRRETXE, A.
    3  - 22
    AŅORGA 
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AŅORGA   10 5 5 0 0 110 53  
    2 LAPKE 2   9 5 4 1 0 109 43  
    3 OIARPE 1   8 5 3 2 0 87 63  
    4 ILUNPE 2   7 5 2 3 0 64 87  
    5 INTXURRE   6 5 1 4 0 62 96  
    6 ZAZPI ITTURRI 1   5 5 0 5 0 20 110  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ETXABE, T.
    LANZOS, A.
    22  - 10
    ZAZPI ITTURRI 2 
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
    2019/09/14
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LARRAŅAGA, G.
    SASIAIN, X.
    16  - 22
    LAPKE 3 
    QUEREJETA, A.
    ITUARTE, F.
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
    22  - 7
    GAZTELEKU 1 
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    ITUARTE, F.
    QUEREJETA, A.
    22  - 3
    ARETXABALETA 
    ETXABE, T.
    LANZOS, A.
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
    22  - 10
    ZUMAIA 
    SASIAIN, X.
    LARRAŅAGA, G.
    2019/09/20
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
    5  - 22
    TOLOSA 2 
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
    22  - 10
    ZAZPI ITTURRI 2 
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
    2019/09/27
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
    22  - 3
    LAPKE 3 
    ITUARTE, F.
    QUEREJETA, A.
    2019/09/28
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    22  - 0 *
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/03
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    ITUARTE, F.
    QUEREJETA, A.
    22  - 21
    GAZTELEKU 1 
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
    2019/10/04
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ETXABE, T.
    LANZOS, A.
    6  - 22
    TOLOSA 2 
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
    2019/10/05
    12:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    SASIAIN, X.
    LARRAŅAGA, G.
    22  - 14
    ZAZPI ITTURRI 2 
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
    22  - 12
    ARETXABALETA 
    ETXABE, T.
    LANZOS, A.
    2019/10/11
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
    3  - 22
    LAPKE 3 
    ITUARTE, F.
    QUEREJETA, A.
    2019/10/11
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
    22  - 8
    ZUMAIA 
    SASIAIN, X.
    LARRAŅAGA, G.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 2   10 5 5 0 0 110 29  
    2 LAPKE 3   9 5 4 1 0 91 65  
    3 GAZTELEKU 1   8 5 3 2 0 94 76  
    4 ZUMAIA   7 5 2 3 0 78 80  
    5 ARETXABALETA   5 5 1 3 1 43 98  
    6 ZAZPI ITTURRI 2   5 5 0 5 0 42 110  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    18:45
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
    22  - 15
    GAZTELEKU 2 
    GOIKOETXEA, I.
    HUITZI, G.
    2019/09/13
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ETXANIZ, J.
    ARAMBARRI, M.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    ARRIZABALAGA, A.
    EZAMA, B.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    21  - 22
    TOLOSA 3 
    CAMINA, M.
    ELOLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    GOIKOETXEA, I.
    GAZTAŅAGA, J.
    11  - 22
    HERNANI 
    ARLUCIAGA, M.
    ECHARRI, U.
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    ARRIZABALAGA, A.
    EZAMA, B.
    22  - 18
    GOIERRI 
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
    2019/09/21
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    CAMINA, M.
    ELOLA, A.
    22  - 10
    AZKOITIA 
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    CAMINA, M.
    ELOLA, A.
    22  - 4
    GAZTELEKU 2 
    GOIKOETXEA, I.
    GAZTAŅAGA, J.
    2019/09/27
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, A.
    22  - 17
    GOIERRI 
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
    2019/09/28
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    22  - 18
    ILUNPE 1 
    EZAMA, B.
    ARRIZABALAGA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    ETXANIZ, J.
    22  - 6
    GAZTELEKU 2 
    GOIKOETXEA, I.
    GAZTAŅAGA, J.
    2019/10/04
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ARRIZABALAGA, A.
    EZAMA, B.
    22  - 11
    TOLOSA 3 
    ELOLA, A.
    CAMINA, M.
    2019/10/04
    19:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
    11  - 22
    HERNANI 
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    GOIKOETXEA, I.
    GAZTAŅAGA, J.
    5  - 22
    ILUNPE 1 
    ARRIZABALAGA, A.
    EZAMA, B.
    2019/10/11
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ARLUCIAGA, M.
    ECHARRI, U.
    19  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    ETXANIZ, J.
    2019/10/12
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    CAMINA, M.
    ELOLA, A.
    22  - 13
    GOIERRI 
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 1   9 5 4 1 0 106 60  
    2 TOLOSA 3   9 5 4 1 0 99 70  
    3 AZKOITIA   8 5 3 2 0 80 86  
    4 HERNANI   8 5 3 2 0 106 84  
    5 GOIERRI   6 5 1 4 0 81 103  
    6 GAZTELEKU 2   5 5 0 5 0 41 110  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    EIZAGIRRE, M.
    EGUIGUREN, U.
    4  - 22
    LAPKE 1 
    IRRIBARRIA, E.
    TELLERIA, E.
    2019/09/13
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    22  - 16
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    22  - 0 *
    ZESTOA 
    2019/09/21
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    22  - 4
    OIARPE 2 
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    IRRIBARRIA, E.
    TELLERIA, E.
    22  - 5
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, E.
    ARAMBURU, O.
    2019/09/27
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    EIZAGIRRE, M.
    EGUIGUREN, U.
    10  - 22
    TOLOSA 1 
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    22  - 3
    ZESTOA 
    EIZAGIRRE, M.
    EGUIGUREN, U.
    2019/10/04
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    7  - 22
    LAPKE 1 
    IRRIBARRIA, E.
    TELLERIA, E.
    2019/10/06
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    IRRIBARRIA, E.
    TELLERIA, E.
    22  - 7
    OIARPE 2 
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    2019/10/11
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    14  - 22
    TOLOSA 1 
    AMUNDARAIN, U.
    GABIRONDO, A.
    2019/10/13
    -
    -
    ZESTOA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 1   8 4 4 0 0 88 23  
    2 TOLOSA 1   7 4 3 1 0 73 50  
    3 OIARPE 2   6 4 2 2 0 55 63  
    4 BEHAR ZANA   5 4 1 3 0 57 66  
    5 ZESTOA   3 4 0 3 1 17 88  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba