Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    GABIRONDO, A.
    OLARRA, O.
     
    LEGAZPI (RET) 
    TELLERIA, A.
    IBARGUREN, J.
    2019/01/11
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3 (RET)
    INTXAURRONDO, M.
    SARALEGUI, J.
     
    TOLOSA 2 
    ZALAKAIN, I.
    ESNAOLA, K.
    2019/01/12
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    22  - 0 *
    HERNANI 
    2019/01/12
    15:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    JAUREGUI, A.
    22  - 9
    GAZTELEKU 1 
    EZEIZA, A.
    EGUZQUIZA, X.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    EZEIZA, A.
    GESALAGA, J.
    22  - 9
    IZURUN 
    GABIRONDO, A.
    OLARRA, O.
    2019/01/18
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    AGIRRE, A.
    ARIZMENDI, G.
    20  - 22
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    JAUREGUI, A.
    2019/01/18
    21:15
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI (RET)
    MARKOTEGI, A.
    IBARGUREN, J.
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    SARALEGUI, J.
    GOIKOETXEA, B.
    2019/01/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    22  - 0 *
    LAGUNAK 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
     
    LEGAZPI (RET) 
    2019/01/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    GABIRONDO, A.
    OLARRA, O.
    22  - 19
    HERNANI 
    ARIZMENDI, G.
    ALTUNA, J.
    2019/01/25
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    TXURRUKA, I.
    22  - 8
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    ZABALA , H.
    2019/01/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3 (RET)
    GOIKOETXEA, B.
    SARALEGUI, J.
     
    GAZTELEKU 1 
    EZEIZA, A.
    GESALAGA, J.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ALBISU, J.
    EGUZQUIZA, X.
    22  - 15
    TOLOSA 2 
    ZALAKAIN, I.
    ESNAOLA, K.
    2019/02/01
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI (RET)
    IBARGUREN, J.
    MARKOTEGI, A.
     
    LAGUNAK 
    TXURRUKA , I.
    TXURRUKA, I.
    2019/02/02
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/02/02
    15:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 1
    22  - 0 *
    IZURUN 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 3 (RET)
     
    INTXURRE 1 
    2019/02/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    AGIRREBEŅA, A.
    TXURRUKA, I.
    22  - 11
    IZURUN 
    GABIRONDO, A.
    OLARRA, O.
    2019/02/08
    19:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI (RET)
    IBARGUREN, J.
    MARKOTEGI, A.
     
    GAZTELEKU 1 
    ALBISU, J.
    EGUZQUIZA, X.
    2019/02/08
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ZALAKAIN, I.
    ESNAOLA, K.
    22  - 12
    HERNANI 
    AGIRRE, A.
    ARIZMENDI, G.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/14
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    GOROSTIDI, E.
    18  - 22
    TOLOSA 2 
    ZALAKAIN, I.
    ESNAOLA, K.
    2019/02/15
    -
    -
    IZURUN
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/02/15
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    TXURRUKA, I.
    22  - 6
    GAZTELEKU 1 
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    2019/02/16
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    LEGAZPI (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:45
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    EZEIZA, A.
    GESALAGA, J.
    15  - 22
    HERNANI 
    ARIZMENDI, G.
    ALTUNA, J.
    2019/02/22
    20:15
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ZALAKAIN, I.
    ESNAOLA, K.
    22  - 7
    IZURUN 
    GABIRONDO, A.
    OLARRA, O.
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    LAGUNAK 
    2019/02/24
    -
    -
    LEGAZPI (RET)
     
    INTXURRE 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 2   9 5 4 1 0 103 59  
    2 LAGUNAK   8 5 4 0 1 88 47  
    3 INTXURRE 1   8 5 3 2 0 92 73  
    4 GAZTELEKU 1   7 5 2 3 0 74 90  
    5 IZURUN   5 5 1 3 1 49 107  
    6 HERNANI   5 5 1 3 1 73 103  
    7 LEGAZPI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    8 TOLOSA 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/10
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    ZUBELDIA, A.
    ALBERDI, A.
    22  - 9
    INTXURRE 2 
    OIARBIDE, J.
    LOIDI, I.
    2019/01/11
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    11  - 22
    TARTALOETXE 
    ZABALA, I.
    SUAREZ , I.
    2019/01/11
    19:15
    PASAI ANTXO - Udalekoa
    EPLE (RET)
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    2019/01/11
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    SANCHEZ, J.
    CONDE, F.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    -
    -
    GAZTELEKU 2 (RET)
     
    TOLOSA 4 
    2019/01/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    LOIDI, I.
    22  - 16
    ALOŅA MENDI 
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    2019/01/18
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1 (RET)
     
    INTXURRE 3 
    2019/01/19
    16:30
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    SUAREZ , I.
    ZABALA, I.
     
    EPLE (RET) 
    AZPIROZ, X.
    TABERNA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    2019/01/25
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
     
    EPLE (RET) 
    2019/01/27
    -
    -
    INTXURRE 3
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    2019/01/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    22  - 21
    TARTALOETXE 
    SUAREZ , I.
    ZABALA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    SUAREZ , I.
    ZABALA, I.
    9  - 22
    INTXURRE 3 
    ZUBELDIA, A.
    ALBERDI, A.
    2019/02/03
    -
    -
    EPLE (RET)
     
    TOLOSA 4 
    2019/02/03
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/02/03
    -
    -
    GAZTELEKU 2 (RET)
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    BIAIN, A.
    ESCALERO, M.
    22  - 11
    TOLOSA 4 
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2019/02/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    LOIDI, I.
    22  - 20
    TARTALOETXE 
    SUAREZ , I.
    ZABALA, I.
    2019/02/10
    -
    -
    INTXURRE 3
     
    EPLE (RET) 
    2019/02/10
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    GARAIBURU, J.
    16  - 22
    INTXURRE 3 
    ZUBELDIA, A.
    ALBERDI, A.
    2019/02/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    GAZTELEKU 2 (RET) 
    2019/02/17
    -
    -
    TARTALOETXE
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    2019/02/17
    -
    -
    EPLE (RET)
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    LOIDI, I.
    19  - 22
    TOLOSA 4 
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2019/02/23
    11:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 3
    ZUBELDIA, A.
    ALBERDI, A.
    22  - 10
    ALOŅA MENDI 
    ESCALERO, M.
    BASETA, J.
    2019/02/24
    -
    -
    GAZTELEKU 2 (RET)
     
    TARTALOETXE 
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    EPLE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE 3   8 4 4 0 0 88 44  
    2 TOLOSA 4   6 4 2 2 0 71 84  
    3 INTXURRE 2   6 4 2 2 0 72 80  
    4 TARTALOETXE   5 4 1 3 0 72 77  
    5 ALOŅA MENDI   5 4 1 3 0 59 77  
    6 GAZTELEKU 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    7 EPLE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    8 TOLOSA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba