Txapelketa: Federatua Udaberri Larruzko paleta nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/19
    10:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 2
    ALKORTA, O.
    IRASTORZA, H.
    28  - 35
    OIANGU 1 
    OTEGUI, A.
    ARANBURU, I.
    2019/01/19
    16:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    14  - 35
    EUSKAL JOLAS 
    ARISTI, A.
    ETXEBERRIA, I.
    2019/01/20
    -
    -
    Atsedena
     
    TXOST (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/25
    20:00
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    BADIOLA, I.
    ARISTI, A.
    24  - 35
    OIANGU 2 
    IRASTORZA, H.
    ALKORTA, O.
    2019/01/25
    22:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST (RET)
    MENDIZABAL, G.
    ESTEFANO, K.
     
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2019/01/27
    -
    -
    OIANGU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/02/02
    11:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 1
    ARANBURU, I.
    OTEGUI, A.
    35  - 23
    EUSKAL JOLAS 
    BADIOLA, I.
    ARISTI, A.
    2019/02/02
    11:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 2
    IRASTORZA, H.
    ALKORTA, O.
     
    TXOST (RET) 
    MUGIKA, I.
    AZPIROZ, J.
    2019/02/03
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/08
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    16  - 35
    OIANGU 2 
    BERASATEGI, G.
    ALKORTA, O.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    EUSKAL JOLAS 
    2019/02/10
    13:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST (RET)
    ESTEFANO, K.
    MENDIZABAL, G.
     
    OIANGU 1 
    ARANBURU, I.
    OTEGUI, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/02/16
    10:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 1
    ARANBURU, I.
    OTEGUI, A.
    35  - 23
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2019/02/17
    -
    -
    OIANGU 2
     
    Atsedena 
    2019/02/17
    -
    -
    EUSKAL JOLAS
     
    TXOST (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIANGU 1   6 3 3 0 0 105 74  
    2 OIANGU 2   5 3 2 1 0 98 75  
    3 EUSKAL JOLAS   4 3 1 2 0 82 84  
    4 GAZTELEKU   3 3 0 3 0 53 105  
    5 TXOST (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba