Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka kadeteak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LANZOS, A.
    LASA, H.
    13  - 22
    EIBAR 
    AZCARGORTA, M.
    CAMINA, M.
    2019/01/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    GARRIDO, I.
    ORMAZABAL, P.
    22  - 5
    ALOŅA MENDI 2 
    MURGUZUR, A.
    MOYUA, I.
    2019/01/12
    11:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
    22  - 11
    MURUMENDI 
    USABIAGA, A.
    NARRASPE, J.
    2019/01/12
    15:30
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    22  - 13
    INTXURRE 
    IRAZUSTABARRENA, E.
    ESTEBAN, H.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/17
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    MURGUZUR, A.
    MOYUA, I.
    6  - 22
    ARETXABALETA 1 
    ZULOAGA, A.
    LANZOS, A.
    2019/01/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ESTEBAN, H.
    LIZARRIBAR, I.
    12  - 22
    LAPKE 2 
    ORMAZABAL, P.
    GARRIDO, I.
    2019/01/18
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    USABIAGA, A.
    NARRASPE, J.
    12  - 22
    ALDE ZAHARRA 1 
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    2019/01/18
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AZCARGORTA, M.
    CAMINA, M.
    22  - 11
    GAZTELEKU 
    BELOKI, E.
    URIA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
    22  - 5
    ALOŅA MENDI 2 
    MURGUZUR, A.
    MOYUA, I.
    2019/01/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LASA, H.
    ZULOAGA, A.
    6  - 22
    INTXURRE 
    IRAZUSTABARRENA, E.
    LIZARRIBAR, I.
    2019/01/25
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    USABIAGA, A.
    NARRASPE, J.
    8  - 22
    EIBAR 
    AZCARGORTA, M.
    CAMINA, M.
    2019/01/26
    15:30
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    20  - 22
    LAPKE 2 
    ORMAZABAL, P.
    GARRIDO, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    GARRIDO, I.
    ORMAZABAL, P.
    11  - 22
    ARETXABALETA 1 
    LASA, H.
    LANZOS, A.
    2019/02/01
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    MURGUZUR, A.
    MOYUA, I.
    9  - 22
    MURUMENDI 
    NARRASPE, J.
    USABIAGA, A.
    2019/02/01
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AZCARGORTA, M.
    CAMINA, M.
    22  - 11
    ALDE ZAHARRA 1 
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    2019/02/02
    15:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE
    IRAZUSTABARRENA, E.
    LIZARRIBAR, I.
    19  - 22
    GAZTELEKU 
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/02/07
    19:15
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    22  - 0 *
    INTXURRE 
    2019/02/08
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 2 
    2019/02/08
    20:15
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
    22  - 21
    LAPKE 2 
    GARRIDO, I.
    ORMAZABAL, P.
    2019/02/09
    16:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    22  - 21
    ARETXABALETA 1 
    LANZOS, A.
    ZULOAGA, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    GARRIDO, I.
    ORMAZABAL, P.
    22  - 3
    MURUMENDI 
    NARRASPE, J.
    USABIAGA, A.
    2019/02/15
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ESTEBAN, H.
    LIZARRIBAR, I.
    7  - 22
    EIBAR 
    CAMINA, M.
    AZCARGORTA, M.
    2019/02/15
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LANZOS, A.
    ZULOAGA, A.
    16  - 22
    GAZTELEKU 
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
    2019/02/15
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 1
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    22  - 6
    ALOŅA MENDI 2 
    MOYUA, I.
    MURGUZUR, A.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:45
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    BELOKI, E.
    LANCETA, I.
    22  - 11
    ALDE ZAHARRA 1 
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    2019/02/22
    19:15
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    22  - 0 *
    ARETXABALETA 1 
    2019/02/22
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AZCARGORTA, M.
    CAMINA, M.
    22  - 4
    LAPKE 2 
    GARRIDO, I.
    ORMAZABAL, P.
    2019/02/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    22  - 0 *
    INTXURRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EIBAR   14 7 7 0 0 154 54  
    2 GAZTELEKU   13 7 6 1 0 143 105  
    3 LAPKE 2   11 7 4 3 0 124 106  
    4 ALDE ZAHARRA 1   11 7 4 3 0 130 118  
    5 MURUMENDI   10 7 3 4 0 100 97  
    6 ARETXABALETA 1   8 7 2 4 1 100 127  
    7 ALOŅA MENDI 2   7 7 1 5 1 53 132  
    8 INTXURRE   6 7 1 4 2 73 138  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    11  - 22
    BERGARA 
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    2019/01/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
    22  - 16
    ALOŅA MENDI 1 
    ETXEGARAI, P.
    REGUEIRO, O.
    2019/01/11
    19:15
    PASAI ANTXO - Udalekoa
    EPLE (RET)
     
    GOIERRI 
    2019/01/12
    15:30
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    0 *  - 22
    TOLOSA 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/17
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    REGUEIRO, O.
    ETXEGARAI, P.
    20  - 22
    ARETXABALETA 2 
    URIBETXEBERRIA, J.
    URIBARREN, A.
    2019/01/18
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
     
    EPLE (RET) 
    2019/01/19
    11:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    SASIETA, J.
    22  - 5
    ALDE ZAHARRA 2 
    GUTIERREZ, J.
    LABOA, I.
    2019/01/20
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ECHAVE, I.
    MENDIZABAL, M.
    20  - 22
    LAPKE 1 
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    11  - 22
    TOLOSA 
    ECHAVE, I.
    MENDIZABAL, M.
    2019/01/26
    11:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    SASIETA, J.
    22  - 15
    BERGARA 
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    2019/01/26
    15:30
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    GUTIERREZ, J.
    LABOA, I.
    19  - 22
    LAPKE 1 
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
    2019/01/27
    -
    -
    EPLE (RET)
     
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
    22  - 9
    ARETXABALETA 2 
    ETXABE, T.
    URIBETXEBERRIA, J.
    2019/02/01
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    REGUEIRO, O.
    ETXEGARAI, P.
    9  - 22
    GOIERRI 
    SASIETA, J.
    LEUNDA, B.
    2019/02/01
    20:15
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    22  - 9
    ALDE ZAHARRA 2 
    GUTIERREZ, J.
    LABOA, I.
    2019/02/03
    -
    -
    TOLOSA
     
    EPLE (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    22  - 14
    ALOŅA MENDI 1 
    ETXEGARAI, P.
    REGUEIRO, O.
    2019/02/09
    09:45
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    SASIETA, J.
    22  - 18
    TOLOSA 
    ECHAVE, I.
    MENDIZABAL, M.
    2019/02/09
    16:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    ZUBILLAGA, I.
    LABOA, I.
    22  - 7
    ARETXABALETA 2 
    URIBARREN, A.
    ETXABE, T.
    2019/02/10
    -
    -
    EPLE (RET)
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
    22  - 18
    GOIERRI 
    SASIETA, J.
    LEUNDA, B.
    2019/02/15
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    ZUBILLAGA, I.
    TELLERIA, M.
    22  - 20
    ALOŅA MENDI 1 
    ETXEGARAI, P.
    REGUEIRO, O.
    2019/02/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ECHAVE, I.
    MENDIZABAL, M.
    12  - 22
    BERGARA 
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    2019/02/17
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    EPLE (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    SASIETA, J.
    22  - 10
    ARETXABALETA 2 
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    2019/02/22
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
    ETXANIZ, I.
    BOLUMBURU, A.
    22  - 9
    LAPKE 1 
    BARANDIARAN, U.
    QUEREJETA, A.
    2019/02/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    22  - 0 *
    TOLOSA 
    2019/02/24
    -
    -
    EPLE (RET)
     
    ALDE ZAHARRA 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BERGARA   11 6 5 1 0 125 77  
    2 GOIERRI   11 6 5 1 0 128 79  
    3 LAPKE 1   11 6 5 1 0 119 104  
    4 TOLOSA   7 6 2 3 1 94 99  
    5 ALDE ZAHARRA 2   7 6 2 3 1 77 115  
    6 ARETXABALETA 2   7 6 1 5 0 70 130  
    7 ALOŅA MENDI 1   7 6 1 5 0 101 110  
    8 EPLE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba