Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/10
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    UNANUE, A.
    AZCOITIA, A.
    19  - 22
    GAZTELEKU 2 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2019/01/11
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    ZUMAIA 2 (RET) 
    2019/01/11
    20:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    22  - 13
    ORIO 
    LERTXUNDI, A.
    ARANALDE, I.
    2019/01/13
    -
    -
    INTXURRE 1 (RET)
     
    TARTALOETXE 
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/19
    16:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    LERTXUNDI, A.
    ARANALDE, I.
    10  - 22
    BEHAR ZANA 
    URBIETA, J.
    LIZASO, I.
    2019/01/19
    16:30
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    ELIZEGI, A.
    22  - 7
    INTZA 1 
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    2019/01/20
    -
    -
    BERGARA
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/01/20
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    Atsedena 
    2019/01/20
    -
    -
    ZUMAIA 2 (RET)
     
    AZKOITIA 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    11  - 22
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    2019/01/25
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    22  - 2
    BERGARA 
    REZUSTA, A.
    IŅARRA, B.
    2019/01/26
    16:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    UNANUE, A.
    AZCOITIA, A.
    15  - 22
    ORIO 
    LERTXUNDI, A.
    ARANALDE, I.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/01/27
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    ZUMAIA 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    22  - 0 *
    AZKOITIA 1 
    2019/02/01
    20:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    REZUSTA, A.
    IŅARRA, B.
    13  - 22
    BEHAR ZANA 
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    2019/02/02
    11:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    LERTXUNDI, A.
    ARANALDE, I.
    22  - 16
    GAZTELEKU 2 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2019/02/03
    -
    -
    INTXURRE 1 (RET)
     
    INTZA 1 
    2019/02/03
    -
    -
    ZUMAIA 2 (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    UNANUE, A.
    AZCOITIA, A.
    22  - 9
    BERGARA 
    REZUSTA, A.
    IŅARRA, B.
    2019/02/07
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2  - 22
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    ELIZEGI, A.
    2019/02/10
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 1 
    2019/02/10
    -
    -
    ZUMAIA 2 (RET)
     
    ORIO 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    REZUSTA, A.
    IŅARRA, B.
    14  - 22
    GAZTELEKU 2 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2019/02/15
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    15  - 22
    BEHAR ZANA 
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    2019/02/17
    -
    -
    INTXURRE 1 (RET)
     
    AZKOITIA 1 
    2019/02/17
    -
    -
    ORIO
     
    Atsedena 
    2019/02/17
    -
    -
    TARTALOETXE
     
    ZUMAIA 2 (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    JUARISTI, J.
    AZCOITIA, A.
    19  - 22
    INTZA 1 
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    2019/02/24
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
    2019/02/24
    -
    -
    ZUMAIA 2 (RET)
     
    BERGARA 
    2019/02/24
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/02/24
    11:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    LERTXUNDI, A.
    ARANALDE, I.
    6  - 22
    TARTALOETXE 
    MATXINANDIARENA, I.
    ELIZEGI, A.
       Jardunaldia 8 
    2019/03/01
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    22  - 7
    AZKOITIA 1 
    JUARISTI, J.
    AZCOITIA, A.
    2019/03/01
    20:00
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA
    22  - 0 *
    ORIO 
    2019/03/01
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    URKIA, H.
    ELOLA, M.
    6  - 22
    GAZTELEKU 2 
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    2019/03/03
    -
    -
    INTXURRE 1 (RET)
     
    ZUMAIA 2 (RET) 
    2019/03/03
    -
    -
    Atsedena
     
    TARTALOETXE 
       Jardunaldia 9 
    2019/03/07
    20:30
    VILLABONA - Behar Zana
    GAZTELEKU 2
    ETXEZARRETA, A.
    ARRATE, M.
    17  - 22
    BEHAR ZANA 
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    2019/03/08
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    SUAREZ , I.
    ZABALA, I.
    14  - 22
    BERGARA 
    REZUSTA, A.
    IŅARRA, B.
    2019/03/10
    -
    -
    ORIO
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/03/10
    -
    -
    ZUMAIA 2 (RET)
     
    INTZA 1 
    2019/03/10
    -
    -
    AZKOITIA 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TARTALOETXE   11 6 5 1 0 124 48  
    2 BEHAR ZANA   11 6 5 1 0 121 84  
    3 GAZTELEKU 2   9 6 3 3 0 101 105  
    4 INTZA 1   9 6 3 3 0 94 100  
    5 BERGARA   8 6 2 4 0 82 102  
    6 ORIO   7 6 2 3 1 73 119  
    7 AZKOITIA 1   6 6 1 4 1 82 119  
    8 ZUMAIA 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    9 INTXURRE 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/10
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    OŅEDERRA, J.
    6  - 22
    AZKOITIA 3 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/01/10
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    ARTOLA, A.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 12
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    2019/01/11
    20:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 2 (R)
    ARTETXE, J.
    CATALINA, A.
    22  - 6
    ZUMAIA 1 
    IRIONDO, J.
    OSTOLAZA, A.
    2019/01/13
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    URKIZU, I.
    LABACA, I.
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
    ESKUDERO, J.
    OSA, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1 (RET)
    ESKUDERO, J.
    ESCUDERO, A.
     
    INTXURRE 2 
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
    2019/01/18
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    8  - 22
    INTZA 2 (R) 
    ARTETXE, J.
    CATALINA, A.
    2019/01/18
    21:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    22  - 19
    HERNANI 
    URKIZU, I.
    LABACA, I.
    2019/01/19
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    IRIONDO, J.
    OSTOLAZA, A.
    22  - 17
    AZKOITIA 2 
    OŅEDERRA, J.
    OTEIZA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    22  - 14
    ZUMAIA 1 
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    2019/01/25
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 2 (R)
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
    2019/01/26
    16:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    OŅEDERRA, J.
    20  - 22
    GURE TXERU 
    EIZAGUIRRE, J.
    ZENEKORTA, G.
    2019/01/26
    18:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    URKIZU, I.
    INSAUSTI, E.
    10  - 22
    INTXURRE 2 
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
    22  - 13
    INTZA 2 (R) 
    CATALINA, A.
    IRURETAGOYENA, G.
    2019/02/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    22  - 10
    AZKOITIA 3 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/02/09
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    OSTOLAZA, A.
    IRIONDO, J.
    8  - 22
    HERNANI 
    URKIZU, I.
    INSAUSTI, E.
    2019/02/10
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    AZKOITIA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/16
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    OŅEDERRA, J.
    7  - 22
    INTXURRE 2 
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
    2019/02/16
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    11  - 22
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    2019/02/16
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    URKIZU, I.
    INSAUSTI, E.
    22  - 9
    INTZA 2 (R) 
    ARTETXE, J.
    CATALINA, A.
    2019/02/17
    -
    -
    AZKOITIA 3
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/23
    11:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 2
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
    11  - 22
    AZKOITIA 3 
    OTEIZA, J.
    ZENDOIA, J.
    2019/02/24
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    ZUMAIA 1 
    2019/02/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    AGIRRE, A.
    INSAUSTI, E.
    18  - 22
    GURE TXERU 
    ARISTI, G.
    ZENEKORTA, G.
    2019/02/24
    11:30
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 2 (R)
    0 *  - 22
    AZKOITIA 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/03/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    22  - 0 *
    INTZA 2 (R) 
    2019/03/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    OŅEDERRA, J.
    4  - 22
    HERNANI 
    URKIZU, I.
    INSAUSTI, E.
    2019/03/08
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    IRIONDO, J.
    ETXABE, P.
    9  - 22
    INTXURRE 2 
    ALTUNA , G.
    AIZPITARTE, E.
    2019/03/10
    -
    -
    GURE TXERU
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA 3   11 6 5 1 0 120 72  
    2 INTXURRE 2   11 6 5 1 0 121 73  
    3 GURE TXERU   10 6 4 2 0 108 103  
    4 HERNANI   9 6 3 3 0 113 87  
    5 ZUMAIA 1   7 6 1 5 0 70 127  
    6 AZKOITIA 2   7 6 1 5 0 76 110  
    7 INTZA 2 (R)   6 6 2 2 2 66 102  
    8 GAZTELEKU 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba