Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Pala motza nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/02
    10:40
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD
    BEGUIRISTAIN, J.
    BEGUIRISTAIN, M.
    40  - 17
    ALTZATARRA 
    ZUMETA, J.
    POLO, J.
    2019/11/03
    -
    -
    Atsedena
     
    OIANGU 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/07
    20:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 3
    ROPERO, F.
    BERASATEGI, G.
    23  - 40
    REAL SOCIEDAD 
    BEGUIRISTAIN, J.
    BEGUIRISTAIN, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ALTZATARRA 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/14
    19:15
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ZUMETA, J.
    PICHEL, A.
    36  - 40
    OIANGU 3 
    ROPERO, F.
    BERASATEGI, G.
    2019/11/17
    -
    -
    REAL SOCIEDAD
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/22
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ZUMETA, J.
    POLO, J.
    17  - 40
    REAL SOCIEDAD 
    BEGUIRISTAIN, J.
    BEGUIRISTAIN, M.
    2019/11/24
    -
    -
    OIANGU 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/12/01
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    Atsedena 
    2019/12/01
    11:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD
    AGIRRE, A.
    BEGUIRISTAIN, M.
    19  - 40
    OIANGU 3 
    OTEGUI, A.
    BERASATEGI, G.
       Jardunaldia 6 
    2019/12/07
    11:30
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 3
    OTEGUI, A.
    BERASATEGI, G.
    40  - 31
    ALTZATARRA 
    ZUMETA, J.
    PICHEL, A.
    2019/12/08
    -
    -
    Atsedena
     
    REAL SOCIEDAD 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIANGU 3   7 4 3 1 0 143 126  
    2 REAL SOCIEDAD   7 4 3 1 0 139 97  
    3 ALTZATARRA   4 4 0 4 0 101 160  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/31
    20:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 1
    IRASTORZA, H.
    ANDONEGI, A.
    40  - 31
    TXOST 2 
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    2019/11/03
    -
    -
    Atsedena
     
    URNIETA 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST 2 
    2019/11/10
    10:30
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA
    JUANMARTIÑENA, J.
    IRIBAR, E.
    33  - 40
    OIANGU 1 
    IRASTORZA, H.
    MENDICOA, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/15
    21:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    38  - 40
    URNIETA 
    JUANMARTIÑENA, J.
    IRIBAR, E.
    2019/11/17
    -
    -
    OIANGU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/23
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    40  - 34
    OIANGU 1 
    IRASTORZA, H.
    ANDONEGI, A.
    2019/11/24
    -
    -
    URNIETA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/29
    20:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 1
    IRASTORZA, H.
    MENDICOA, M.
    40  - 16
    URNIETA 
    MILLET, J.
    IRIBAR, E.
    2019/12/01
    -
    -
    TXOST 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 6 
    2019/12/05
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA
    JUANMARTIÑENA, J.
    IRIBAR, E.
    24  - 40
    TXOST 2 
    JUANES, J.
    AZPIROZ, J.
    2019/12/08
    -
    -
    Atsedena
     
    OIANGU 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIANGU 1   7 4 3 1 0 154 120  
    2 TXOST 2   6 4 2 2 0 149 138  
    3 URNIETA   5 4 1 3 0 113 158  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/01
    11:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    18  - 40
    OIANGU 2 
    ARANBURU, I.
    AGIRRE, I.
    2019/11/03
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/08
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    EYHERAMENDY, F.
    MARTINEZ, Y.
    40  - 11
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    OIANGU 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/15
    20:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 2
    AGIRRE, I.
    ARANBURU, I.
    23  - 40
    EPLE 1 
    MARTINEZ, Y.
    EYHERAMENDY, F.
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/23
    18:30
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 2
    ARANBURU, I.
    AGIRRE, I.
    40  - 20
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    18  - 40
    EPLE 1 
    EYHERAMENDY, F.
    MARTINEZ, Y.
    2019/12/01
    -
    -
    OIANGU 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 6 
    2019/12/05
    19:45
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    EYHERAMENDY, F.
    MARTINEZ, Y.
    40  - 34
    OIANGU 2 
    ARANBURU, I.
    AGIRRE, I.
    2019/12/08
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EPLE 1   8 4 4 0 0 160 86  
    2 OIANGU 2   6 4 2 2 0 137 118  
    3 GAZTELEKU   4 4 0 4 0 67 160  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/31
    20:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 4
    SANCHEZ, M.
    ALKORTA, O.
    30  - 40
    TXOST 1 
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    2019/11/01
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
    40  - 27
    EUSKAL JOLAS 
    ETXEBERRIA, I.
    GALLASTEGI, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/07
    21:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
    40  - 29
    TXOST 1 
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    2019/11/08
    19:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    LOPEZ, M.
    ETXEBERRIA, I.
    40  - 25
    OIANGU 4 
    ALKORTA, O.
    SANCHEZ, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/15
    20:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 4
    ALKORTA, O.
    SANCHEZ, M.
    31  - 40
    EPLE 2 
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
    2019/11/16
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    35  - 40
    EUSKAL JOLAS 
    LOPEZ, M.
    ETXEBERRIA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EUSKAL JOLAS
    ETXEBERRIA, I.
    LOPEZ, M.
    38  - 40
    EPLE 2 
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
    2019/11/22
    21:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    40  - 31
    OIANGU 4 
    SANCHEZ, M.
    ALKORTA, O.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/29
    20:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 4
    SANCHEZ, M.
    ALKORTA, O.
    40  - 32
    EUSKAL JOLAS 
    ETXEBERRIA, I.
    BEITIA, M.
    2019/11/30
    11:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    40  - 39
    EPLE 2 
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/12/05
    19:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    LOPEZ, M.
    BEITIA, M.
    40  - 29
    TXOST 1 
    EZKERRO, J.
    BENOIT, R.
    2019/12/05
    19:45
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    BROSA, A.
    PICHEL, A.
    40  - 32
    OIANGU 4 
    SANCHEZ, M.
    ALKORTA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EPLE 2   11 6 5 1 0 239 197  
    2 EUSKAL JOLAS   9 6 3 3 0 217 209  
    3 TXOST 1   9 6 3 3 0 213 220  
    4 OIANGU 4   7 6 1 5 0 189 232  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba