Txapelketa: Federatua Udaberri Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    20:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ESOAIN, Z.
    MURUA, X.
    25  - 12
    AZKOITIA 
    LARRAŅAGA, I.
    ZABALETA, A.
    2019/01/12
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 4
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    12  - 25
    ZESTOA 
    RODRIGUEZ, J.
    LOZANO, A.
    2019/01/12
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 1
    MITXELENA, G.
    BEREBIDE, G.
    25  - 12
    LAGUNAK 1 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    2019/01/12
    11:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    ARISTI, A.
    SAGARNA, G.
    18  - 25
    DANOK BAT 2 
    MANCISIDOR, J.
    ZENARRUZABEITIA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    20:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    RODRIGUEZ, J.
    LOZANO, A.
    25  - 21
    EUSKAL JOLAS 
    ARISTI, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    2019/01/19
    10:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    MANCISIDOR, J.
    ZENARRUZABEITIA, U.
    25  - 20
    ORIO 
    ESOAIN, Z.
    ARRUTI, I.
    2019/01/19
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    25  - 21
    LAGUNAK 4 
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    2019/01/19
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    LARRAŅAGA, I.
    ZABALETA, A.
    21  - 25
    BATZOKIKO 1 
    MITXELENA, G.
    BEREBIDE, G.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/24
    21:15
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    25  - 9
    AZKOITIA 
    ZABALETA, A.
    LARRAŅAGA, I.
    2019/01/25
    18:30
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 1
    MITXELENA, G.
    BEREBIDE, G.
    25  - 16
    DANOK BAT 2 
    ZENARRUZABEITIA, U.
    MANCISIDOR, J.
    2019/01/25
    20:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ESOAIN, Z.
    ARRUTI, I.
    10  - 25
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    2019/01/26
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 4
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    25  - 10
    EUSKAL JOLAS 
    ARISTI, A.
    SAGARNA, G.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZPIROZ, M.
    ZABALETA, A.
    24  - 25
    LAGUNAK 4 
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    2019/02/01
    19:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    25  - 13
    BATZOKIKO 1 
    BEREBIDE, G.
    MITXELENA, G.
    2019/02/01
    19:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    SAGARNA, G.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    25  - 20
    ORIO 
    ESOAIN, Z.
    MURUA, X.
    2019/02/01
    21:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    MANCISIDOR, J.
    ZENARRUZABEITIA, U.
    6  - 25
    LAGUNAK 1 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    LAGUNAK 1
    ARRIZABALAGA, B.
    CONDE, A.
    12  - 25
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    2019/02/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 4
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    25  - 17
    ORIO 
    MURUA, X.
    ARRUTI, I.
    2019/02/09
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    LARRAŅAGA, I.
    ZABALETA, A.
    19  - 25
    DANOK BAT 2 
    MANCISIDOR, J.
    ZENARRUZABEITIA, U.
    2019/02/09
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 1
    MITXELENA, G.
    BEREBIDE, G.
    25  - 11
    EUSKAL JOLAS 
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    SAGARNA, G.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/14
    20:15
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    SAGARNA, G.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    14  - 25
    LAGUNAK 1 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    2019/02/15
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 4
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    25  - 17
    DANOK BAT 2 
    ZENARRUZABEITIA, U.
    MANCISIDOR, J.
    2019/02/15
    20:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ESOAIN, Z.
    ARRUTI, I.
    11  - 25
    BATZOKIKO 1 
    MITXELENA, G.
    BEREBIDE, G.
    2019/02/16
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    25  - 0 *
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21
    21:15
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
    25  - 22
    ORIO 
    MURUA, X.
    ESOAIN, Z.
    2019/02/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZPIROZ, M.
    ZABALETA, A.
    8  - 25
    EUSKAL JOLAS 
    ARISTI, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    2019/02/23
    09:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 1
    BEREBIDE, G.
    MITXELENA, G.
    25  - 24
    LAGUNAK 4 
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGI, J.
    2019/02/24
    10:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    MANCISIDOR, J.
    ZENARRUZABEITIA, U.
    25  - 22
    ZESTOA 
    RODRIGUEZ, J.
    DIAZ, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZESTOA   13 7 6 1 0 172 93  
    2 BATZOKIKO 1   13 7 6 1 0 163 120  
    3 LAGUNAK 1   12 7 5 2 0 149 122  
    4 LAGUNAK 4   11 7 4 3 0 157 143  
    5 DANOK BAT 2   11 7 4 3 0 139 154  
    6 EUSKAL JOLAS   9 7 2 5 0 124 153  
    7 ORIO   8 7 1 6 0 125 162  
    8 AZKOITIA   6 7 0 6 1 93 175  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    UZKIANO, A.
    OTAŅO, M.
    10  - 25
    LOIOLATARRA 
    ARANA, X.
    ARANJUELO, J.
    2019/01/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    25  - 18
    TOLOSA 1 
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    2019/01/12
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    EPLE 1
    ARREGI, A.
    AIZCORRETA, G.
    25  - 10
    BATZOKIKO 3 
    ARAMBURU, J.
    TELLETXEA, E.
    2019/01/12
    16:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    25  - 17
    KUKU 2 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 2
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25  - 13
    EPLE 1 
    ARREGI, A.
    AIZCORRETA, G.
    2019/01/18
    22:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    BARBULO, O.
    ARANA, X.
    25  - 19
    TOLOSA 4 
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    2019/01/19
    12:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    18  - 25
    GAZTELEKU 
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    2019/01/20
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 3
    25  - 0 *
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    25  - 15
    LOIOLATARRA 
    BARBULO, O.
    ARANJUELO, J.
    2019/01/25
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    UZKIANO, A.
    OTAŅO, M.
    9  - 25
    KUKU 2 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    2019/01/26
    17:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 4
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    22  - 25
    BATZOKIKO 3 
    ARAMBURU, J.
    TELLETXEA, E.
    2019/01/26
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    25  - 8
    EPLE 1 
    MANEIRO, I.
    AIZCORRETA, G.
       Jardunaldia 4 
    2019/01/31
    21:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    HUEGUN, X.
    ARANJUELO, J.
    18  - 25
    GAZTELEKU 
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    2019/02/01
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 2
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25  - 16
    TOLOSA 4 
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    2019/02/02
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 3
    ARAMBURU, J.
    TELLETXEA, E.
    11  - 25
    TOLOSA 1 
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    2019/02/02
    17:30
    PASAI ANTXO - Udalekoa
    EPLE 1
    0 *  - 25
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    25  - 7
    ALDE ZAHARRA 2 
    UZKIANO, A.
    OTAŅO, M.
    2019/02/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    25  - 21
    KUKU 2 
    LUISA, A.
    MANTEROLA, I.
    2019/02/10
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    BARBULO, O.
    ARANJUELO, J.
    25  - 10
    BATZOKIKO 3 
    ARAMBURU, J.
    TELLETXEA, E.
    2019/02/10
    11:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    25  - 19
    EPLE 1 
    ARREGI, A.
    AIZCORRETA, G.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
    25  - 12
    BATZOKIKO 3 
    ARAMBURU, J.
    TELLETXEA, E.
    2019/02/15
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    OTAŅO, M.
    UZKIANO, A.
    4  - 25
    TOLOSA 4 
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    2019/02/15
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 2
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25  - 18
    LOIOLATARRA 
    BARBULO, O.
    PELUAGA, I.
    2019/02/16
    11:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    AIZCORRETA, G.
    MANEIRO, I.
    14  - 25
    TOLOSA 1 
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21
    20:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    BARBULO, O.
    ARANJUELO, J.
    25  - 21
    EPLE 1 
    ARREGI, A.
    AIZCORRETA, G.
    2019/02/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 3
    TELLETXEA, E.
    ARAMBURU, J.
    20  - 25
    KUKU 2 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    2019/02/23
    09:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    25  - 8
    ALDE ZAHARRA 2 
    URBIETA, M.
    UZKIANO, A.
    2019/02/23
    09:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    MANCISIDOR, J.
    LAAMIRNI, K.
    20  - 25
    GAZTELEKU 
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU   14 7 7 0 0 175 100  
    2 TOLOSA 1   12 7 5 2 0 161 119  
    3 KUKU 2   12 7 5 2 0 163 126  
    4 LOIOLATARRA   11 7 4 3 0 151 135  
    5 TOLOSA 4   10 7 3 4 0 152 141  
    6 BATZOKIKO 3   9 7 2 5 0 113 147  
    7 ALDE ZAHARRA 2   7 7 1 5 1 63 150  
    8 EPLE 1   7 7 1 5 1 100 160  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    19:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    FERNANDEZ, A.
    ECHEVERRIA, J.
    25  - 16
    DANOK BAT 1 
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    2019/01/11
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 2
    ITURBE, J.
    PAVON, X.
    9  - 25
    LAGUNAK 2 
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    2019/01/11
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    SAN SEBASTIAN, H.
    LIZASO, I.
    24  - 25
    IKASBERRI 
    MARTIJA, E.
    EGIGUREN, A.
    2019/01/12
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 3 (RET)
    ODRIA, I.
    ARANBARRI, H.
     
    ZUMAIA 
    RUIZ, I.
    AIZPURUA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/19
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    6  - 25
    SORALUZE 
    FERNANDEZ, A.
    ECHEVERRIA, J.
    2019/01/19
    10:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    17  - 25
    ZARAUTZ 
    LANDA, A.
    LIZASO, I.
    2019/01/19
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    ARRIETA, M.
    GURRUCHAGA, A.
     
    LAGUNAK 3 (RET) 
    ARANBARRI, H.
    ODRIA, I.
    2019/01/19
    12:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    IKASBERRI
    EGIGUREN, A.
    MARTIJA, E.
    25  - 7
    URNIETA 2 
    PAVON, X.
    ITURBE, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    25  - 20
    IKASBERRI 
    MARTIJA, E.
    EGIGUREN, A.
    2019/01/25
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 2
    ITURBE, J.
    PEREZ DE ARENAZA, X.
    10  - 25
    DANOK BAT 1 
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    2019/01/25
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    LIZASO, I.
    SAN SEBASTIAN, H.
    25  - 22
    ZUMAIA 
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    2019/01/25
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 3 (RET)
    ARANBARRI, H.
    ODRIA, I.
     
    SORALUZE 
    FERNANDEZ, A.
    KORTABARRIA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    ECHEVERRIA, J.
    FERNANDEZ, A.
    23  - 25
    ZARAUTZ 
    LANDA, A.
    SAN SEBASTIAN, H.
    2019/02/01
    21:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    12  - 25
    LAGUNAK 2 
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    2019/02/02
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    25  - 18
    URNIETA 2 
    PAVON, X.
    PEREZ DE ARENAZA, X.
    2019/02/02
    12:15
    AZPEITIA - Izarraitz
    IKASBERRI
     
    LAGUNAK 3 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    25  - 10
    ZUMAIA 
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    2019/02/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 3 (RET)
    ODRIA, I.
    BERGUA, A.
     
    ZARAUTZ 
    SAN SEBASTIAN, H.
    LANDA, A.
    2019/02/08
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 2
    PAVON, X.
    PEREZ DE ARENAZA, X.
    12  - 25
    SORALUZE 
    ECHEVERRIA, J.
    FERNANDEZ, A.
    2019/02/09
    09:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    IKASBERRI
    MARTIJA, E.
    EGIGUREN, A.
    25  - 13
    DANOK BAT 1 
    ZUBIZARRETA, P.
    OLANO, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:45
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    ECHEVERRIA, J.
    FERNANDEZ, A.
    14  - 25
    LAGUNAK 2 
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    2019/02/15
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 3 (RET)
     
    DANOK BAT 1 
    2019/02/16
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    11  - 25
    IKASBERRI 
    MARTIJA, E.
    EGIGUREN, A.
    2019/02/16
    12:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    LIZASO, I.
    SAN SEBASTIAN, H.
    25  - 13
    URNIETA 2 
    ITURBE, J.
    PAVON, X.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    ARRIETA, M.
    GURRUCHAGA, A.
    25  - 18
    ZARAUTZ 
    SAN SEBASTIAN, H.
    LIZASO, I.
    2019/02/22
    -
    -
    URNIETA 2
     
    LAGUNAK 3 (RET) 
    2019/02/24
    10:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    25  - 21
    ZUMAIA 
    AIZPURUA, A.
    RUIZ, I.
    2019/02/24
    11:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    IKASBERRI
    EGIGUREN, A.
    MARTIJA, E.
    23  - 25
    SORALUZE 
    SANTA MARIA, G.
    FERNANDEZ, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAGUNAK 2   12 6 6 0 0 150 83  
    2 ZARAUTZ   10 6 4 2 0 142 125  
    3 SORALUZE   10 6 4 2 0 137 107  
    4 IKASBERRI   10 6 4 2 0 143 105  
    5 DANOK BAT 1   8 6 2 4 0 108 131  
    6 ZUMAIA   7 6 1 5 0 95 143  
    7 URNIETA 2   6 6 0 6 0 69 150  
    8 LAGUNAK 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (RET)
    MANCISIDOR, E.
    FERNANDEZ, J.
     
    EPLE 2 
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    2019/01/11
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    IRURETAGOYENA, J.
    AROZENA, U.
    20  - 25
    ALDE ZAHARRA 1 
    ARANDIA, A.
    MANTEROLA, M.
    2019/01/11
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 1
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    25  - 15
    BATZOKIKO 2 
    LABORDE , F.
    ORMAETXEA, J.
    2019/01/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    AGUIRRE, H.
    CELAYA, M.
    12  - 25
    TOLOSA 2 
    MENDIGAIN, S.
    ERLEAGA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ARANDIA, A.
    MANTEROLA, M.
    8  - 25
    KUKU 1 
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    2019/01/19
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    EPLE 2
    BENGOETXEA, M.
    URREAGA, M.
    25  - 21
    TOLOSA 3 
    AGUIRRE, H.
    CELAYA, M.
    2019/01/19
    11:15
    LEZO - Beko Errota
    BATZOKIKO 2
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
     
    IZURUN (RET) 
    FERNANDEZ, A.
    2019/01/19
    12:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALDAZABAL, J.
    MENDIGAIN, S.
    25  - 21
    URNIETA 1 
    AROZENA, U.
    IRURETAGOYENA, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 3
    CELAYA, M.
    AGUIRRE, H.
    14  - 25
    BATZOKIKO 2 
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
    2019/01/25
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    MANTEROLA, M.
    ARANDIA, A.
    25  - 10
    TOLOSA 2 
    MENDIGAIN, S.
    ALDAZABAL, J.
    2019/01/25
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    IRURETAGOYENA, J.
    AROZENA, U.
    25  - 23
    EPLE 2 
    IZQUIERDO, I.
    URREAGA, M.
    2019/01/25
    -
    -
    KUKU 1
     
    IZURUN (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/01/31
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    EPLE 2
    URREAGA, M.
    BENGOETXEA, M.
    8  - 25
    ALDE ZAHARRA 1 
    ARANDIA, A.
    MANTEROLA, M.
    2019/01/31
    21:10
    PASAI ANTXO - Udalekoa
    BATZOKIKO 2
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
    25  - 12
    URNIETA 1 
    AROZENA, U.
    IRURETAGOYENA, J.
    2019/02/02
    18:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    MENDIGAIN, S.
    ERLEAGA, U.
    14  - 25
    KUKU 1 
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    2019/02/03
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ARANDIA, A.
    MANTEROLA, M.
    22  - 25
    BATZOKIKO 2 
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
    2019/02/07
    20:30
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 1
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    25  - 11
    TOLOSA 3 
    CELAYA, M.
    AGUIRRE, H.
    2019/02/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    MENDIGAIN, S.
    ERLEAGA, U.
    25  - 22
    EPLE 2 
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    2019/02/10
    -
    -
    URNIETA 1
     
    IZURUN (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 2
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
    8  - 25
    TOLOSA 2 
    MENDIGAIN, S.
    ERLEAGA, U.
    2019/02/15
    20:45
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU 1
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    25  - 13
    EPLE 2 
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    2019/02/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    AGUIRRE, H.
    CELAYA, M.
    25  - 17
    URNIETA 1 
    AROZENA, U.
    IRURETAGOYENA, J.
    2019/02/17
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ALDE ZAHARRA 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    IZQUIERDO, I.
    URREAGA, M.
    16  - 25
    BATZOKIKO 2 
    ORMAETXEA, J.
    LABORDE , F.
    2019/02/22
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ARANDIA, A.
    MANTEROLA, M.
    25  - 16
    TOLOSA 3 
    AGUIRRE, H.
    CELAYA, M.
    2019/02/22
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    IRURETAGOYENA, J.
    AROZENA, U.
    15  - 25
    KUKU 1 
    TOLOSA, J.
    LULUAGA, B.
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    IZURUN (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 KUKU 1   12 6 6 0 0 150 76  
    2 ALDE ZAHARRA 1   10 6 4 2 0 130 104  
    3 TOLOSA 2   10 6 4 2 0 124 113  
    4 BATZOKIKO 2   10 6 4 2 0 123 114  
    5 TOLOSA 3   7 6 1 5 0 99 142  
    6 EPLE 2   7 6 1 5 0 107 146  
    7 URNIETA 1   7 6 1 5 0 110 148  
    8 IZURUN (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba