Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/18
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    NARVAIZA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
    22  - 21
    EUSKAL GIROA 
    MIGUEZ, E.
    HUEGUN, I.
    2019/01/18
    20:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 2
    EPLE 
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/25
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    GASTAŅAGA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
    22  - 9
    EPLE 
    FERNANDES, U.
    ZAPIRAIN , A.
    2019/01/25
    20:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA
    PEREZ, B.
    MIGUEZ, E.
    6  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/02/01
    19:00
    LEZO - Beko Errota
    EPLE
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    22  - 19
    EUSKAL GIROA 
    HUEGUN, I.
    PEREZ, B.
    2019/02/02
    09:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 9
    EIBAR 
    GASTAŅAGA, I.
    NARVAIZA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/08
    20:00
    LEZO - Beko Errota
    EPLE
    FERNANDES, U.
    ZAPIRAIN , A.
    1  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/02/08
    20:30
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA
    PEREZ, B.
    MIGUEZ, E.
    22  - 10
    EIBAR 
    GASTAŅAGA, I.
    NARVAIZA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/02/14
    19:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE
    IRURETAGOIENA, A.
    URBIETA, I.
    14  - 22
    EUSKAL GIROA 
    PEREZ, B.
    MIGUEZ, E.
    2019/02/14
    21:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    FERNANDES, U.
    ZAPIRAIN , A.
    21  - 22
    EIBAR 
    AGUIRRESAROBE, A.
    GASTAŅAGA, I.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/22
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AGUIRRESAROBE, A.
    GASTAŅAGA, I.
    7  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/02/22
    20:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA
    PEREZ, B.
    MIGUEZ, E.
    22  - 5
    EPLE 
    FERNANDES, U.
    ZAPIRAIN , A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 PAGAZPE   11 6 5 1 0 124 47  
    2 EUSKAL GIROA   9 6 3 3 0 112 95  
    3 EIBAR   9 6 3 3 0 92 117  
    4 EPLE   7 6 1 5 0 60 129  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba