Txapelketa: Federatua Udaberri Zesta punta nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/18
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    AGUEDA, A.
    ENRIKE, O.
    30  - 26
    HONDARRIBIA 1 
    PORTU, A.
    ELIZALDE, E.
    2019/01/18
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LOPETEGI, I.
    LOPEZ, J.
    30  - 18
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
    2019/01/19
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    30  - 29
    DANOK BAT 2 
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    2019/01/20
    -
    -
    Atsedena
     
    BIARRITZ 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/25
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
    8  - 30
    HONDARRIBIA 2 
    ENRIKE, O.
    AGUEDA, A.
    2019/01/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    BIARRITZ
    30  - 25
    ZUMAIA 
    LOPETEGI, I.
    LOPEZ, J.
    2019/01/25
    19:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    ELIZALDE, E.
    PORTU, A.
    24  - 30
    DANOK BAT 1 
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    2019/01/27
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/02/01
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    AGUEDA, A.
    ENRIKE, O.
    26  - 30
    BIARRITZ 
    2019/02/03
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
    2019/02/03
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    30  - 19
    HONDARRIBIA 1 
    ELIZALDE, E.
    PORTU, A.
    2019/02/03
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    30  - 14
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/08
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
    20  - 30
    DANOK BAT 2 
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    2019/02/08
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BIARRITZ
    30  - 21
    DANOK BAT 1 
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    2019/02/08
    20:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LOPETEGI, I.
    ALONSO , M.
    21  - 30
    HONDARRIBIA 2 
    ENRIKE, O.
    AGUEDA, A.
    2019/02/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/15
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    ELIZALDE, E.
    PORTU, A.
    30  - 20
    DONOSTIA JAI ALAI 
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
    2019/02/15
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    18  - 30
    BIARRITZ 
    2019/02/15
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
    30  - 28
    ZUMAIA 
    CARBALLO, D.
    LOPETEGI, I.
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/22
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    MANTEROLA, T.
    ALONSO , M.
    30  - 28
    DANOK BAT 2 
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    2019/02/22
    20:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    BIARRITZ
    30  - 16
    HONDARRIBIA 1 
    ELIZALDE, E.
    PORTU, A.
    2019/02/24
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 
    2019/02/24
    12:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    ENRIKE, O.
    AGUEDA, A.
    30  - 25
    DANOK BAT 1 
    LERTXUNDI, U.
    IPARRAGUIRRE, Y.
       Jardunaldia 7 
    2019/03/01
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    30  - 0 *
    ZUMAIA 
    2019/03/01
    19:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    ORTIZ D.MENDIVIL, I.
    ORTIZ D.MENDIVIL, U.
    8  - 30
    BIARRITZ 
    2019/03/02
    12:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    LIZARDI, O.
    ANDONEGI, M.
    28  - 30
    HONDARRIBIA 2 
    ENRIKE, O.
    AGUEDA, A.
    2019/03/03
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BIARRITZ   12 6 6 0 0 180 114  
    2 HONDARRIBIA 2   11 6 5 1 0 176 138  
    3 DANOK BAT 1   10 6 4 2 0 166 155  
    4 DANOK BAT 2   8 6 2 4 0 163 159  
    5 HONDARRIBIA 1   8 6 2 4 0 145 140  
    6 ZUMAIA   7 6 2 3 1 134 166  
    7 DONOSTIA JAI ALAI   6 6 0 6 0 88 180  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba