Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka jubenilak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LARRAŅAGA, A.
    URDANGARIN, G.
    22  - 9
    EPLE 
    EROSTARBE, O.
    MIGUELTORENA, M.
    2019/01/11
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    22  - 16
    TOLOSA 1 
    SARALEGUI, M.
    GOROSTIDI, M.
    2019/01/12
    15:30
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 13
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    EMBIL, B.
    2019/01/12
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU (RET)
     
    IZURUN 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    SARALEGUI, M.
    GOROSTIDI, M.
    5  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/01/18
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARSUAGA, J.
    OSORO, M.
    14  - 22
    TOLOSA 2 
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2019/01/18
    19:10
    PASAI ANTXO - Udalekoa
    EPLE
     
    GURE TXERU (RET) 
    2019/01/18
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    EMBIL, B.
    17  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, G.
    LARRAŅAGA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 15
    MUNDARRO 
    LARRAŅAGA, A.
    MUGICA, A.
    2019/01/27
    -
    -
    GURE TXERU (RET)
     
    MURUMENDI 
    2019/01/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    LASA, U.
    GOROSTIDI, M.
    22  - 6
    IZURUN 
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    2019/01/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    22  - 16
    EPLE 
    MIGUELTORENA, M.
    EROSTARBE, O.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    OSORO, M.
    DE PAZ, A.
    8  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/02/01
    19:00
    LEZO - Beko Errota
    EPLE
    EROSTARBE, O.
    MIGUELTORENA, M.
    17  - 22
    TOLOSA 1 
    LASA, U.
    SARALEGUI, M.
    2019/02/01
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    EMBIL, B.
    22  - 15
    TOLOSA 2 
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2019/02/03
    -
    -
    MUNDARRO
     
    GURE TXERU (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    DE PAZ, A.
    OSORO, M.
    18  - 22
    EPLE 
    EROSTARBE, O.
    MIGUELTORENA, M.
    2019/02/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    LASA, U.
    SARALEGUI, M.
    7  - 22
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    EMBIL, B.
    2019/02/08
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    13  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, G.
    LARRAŅAGA, A.
    2019/02/10
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    GURE TXERU (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/14
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LARRAŅAGA, A.
    URDANGARIN, G.
    22  - 9
    TOLOSA 1 
    GOROSTIDI, M.
    SARALEGUI, M.
    2019/02/15
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 8
    EPLE 
    EROSTARBE, O.
    MIGUELTORENA, M.
    2019/02/15
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    EMBIL, B.
    22  - 4
    IZURUN 
    OSORO, M.
    DE PAZ, A.
    2019/02/17
    -
    -
    GURE TXERU (RET)
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21
    19:30
    DONOSTIA - Antigua
    IZURUN
    OSORO, M.
    DE PAZ, A.
    20  - 22
    MUNDARRO 
    LARRAŅAGA, A.
    URDANGARIN, G.
    2019/02/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    EROSTARBE, O.
    MIGUELTORENA, M.
    10  - 22
    MURUMENDI 
    EMBIL, B.
    OLANO, X.
    2019/02/23
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    10  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    GURE TXERU (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ALDE ZAHARRA   12 6 6 0 0 132 59  
    2 MUNDARRO   11 6 5 1 0 125 90  
    3 MURUMENDI   10 6 4 2 0 118 80  
    4 TOLOSA 2   9 6 3 3 0 104 112  
    5 TOLOSA 1   8 6 2 4 0 81 111  
    6 EPLE   7 6 1 5 0 82 128  
    7 IZURUN   6 6 0 6 0 70 132  
    8 GURE TXERU (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba