Txapelketa: Federatua Udaberri Eskuz binaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    -
    -
    ZESTOA
     
    LAPKE 2 (RET) 
    2019/01/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1 (RET)
    ELOLA, A.
    GARCIARENA, A.
     
    GOIERRI 
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2019/01/12
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    INSAUSTI, O.
    ALBENIZ, U.
    22  - 13
    AŅORGA 1 
    IRIARTE, U.
    IRIARTE, E.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    10  - 22
    HERNANI 1 
    UITZI, U.
    ALBENIZ, U.
    2019/01/19
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    IRIARTE, U.
    IRIARTE, E.
    9  - 22
    ZESTOA 
    EIZAGIRRE, M.
    ALONSO, O.
    2019/01/20
    -
    -
    GOIERRI
     
    Atsedena 
    2019/01/20
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    TOLOSA 1 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/24
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    EIZAGIRRE, M.
    ALONSO, O.
    22  - 6
    BEHAR ZANA 2 
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    2019/01/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1 (RET)
    ELOLA, A.
    GARCIARENA, A.
     
    AŅORGA 1 
    IRIARTE, U.
    IRIARTE, E.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
    2019/01/27
    -
    -
    GOIERRI
     
    LAPKE 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    ABURUZA, I.
    JAUREGUI, K.
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    GARCIARENA, A.
    ELOLA, A.
    2019/02/02
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    0 *  - 22
    GOIERRI 
    2019/02/03
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    Atsedena 
    2019/02/03
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    OYARZABAL, A.
    ALBENIZ, U.
    22  - 16
    ZESTOA 
    EIZAGIRRE, M.
    ALONSO, O.
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    19:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    22  - 6
    BEHAR ZANA 2 
    IRAOLA, A.
    JAUREGUI, K.
    2019/02/09
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    HERNANI 1 
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ZESTOA 
    2019/02/10
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    AŅORGA 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/17
    -
    -
    ZESTOA
     
    TOLOSA 1 (RET) 
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    AŅORGA 1 
    2019/02/17
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    LAPKE 2 (RET) 
    2019/02/17
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    UITZI, U.
    ALBENIZ, U.
    22  - 5
    GOIERRI 
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    19:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    6  - 22
    ZESTOA 
    EIZAGIRRE, M.
    ALONSO, O.
    2019/02/23
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    22  - 0 *
    BEHAR ZANA 2 
    2019/02/24
    -
    -
    LAPKE 2 (RET)
     
    HERNANI 1 
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 1 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI 1   8 4 4 0 0 88 44  
    2 ZESTOA   7 4 3 1 0 82 43  
    3 GOIERRI   6 4 2 2 0 55 50  
    4 AŅORGA 1   4 4 1 2 1 44 66  
    5 BEHAR ZANA 2   3 4 0 3 1 22 88  
    6 LAPKE 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    7 TOLOSA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    22  - 17
    LAPKE 1 
    TELLERIA, E.
    ETXEZARRETA, M.
    2019/01/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ARRILLAGA, O.
    HUITZI, G.
     
    OIARPE (RET) 
    OLAIZ, X.
    ETXEBERRIA, I.
    2019/01/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    GABIRONDO, A.
    22  - 12
    ALOŅA MENDI 2 
    GALDOS, P.
    UGARTE, M.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    GOIKOETXEA, U.
    TELLERIA, E.
    22  - 7
    TOLOSA 2 
    AMIANO, U.
    GABIRONDO, A.
    2019/01/18
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    OLASAGASTI, A.
    ARAMBURU, O.
    22  - 5
    GAZTELEKU 
    ARRILLAGA, O.
    HUITZI, G.
    2019/01/18
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE (RET)
     
    ILUNPE 
    2019/01/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    UGARTE, M.
    GALDOS, P.
    9  - 22
    LAPKE 1 
    TELLERIA, E.
    ETXEZARRETA, M.
    2019/01/25
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    ARRIZABALAGA, A.
    LABACA, J.
    22  - 10
    BEHAR ZANA 1 
    OLASAGASTI, A.
    ARAMBURU, O.
    2019/01/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
     
    OIARPE (RET) 
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, O.
    OLASAGASTI, A.
    22  - 13
    TOLOSA 2 
    AMIANO, U.
    GABIRONDO, A.
    2019/02/01
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
    8  - 22
    ILUNPE 
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    2019/02/03
    -
    -
    LAPKE 1
     
    Atsedena 
    2019/02/03
    -
    -
    OIARPE (RET)
     
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    UGARTE, M.
    GALDOS, P.
    16  - 22
    BEHAR ZANA 1 
    ARAMBURU, O.
    OLASAGASTI, A.
    2019/02/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    GABIRONDO, A.
    22  - 10
    GAZTELEKU 
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 
    2019/02/10
    -
    -
    LAPKE 1
     
    OIARPE (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    22  - 3
    TOLOSA 2 
    AMIANO, U.
    GABIRONDO, A.
    2019/02/15
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, O.
    OLASAGASTI, A.
    15  - 22
    LAPKE 1 
    ETXEZARRETA, M.
    TELLERIA, E.
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE (RET) 
    2019/02/17
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    GAZTELEKU
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ETXEZARRETA, M.
    TELLERIA, E.
    13  - 22
    GAZTELEKU 
    ARRILLAGA, O.
    HUITZI, G.
    2019/02/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    GALDOS, P.
    UGARTE, M.
    7  - 22
    ILUNPE 
    LABACA, J.
    ARRIZABALAGA, A.
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
    2019/02/24
    -
    -
    OIARPE (RET)
     
    BEHAR ZANA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE   10 5 5 0 0 110 45  
    2 LAPKE 1   8 5 3 2 0 96 75  
    3 BEHAR ZANA 1   8 5 3 2 0 91 78  
    4 TOLOSA 2   7 5 2 3 0 67 88  
    5 GAZTELEKU   7 5 2 3 0 67 79  
    6 ALOŅA MENDI 2   4 5 0 4 1 44 110  
    7 OIARPE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    20:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2 (RET)
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
     
    INTXURRE 
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    2019/01/12
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    PERURENA, A.
    IZTUETA, M.
    22  - 16
    TOLOSA 4 
    AMUNDARAIN, U.
    ARAMENDI, O.
    2019/01/12
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    APAOLAZA, X.
    ECHARRI, U.
    22  - 4
    ZUMAIA 
    LARRAŅAGA, G.
    ALCANTARA, E.
    2019/01/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    22  - 9
    TOLOSA 3 
    PERURENA, A.
    IZTUETA, M.
    2019/01/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    11  - 22
    HERNANI 2 
    APAOLAZA, X.
    ECHARRI, U.
    2019/01/19
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LARRAŅAGA, G.
    ALCANTARA, E.
     
    AŅORGA 2 (RET) 
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    2019/01/20
    -
    -
    TOLOSA 4
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    AMUNDARAIN, U.
    ARAMENDI, O.
    9  - 22
    INTXURRE 
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    2019/01/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    PERURENA, A.
    IZTUETA, M.
    22  - 13
    ZUMAIA 
    LARRAŅAGA, G.
    ALCANTARA, E.
    2019/01/26
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2 (RET)
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
     
    ALOŅA MENDI 1 
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    2019/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    20  - 22
    TOLOSA 3 
    PERURENA, A.
    IZTUETA, M.
    2019/02/02
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALCANTARA, E.
    ARISTI, M.
    16  - 22
    TOLOSA 4 
    AMUNDARAIN, U.
    ARAMENDI, O.
    2019/02/02
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
     
    AŅORGA 2 (RET) 
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    2019/02/03
    -
    -
    INTXURRE
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    22  - 18
    ZUMAIA 
    ALCANTARA, E.
    ARISTI, M.
    2019/02/08
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    PERURENA, A.
    IZTUETA, M.
    22  - 18
    HERNANI 2 
    ECHARRI, U.
    APAOLAZA, X.
    2019/02/09
    17:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    AMUNDARAIN, U.
    ARAMENDI, O.
    22  - 15
    ALOŅA MENDI 1 
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    2019/02/10
    -
    -
    Atsedena
     
    AŅORGA 2 (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    7  - 22
    INTXURRE 
    UZCUDUN, A.
    ALTUNA, U.
    2019/02/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
    2019/02/17
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2 (RET)
     
    TOLOSA 3 
    2019/02/17
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    18  - 22
    TOLOSA 4 
    AMUNDARAIN, U.
    ARAMENDI, O.
       Jardunaldia 7 
    2019/02/23
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/02/23
    17:00
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    22  - 14
    HERNANI 2 
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 4
     
    AŅORGA 2 (RET) 
    2019/02/24
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE   10 5 5 0 0 110 57  
    2 TOLOSA 3   9 5 4 1 0 97 89  
    3 TOLOSA 4   8 5 3 2 0 91 93  
    4 HERNANI 2   7 5 2 3 0 94 81  
    5 ZUMAIA   6 5 1 4 0 73 88  
    6 ALOŅA MENDI 1   4 5 0 4 1 53 110  
    7 AŅORGA 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba