Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka kadeteak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (R)
    ZALACAIN, M.
    LOPETEGUI, E.
    1  - 22
    GURE TXERU 
    ZUBIZARRETA, M.
    EZENARRO, E.
    2019/01/11
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ (R)
    OSA, A.
    MENDIZABAL, I.
    8  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    2019/01/11
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 1
    IRASUEGUI, O.
    IRASUEGUI, I.
    12  - 22
    ARRASATE 2 
    BARANDIARAN, J.
    ZUMALDE, A.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    AŅORGA 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EZENARRO, E.
    ZUBIZARRETA, M.
    12  - 22
    ARRASATE 1 
    IRASUEGUI, I.
    IRASUEGUI, O.
    2019/01/19
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    ECHEVESTE, I.
    BOUASKAR, A.
    22  - 10
    GAILURRERANTZ (R) 
    MENDIZABAL, I.
    OSA, A.
    2019/01/19
    17:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    22  - 14
    IZURUN (R) 
    LOPETEGUI, E.
    ZALACAIN, M.
    2019/01/20
    -
    -
    ARRASATE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (R)
    LOPETEGUI, E.
    ZALACAIN, M.
    5  - 22
    AŅORGA 
    ECHEVESTE, I.
    EZEIZA, M.
    2019/01/25
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUMALDE, A.
    22  - 6
    GURE TXERU 
    EZENARRO, E.
    ZUBIZARRETA, M.
    2019/01/25
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 1
    IRASUEGUI, O.
    IRASUEGUI, I.
    18  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    GAILURRERANTZ (R) 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    22  - 13
    ARRASATE 2 
    BARANDIARAN, J.
    ZUMALDE, A.
    2019/02/01
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ (R)
    MENDIZABAL, I.
    OSA, A.
    11  - 22
    IZURUN (R) 
    LOPETEGUI, E.
    ZALACAIN, M.
    2019/02/02
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    ECHEVESTE, I.
    EZEIZA, M.
    22  - 4
    ARRASATE 1 
    IRASUEGUI, I.
    IRASUEGUI, O.
    2019/02/03
    -
    -
    GURE TXERU
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EZENARRO, E.
    ZUBIZARRETA, M.
    5  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    2019/02/08
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUMALDE, A.
    21  - 22
    AŅORGA 
    ECHEVESTE, I.
    EZEIZA, M.
    2019/02/08
    20:00
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 1
    IRASUEGUI, O.
    IRASUEGUI, I.
    22  - 14
    GAILURRERANTZ (R) 
    MENDIZABAL, I.
    OSA, A.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    IZURUN (R) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN (R)
    0 *  - 22
    ARRASATE 1 
    2019/02/15
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ (R)
    0 *  - 22
    ARRASATE 2 
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
    2019/02/17
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    BOUASKAR, A.
    ECHEVESTE, I.
    22  - 3
    GURE TXERU 
    EZENARRO, E.
    ZUBIZARRETA, M.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    17  - 22
    AŅORGA 
    BOUASKAR, A.
    ECHEVESTE, I.
    2019/02/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    22  - 0 *
    GAILURRERANTZ (R) 
    2019/02/22
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    ZUMALDE, A.
    BARANDIARAN, J.
    22  - 0 *
    IZURUN (R) 
    2019/02/24
    -
    -
    ARRASATE 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AŅORGA   12 6 6 0 0 132 60  
    2 MUNDARRO   11 6 5 1 0 127 80  
    3 ARRASATE 2   10 6 4 2 0 122 62  
    4 ARRASATE 1   9 6 3 3 0 100 92  
    5 GURE TXERU   8 6 2 4 0 70 89  
    6 IZURUN (R)   5 6 1 3 2 42 121  
    7 GAILURRERANTZ (R)   4 6 0 4 2 43 132  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba