Txapelketa: Federatua Udaberri Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/10
    19:30
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    8  - 25
    LOIOLATARRA 
    AROZTEGI, U.
    LUARIZAYERDI, G.
    2019/01/11
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    LUJANBIO, E.
    ZUBIMENDI, A.
    25  - 20
    REAL SOCIEDAD 
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    2019/01/11
    21:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    25  - 19
    AZKOITIA 
    JUARISTI, I.
    EPELDE, I.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ZARAUTZ 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/17
    21:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    UBEDA, S.
    LUARIZAYERDI, G.
    10  - 25
    DANOK BAT 1 
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    2019/01/17
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 2
    ZABALA, A.
    AZPEITIA, M.
    25  - 8
    HERNANI 
    KEREJETA, I.
    LUJANBIO, E.
    2019/01/19
    16:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD
    GOŅI, J.
    BERHO, J.
    25  - 14
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    ALVAREZ, S.
    2019/01/20
    -
    -
    AZKOITIA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/24
    19:30
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    12  - 25
    ZARAUTZ 2 
    ZABALA, A.
    AZPEITIA, M.
    2019/01/25
    21:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    25  - 13
    REAL SOCIEDAD 
    GOŅI, J.
    BERHO, J.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 
    2019/01/27
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    EPELDE, I.
    JUARISTI, I.
    25  - 23
    LOIOLATARRA 
    ARANA, X.
    ZUMETA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/01/31
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 2
    ZABALA, A.
    AZPEITIA, M.
    19  - 25
    DANOK BAT 1 
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    2019/02/02
    10:30
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    25  - 22
    AZKOITIA 
    JUARISTI, I.
    EPELDE, I.
    2019/02/02
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    KEREJETA, I.
    LEGARRETA, F.
    25  - 15
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2019/02/03
    -
    -
    LOIOLATARRA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    21:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    25  - 14
    HERNANI 
    KEREJETA, I.
    LEGARRETA, F.
    2019/02/09
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    EPELDE, I.
    JUARISTI, I.
    9  - 25
    ZARAUTZ 2 
    ZABALA, A.
    AZPEITIA, M.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/02/10
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    AROZTEGI, U.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 10
    REAL SOCIEDAD 
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/14
    20:30
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    13  - 25
    DANOK BAT 1 
    ELEZGARAI, I.
    LIZARRALDE, G.
    2019/02/14
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 2
    ZABALA, A.
    AZPEITIA, M.
    25  - 19
    LOIOLATARRA 
    AROZTEGI, U.
    LUARIZAYERDI, G.
    2019/02/16
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    KEREJETA, I.
    LEGARRETA, F.
    25  - 21
    AZKOITIA 
    EPELDE, I.
    LOPETEGI, U.
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    REAL SOCIEDAD 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21
    20:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA
    UBEDA, S.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 19
    HERNANI 
    KEREJETA, I.
    LEGARRETA, F.
    2019/02/22
    20:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    25  - 22
    ZARAUTZ 2 
    LANDA, A.
    AZPEITIA, M.
    2019/02/23
    13:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    JUARISTI, I.
    EPELDE, I.
    25  - 11
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2019/02/24
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 DANOK BAT 1   12 6 6 0 0 150 88  
    2 ZARAUTZ 2   10 6 4 2 0 141 98  
    3 LOIOLATARRA   9 6 3 3 0 127 112  
    4 HERNANI   9 6 3 3 0 116 131  
    5 REAL SOCIEDAD   9 6 3 3 0 118 133  
    6 AZKOITIA   8 6 2 4 0 121 134  
    7 PIŅA KURDIN   6 6 0 6 0 73 150  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/10
    21:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ARRIZABALAGA, K.
    GARALDE, X.
    25  - 16
    MUNDARRO 
    SALABERRIA, A.
    ZUBIARRAIN, B.
    2019/01/11
    19:15
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE (RET)
    RASCON, J.
    HERIZ, I.
     
    ZARAUTZ 1 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2019/01/13
    09:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    URDANPILETA, A.
    25  - 23
    ALTZATARRA 
    TXOPERENA, M.
    GASTESI, K.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    21:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    TXOPERENA, M.
    GASTESI, K.
    15  - 25
    DANOK BAT 2 
    ARRIZABALAGA, K.
    GARALDE, X.
    2019/01/19
    09:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 1
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 12
    PAGAZPE 
    ERRAZTI, X.
    URDANPILETA, A.
    2019/01/19
    17:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
     
    SORALUZE (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/31
    21:15
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    TXOPERENA, M.
    GASTESI, K.
    24  - 25
    ZARAUTZ 1 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2019/02/01
    21:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
     
    SORALUZE (RET) 
    2019/02/02
    09:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    URDANPILETA, A.
    25  - 24
    MUNDARRO 
    SALABERRIA, A.
    ZUBIARRAIN, B.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/14
    21:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ARRIZABALAGA, K.
    GARALDE, X.
    16  - 25
    ZARAUTZ 1 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2019/02/15
    18:45
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    SALABERRIA, A.
    ZUBIARRAIN, B.
    22  - 25
    ALTZATARRA 
    TXOPERENA, M.
    GASTESI, K.
    2019/02/17
    -
    -
    SORALUZE (RET)
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/21
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 1
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 14
    MUNDARRO 
    SALABERRIA, A.
    ZUBIARRAIN, B.
    2019/02/21
    21:00
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    URDANPILETA, A.
    20  - 25
    DANOK BAT 2 
    ARRIZABALAGA, K.
    GARALDE, X.
    2019/02/24
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    SORALUZE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZARAUTZ 1   8 4 4 0 0 100 66  
    2 DANOK BAT 2   7 4 3 1 0 91 76  
    3 PAGAZPE   6 4 2 2 0 82 97  
    4 ALTZATARRA   5 4 1 3 0 87 97  
    5 MUNDARRO   4 4 0 4 0 76 100  
    6 SORALUZE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba