Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka jubenilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    PEREZ, I.
    PEREZ, I.
    12  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    2019/01/11
    19:00
    ITZIAR - Udalekoa
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 13
    GAZTELEKU 
    IRAZU, O.
    MUGICA, J.
    2019/01/11
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ARANBURU, M.
    ELGARRESTA, U.
    22  - 11
    ILUNPE 2 
    UNANUE, M.
    ISASMENDI, E.
    2019/01/13
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAPKE 1
     
    BERGARA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/17
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    22  - 10
    OIARPE 
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
    2019/01/18
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    0 *  - 22
    LAPKE 1 
    2019/01/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/01/18
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA (RET)
     
    ZESTOA 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    IZETA, E.
    GALDOS, I.
    5  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    2019/01/25
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    PEREZ, I.
    PEREZ, I.
    22  - 9
    OIARPE 
    ELGARRESTA, U.
    SALABERRIA, E.
    2019/01/25
    20:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    OLAIZOLA, I.
    SALEGI, I.
    22  - 8
    ILUNPE 2 
    UNANUE, M.
    ISASMENDI, E.
    2019/01/27
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    BERGARA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    22  - 16
    ZESTOA 
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    2019/02/01
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    22  - 0 *
    GAZTELEKU 
    2019/02/01
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    SALABERRIA, E.
    IŅARRA, J.
    22  - 13
    LAPKE 1 
    IZETA, E.
    GALDOS, I.
    2019/02/01
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 7
    OIARPE 
    MICHELENA, I.
    ELGARRESTA, U.
    2019/02/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    PEREZ, I.
    PEREZ, I.
    22  - 20
    LAPKE 1 
    IZETA, E.
    GALDOS, I.
    2019/02/08
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    IRAZU, O.
    MUGICA, J.
    7  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    2019/02/10
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    IZETA, E.
    GALDOS, I.
    20  - 22
    ZESTOA 
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    2019/02/15
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    PEREZ, I.
    PEREZ, I.
    22  - 9
    ILUNPE 2 
    UNANUE, M.
    ISASMENDI, E.
    2019/02/15
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    MICHELENA, I.
    ELGARRESTA, U.
    22  - 20
    GAZTELEKU 
    IRAZU, O.
    MUGICA, J.
    2019/02/17
    -
    -
    INTXURRE
     
    BERGARA (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    UNANUE, M.
    ISASMENDI, E.
    10  - 22
    INTXURRE 
    ZUBELDIA, I.
    OLANO, P.
    2019/02/22
    18:45
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    IRAZU, O.
    MUGICA, J.
    15  - 22
    LAPKE 1 
    IZETA, E.
    GALDOS, I.
    2019/02/22
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    OLAIZOLA, I.
    SALEGI, I.
    22  - 19
    ALOŅA MENDI 1 
    PEREZ, I.
    PEREZ, I.
    2019/02/24
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    OIARPE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE   12 6 6 0 0 132 60  
    2 ZESTOA   11 6 5 1 0 126 89  
    3 OIARPE   9 6 3 3 0 92 110  
    4 ALOŅA MENDI 1   8 6 3 2 1 97 104  
    5 LAPKE 1   8 6 2 4 0 102 103  
    6 ILUNPE 2   6 6 1 4 1 60 110  
    7 GAZTELEKU   6 6 1 4 1 77 110  
    8 BERGARA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    19  - 22
    TOLOSA 
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    2019/01/11
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    JAUREGUI, X.
    TATIEGI, A.
    4  - 22
    LAPKE 2 
    LARRAŅAGA, O.
    GARMENDIA, A.
    2019/01/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    OLASCOAGA, I.
    11  - 22
    HERNANI 
    SALAVERRIA, X.
    ZUGASTI, O.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    7  - 22
    AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    OLASCOAGA, I.
    2019/01/18
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    SALAVERRIA, X.
    ZUGASTI, O.
    22  - 6
    ALOŅA MENDI 2 
    TATIEGI, A.
    JAUREGUI, X.
    2019/01/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    LARRAŅAGA, H.
    QUEREJETA, E.
    22  - 17
    ARETXABALETA 
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    2019/01/20
    -
    -
    LAPKE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/24
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    OLASCOAGA, I.
    22  - 8
    ILUNPE 1 
    QUEREJETA, E.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/01/25
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    LARRAŅAGA, O.
    GARMENDIA, A.
    20  - 22
    HERNANI 
    SALAVERRIA, X.
    ZUGASTI, O.
    2019/01/25
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    JAUREGUI, X.
    TATIEGI, A.
    22  - 20
    TOLOSA 
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    QUEREJETA, E.
    LARRAŅAGA, H.
    22  - 18
    ALOŅA MENDI 2 
    TATIEGI, A.
    JAUREGUI, X.
    2019/02/01
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    9  - 22
    AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    OLASCOAGA, I.
    2019/02/02
    18:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    0 *  - 22
    LAPKE 2 
    2019/02/03
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    LARRAŅAGA, O.
    GARMENDIA, A.
    22  - 3
    ILUNPE 1 
    QUEREJETA, E.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/02/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    JAUREGUI, X.
    TATIEGI, A.
    19  - 22
    ARETXABALETA 
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    2019/02/08
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    SALAVERRIA, X.
    ZUGASTI, O.
    22  - 5
    TOLOSA 
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/14
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    QUEREJETA, E.
    LARRAŅAGA, H.
    5  - 22
    HERNANI 
    SALAVERRIA, X.
    ZUGASTI, O.
    2019/02/15
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ZUGASTI, A.
    LASA, H.
    6  - 22
    LAPKE 2 
    LARRAŅAGA, O.
    GARMENDIA, A.
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 
    2019/02/17
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    AZKOITIA
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    LARRAŅAGA, O.
    GARMENDIA, A.
    22  - 3
    AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    OLASCOAGA, I.
    2019/02/22
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    22  - 0 *
    ARETXABALETA 
    2019/02/23
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ECENARRO, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 12
    ILUNPE 1 
    QUEREJETA, E.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/02/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI   12 6 6 0 0 132 47  
    2 LAPKE 2   11 6 5 1 0 130 38  
    3 AZKOITIA   10 6 4 2 0 102 68  
    4 ILUNPE 1   8 6 2 4 0 72 123  
    5 TOLOSA   7 6 2 3 1 76 119  
    6 ARETXABALETA   6 6 1 4 1 73 129  
    7 ALOŅA MENDI 2   6 6 1 4 1 69 130  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba