Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka 2. urteko infantilak (2006)

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 5
    CESTAU, J.
    2  - 1
    (7-8) (8-2) (4-1)
    ZUMAIA 2 
    OLAIZOLA, U.
    2019/10/20
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    INTXURRE (RET) 
    2019/10/20
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    ITURBE, X.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    INTZA 3 
    AROCENA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 3
    AROCENA, U.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    GAZTELEKU 5 
    CESTAU, J.
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    HERNANI 4 
    2019/10/27
    10:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    OLAIZOLA, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ALDE ZAHARRA 1 
    LUKIN, E.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/09
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    OLAIZOLA, U.
    0  - 2
    (6-8) (5-8)
    INTZA 3 
    AROCENA, U.
    2019/11/09
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    LUKIN, E.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    HERNANI 4 
    ITURBE, X.
    2019/11/10
    -
    -
    GAZTELEKU 5
     
    INTXURRE (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    ITURBE, X.
    1  - 2
    (8-6) (4-8) (1-4)
    GAZTELEKU 5 
    CESTAU, J.
    2019/11/16
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    LUKIN, E.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    INTZA 3 
    AROCENA, U.
    2019/11/17
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    ZUMAIA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/23
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    OLAIZOLA, U.
    2  - 1
    (8-6) (3-8) (4-2)
    HERNANI 4 
    ITURBE, X.
    2019/11/23
    10:30
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 5
    CESTAU, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    ALDE ZAHARRA 1 
    LUKIN, E.
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA 3
     
    INTXURRE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 5   8 4 4 0 0 8 2  
    2 HERNANI 4   6 4 2 2 0 6 4  
    3 INTZA 3   6 4 2 2 0 4 4  
    4 ZUMAIA 2   6 4 2 2 0 5 5  
    5 ALDE ZAHARRA 1   4 4 0 4 0 0 8  
    6 INTXURRE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 4
    SALBADOR, B.
    2  - 1
    (5-8) (8-5) (4-2)
    ZUMAIA 1 
    OLAIZOLA, A.
    2019/10/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ECHEVERRIA, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    IZURUN 
    URANGA, M.
    2019/10/20
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    HERNANI 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/26
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    OLAIZOLA, A.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    OIARPE 2 
    ECHEVERRIA, O.
    2019/10/27
    -
    -
    IZURUN
     
    SENDI EKINTZA (RET) 
    2019/10/27
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GORROCHATEGUI, I.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    GAZTELEKU 4 
    SALBADOR, B.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 4
    SALBADOR, B.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    OIARPE 2 
    ECHEVERRIA, O.
    2019/11/09
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GORROCHATEGUI, I.
    1  - 2
    (4-8) (8-6) (0-4)
    IZURUN 
    URANGA, M.
    2019/11/10
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 4
    SALBADOR, B.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    IZURUN 
    URANGA, M.
    2019/11/16
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    OLAIZOLA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    HERNANI 3 
    GORROCHATEGUI, I.
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 2
     
    SENDI EKINTZA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    URANGA, M.
    0  - 2
    (1-8) (7-8)
    ZUMAIA 1 
    OLAIZOLA, A.
    2019/11/22
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GORROCHATEGUI, I.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    OIARPE 2 
    ECHEVERRIA, O.
    2019/11/24
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    GAZTELEKU 4 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE 2   8 4 4 0 0 8 0  
    2 GAZTELEKU 4   7 4 3 1 0 6 3  
    3 ZUMAIA 1   6 4 2 2 0 5 4  
    4 IZURUN   5 4 1 3 0 2 7  
    5 HERNANI 3   4 4 0 4 0 1 8  
    6 SENDI EKINTZA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LIZARRALDE, U.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    OIARPE 3 
    ARAMBURU, A.
    2019/10/19
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    TOLOSA, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    HERNANI 5 
    MORAL, U.
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    ALBISU, E.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    URIA, E.
    2  - 0
    (8-5) (8-7)
    ZESTOA 
    LIZARRALDE, U.
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    ARAMBURU, A.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    TOLOSA 1 
    TOLOSA, J.
    2019/10/27
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 5
    MORAL, U.
    1  - 2
    (8-7) (6-8) (3-4)
    ALDE ZAHARRA 2 
    ALBISU, E.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    LASA, A.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    2019/11/08
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LIZARRALDE, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    HERNANI 5 
    MORAL, U.
    2019/11/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    TOLOSA, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    ALDE ZAHARRA 2 
    ALBISU, E.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    TOLOSA, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-7)
    GAZTELEKU 2 
    URIA, E.
    2019/11/16
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    ALBISU, E.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    ZESTOA 
    LIZARRALDE, U.
    2019/11/17
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 5
    MORAL, U.
    1  - 2
    (8-3) (1-8) (3-4)
    OIARPE 3 
    ARAMBURU, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    18:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    LASA, A.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    ALDE ZAHARRA 2 
    ALBISU, E.
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    URIA, E.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    HERNANI 5 
    MORAL, U.
    2019/11/22
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    LIZARRALDE, U.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    TOLOSA 1 
    TOLOSA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 1   10 5 5 0 0 10 0  
    2 GAZTELEKU 2   9 5 4 1 0 8 2  
    3 ZESTOA   8 5 3 2 0 6 4  
    4 ALDE ZAHARRA 2   7 5 2 3 0 4 7  
    5 OIARPE 3   6 5 1 4 0 2 9  
    6 HERNANI 5   5 5 0 5 0 2 10  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 3 (RET)
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
     
    (8-7) (2-8) (2-4)
    ZAZPI ITTURRI 
    RUIZ, A.
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ELIZAZU, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    AŅORGA 3 
    ARRUTI, X.
    2019/10/19
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    AZPEITIA, O.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    OIARPE 1 
    LEONET, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    19:15
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 3
    ARRUTI, X.
    0  - 2
    (2-8) (7-8)
    ZUMAIA 4 
    AZPEITIA, O.
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
     
    GAZTELEKU 3 (RET) 
    2019/10/25
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    RUIZ, A.
    2  - 1
    (4-8) (8-6) (4-1)
    HERNANI 2 
    ELIZAZU, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 3
    ARRUTI, X.
    0  - 2
    (7-8) (6-8)
    ZAZPI ITTURRI 
    RUIZ, A.
    2019/11/09
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ELIZAZU, A.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    OIARPE 1 
    LEONET, M.
    2019/11/09
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
     
    GAZTELEKU 3 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    LEONET, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    AŅORGA 3 
    ARRUTI, X.
    2019/11/16
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    AZPEITIA, O.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    ZAZPI ITTURRI 
    RUIZ, A.
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU 3 (RET)
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    RUIZ, A.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    OIARPE 1 
    LEONET, M.
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 3
     
    GAZTELEKU 3 (RET) 
    2019/11/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ELIZAZU, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    ZUMAIA 4 
    AZPEITIA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE 1   8 4 4 0 0 8 0  
    2 ZAZPI ITTURRI   7 4 3 1 0 6 3  
    3 HERNANI 2   6 4 2 2 0 5 4  
    4 ZUMAIA 4   5 4 1 3 0 2 6  
    5 AŅORGA 3   4 4 0 4 0 0 8  
    6 GAZTELEKU 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    LIZASO, J.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    MUNDARRO 
    GOŅI, X.
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    LIZARAZU, E.
    1  - 2
    (8-6) (5-8) (1-4)
    TOLOSA 2 
    DORRONSORO, A.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 3 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    GOŅI, X.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    EPLE 1 
    LIZARAZU, E.
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 3 (RET)
     
    INTZA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    DORRONSORO, A.
    0  - 2
    (6-8) (3-8)
    MUNDARRO 
    GOŅI, X.
    2019/11/09
    10:45
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
     
    ALDE ZAHARRA 3 (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/16
    12:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
    URDALLETA, X.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    EPLE 1 
    LIZARAZU, E.
    2019/11/16
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3 (RET)
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/23
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    DORRONSORO, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    INTZA 1 
    LIZASO, J.
    2019/11/24
    -
    -
    MUNDARRO
     
    ALDE ZAHARRA 3 (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 MUNDARRO   6 3 3 0 0 6 0  
    2 TOLOSA 2   5 3 2 1 0 4 3  
    3 EPLE 1   4 3 1 2 0 3 4  
    4 INTZA 1   3 3 0 3 0 0 6  
    5 ALDE ZAHARRA 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ARTOLA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    INTZA 2 
    OLAZABAL, B.
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
    PRADA, A.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    ZUMAIA 3 
    BERISTAIN, J.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    19:30
    DONOSTIA - Aņorga
    INTZA 2
    OLAZABAL, B.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    AŅORGA 2 
    PRADA, A.
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA (RET)
    ZABALA, L.
     
    (8-4) (8-4)
    HERNANI 1 
    URDANGARIN, M.
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/09
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    BERISTAIN, J.
    2  - 1
    (5-8) (8-6) (4-2)
    INTZA 2 
    OLAZABAL, B.
    2019/11/09
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
     
    BEHAR ZANA (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA (RET)
     
    ZUMAIA 3 
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ARTOLA, E.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    AŅORGA 2 
    PRADA, A.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/23
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    BERISTAIN, J.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    HERNANI 1 
    URDANGARIN, M.
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA 2
     
    BEHAR ZANA (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 3   6 3 3 0 0 6 1  
    2 HERNANI 1   5 3 2 1 0 4 2  
    3 AŅORGA 2   4 3 1 2 0 2 4  
    4 INTZA 2   3 3 0 3 0 1 6  
    5 BEHAR ZANA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    MARTIN, A.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    HERNANI 6 
    TXINTXURRETA, A.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
    2019/10/20
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    TOLOSA 3 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    AYESTARAN, M.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    GAZTELEKU 1 
    ARRILLAGA, A.
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    AŅORGA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 6
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
    MARTIN, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    EPLE 2 
    AYESTARAN, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI 6
     
    TOLOSA 3 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ARRILLAGA, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    AŅORGA 1 
    MARTIN, A.
    2019/11/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    AYESTARAN, M.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    HERNANI 6 
    TXINTXURRETA, A.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 3 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 6
    TXINTXURRETA, A.
    1  - 2
    (4-8) (8-3) (2-4)
    GAZTELEKU 1 
    ARRILLAGA, A.
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    EPLE 2 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 1   6 3 3 0 0 6 1  
    2 HERNANI 6   5 3 2 1 0 5 2  
    3 AŅORGA 1   4 3 1 2 0 2 4  
    4 EPLE 2   3 3 0 3 0 0 6  
    5 TOLOSA 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    MADINAGOITIA, M.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    ARETXABALETA 3 
    LANZOS, D.
    2019/10/18
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    2  - 1
    (8-1) (6-8) (4-3)
    BERGARA 2 
    ALBERDI, P.
    2019/10/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    BIDEZABAL, J.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    GOIERRI 1 
    IBARLUCEA, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    LANZOS, D.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    ATAUN 
    CONTRERAS, N.
    2019/10/25
    19:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 1
    IBARLUCEA, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    ALOŅA MENDI 5 
    MADINAGOITIA, M.
    2019/10/25
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ALBERDI, P.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    ILUNPE 1 
    BIDEZABAL, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    20:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    BIDEZABAL, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ALOŅA MENDI 5 
    MADINAGOITIA, M.
    2019/11/09
    17:30
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ALBERDI, P.
    0  - 2
    (6-8) (2-8)
    ARETXABALETA 3 
    LANZOS, D.
    2019/11/10
    10:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    GOIERRI 1 
    IBARLUCEA, O.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 1
    IBARLUCEA, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    BERGARA 2 
    ALBERDI, P.
    2019/11/15
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    MADINAGOITIA, M.
    1  - 2
    (8-7) (4-8) (2-4)
    ATAUN 
    CONTRERAS, N.
    2019/11/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    BIDEZABAL, J.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    ARETXABALETA 3 
    LANZOS, D.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    LANZOS, D.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    GOIERRI 1 
    IBARLUCEA, O.
    2019/11/22
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    CONTRERAS, N.
    1  - 2
    (1-8) (8-7) (0-4)
    ILUNPE 1 
    BIDEZABAL, J.
    2019/11/23
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ALBERDI, P.
    0  - 2
    (6-8) (4-8)
    ALOŅA MENDI 5 
    MADINAGOITIA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GOIERRI 1   10 5 5 0 0 10 0  
    2 ILUNPE 1   9 5 4 1 0 8 3  
    3 ARETXABALETA 3   8 5 3 2 0 6 4  
    4 ATAUN   7 5 2 3 0 5 8  
    5 ALOŅA MENDI 5   6 5 1 4 0 3 8  
    6 BERGARA 2   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 7
    TXINTXURRETA, D.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    ALOŅA MENDI 3 
    GURIDI, M.
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    ALONSO, M.
    1  - 2
    (8-6) (5-8) (2-4)
    ILUNPE 2 
    LARRAŅAGA, O.
    2019/10/18
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ
    MENDIZABAL, J.
    0  - 2
    (6-8) (5-8)
    LAPKE 1 
    QUEREJETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    QUEREJETA, M.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    ARETXABALETA 4 
    ALONSO, M.
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    LARRAŅAGA, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    ALOŅA MENDI 7 
    TXINTXURRETA, D.
    2019/10/26
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    GURIDI, M.
    2  - 1
    (8-5) (7-8) (4-0)
    GAILURRERANTZ 
    MENDIZABAL, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ
    MENDIZABAL, J.
    0  - 2
    (3-8) (5-8)
    ARETXABALETA 4 
    ALONSO, M.
    2019/11/09
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    GURIDI, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-5)
    ILUNPE 2 
    LARRAŅAGA, O.
    2019/11/09
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 7
    EGURBIDE, E.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    LAPKE 1 
    QUEREJETA, M.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    QUEREJETA, M.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    ALOŅA MENDI 3 
    GURIDI, M.
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    ALONSO, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    ALOŅA MENDI 7 
    EGURBIDE, E.
    2019/11/15
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ
    MENDIZABAL, J.
    1  - 2
    (3-8) (8-5) (1-4)
    ILUNPE 2 
    LARRAŅAGA, O.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    LARRAŅAGA, O.
    2  - 1
    (8-4) (4-8) (4-3)
    LAPKE 1 
    QUEREJETA, M.
    2019/11/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 7
    EGURBIDE, E.
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (1-4)
    GAILURRERANTZ 
    MENDIZABAL, J.
    2019/11/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    GURIDI, M.
    2  - 0
    (8-3) (8-3)
    ARETXABALETA 4 
    ALONSO, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ALOŅA MENDI 3   10 5 5 0 0 10 1  
    2 ILUNPE 2   9 5 4 1 0 8 5  
    3 LAPKE 1   8 5 3 2 0 7 4  
    4 ARETXABALETA 4   7 5 2 3 0 5 6  
    5 GAILURRERANTZ   6 5 1 4 0 4 9  
    6 ALOŅA MENDI 7   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    LOZANO, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    ARRASATE 
    MADINA, E.
    2019/10/17
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    EGUREN, U.
    1  - 2
    (8-4) (2-8) (2-4)
    ALOŅA MENDI 6 
    BLAZQUEZ, O.
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    LIZASO, A.
    2  - 1
    (8-2) (7-8) (4-0)
    OLALDE 
    LARREA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    CABO, I.
    2  - 0
    (8-3) (8-3)
    BERGARA 1 
    LOZANO, U.
    2019/10/25
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    MADINA, E.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    LAPKE 2 
    EGUREN, U.
    2019/10/26
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 6
    BLAZQUEZ, O.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    ILUNPE 3 
    LIZASO, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    EGUREN, U.
    0  - 2
    (1-8) (7-8)
    ILUNPE 3 
    LIZASO, A.
    2019/11/08
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    MADINA, E.
    0  - 2
    (5-8) (6-8)
    OLALDE 
    CABO, I.
    2019/11/09
    17:30
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA 1
    LOZANO, U.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (3-4)
    ALOŅA MENDI 6 
    BLAZQUEZ, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    EGUREN, U.
    1  - 2
    (5-8) (8-5) (2-4)
    OLALDE 
    CABO, I.
    2019/11/15
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 6
    BLAZQUEZ, A.
    1  - 2
    (8-7) (7-8) (2-4)
    ARRASATE 
    MADINA, E.
    2019/11/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    LIZASO, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    BERGARA 1 
    SARASUA, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    CABO, I.
    1  - 2
    (4-8) (8-3) (3-4)
    ALOŅA MENDI 6 
    BLAZQUEZ, O.
    2019/11/22
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE
    MADINA, E.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    ILUNPE 3 
    LIZASO, A.
    2019/11/23
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    LOZANO, U.
    0  - 2
    (3-8) (7-8)
    LAPKE 2 
    EGUREN, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 3   10 5 5 0 0 10 1  
    2 ALOŅA MENDI 6   8 5 3 2 0 7 7  
    3 OLALDE   8 5 3 2 0 8 5  
    4 LAPKE 2   7 5 2 3 0 6 6  
    5 BERGARA 1   6 5 1 4 0 3 8  
    6 ARRASATE   6 5 1 4 0 2 9  
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    JUARISTI, M.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    AZKOITIA 1 
    EGAŅA, I.
    2019/10/18
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    BASURTO, B.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    ARETXABALETA 2 
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    2019/10/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    LOSADA, A.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    GOIERRI 3 
    ZABALETA, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    1  - 2
    (4-8) (8-2) (1-4)
    SORALUZE 
    LOSADA, A.
    2019/10/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    EGAŅA, I.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    LAGUNAK 1 
    BASURTO, B.
    2019/10/25
    19:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 3
    ZABALETA, J.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    ALOŅA MENDI 4 
    JUARISTI, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    EGAŅA, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-4)
    GOIERRI 3 
    ZABALETA, J.
    2019/11/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    BASURTO, B.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    SORALUZE 
    LOSADA, A.
    2019/11/09
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    JUARISTI, M.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ARETXABALETA 2 
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    AZKOITIA 1 
    EGAŅA, I.
    2019/11/15
    18:45
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    LOSADA, A.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    ALOŅA MENDI 4 
    JUARISTI, M.
    2019/11/15
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
    2  - 0 *
    GOIERRI 3 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    2  - 0 *
    SORALUZE 
    2019/11/22
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 3
    ZABALETA, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-4)
    ARETXABALETA 2 
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    2019/11/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    JUARISTI, M.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    LAGUNAK 1 
    BASURTO, B.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA 1   10 5 5 0 0 10 0  
    2 ALOŅA MENDI 4   9 5 4 1 0 8 2  
    3 LAGUNAK 1   8 5 3 2 0 6 4  
    4 GOIERRI 3   6 5 2 2 1 4 6  
    5 SORALUZE   5 5 1 3 1 2 9  
    6 ARETXABALETA 2   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    ILUNPE 4 
    OTAEGI, I.
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1 (RET)
    HERNANDO, J.
     
    (0-8) (2-8)
    TXAPAGAIN 
    OTAEGI, A.
    2019/10/18
    19:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 2
    BABARRO, U.
    2  - 1
    (8-3) (1-8) (4-0)
    EIBAR 
    IBARRA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    OTAEGI, I.
    2  - 1
    (7-8) (8-1) (4-0)
    GOIERRI 2 
    BABARRO, U.
    2019/10/25
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    IBARRA, I.
     
    (7-8) (8-3) (4-1)
    ARETXABALETA 1 (RET) 
    HERNANDO, J.
    2019/10/25
    20:20
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    OTAEGI, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    ALOŅA MENDI 2 
    BARRENA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1 (RET)
     
    ILUNPE 4 
    2019/11/08
    20:20
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    OTAEGI, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-0)
    EIBAR 
    IBARRA, I.
    2019/11/09
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    1  - 2
    (8-3) (2-8) (0-4)
    GOIERRI 2 
    BABARRO, U.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 4
    OTAEGI, I.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    TXAPAGAIN 
    OTAEGI, A.
    2019/11/15
    18:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 2
     
    ARETXABALETA 1 (RET) 
    2019/11/15
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BARRENA, I.
    1  - 2
    (8-5) (6-8) (1-4)
    EIBAR 
    IBARRA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    IBARRA, I.
    0  - 2
    (2-8) (7-8)
    ILUNPE 4 
    OTAEGI, I.
    2019/11/22
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    OTAEGI, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    GOIERRI 2 
    BABARRO, U.
    2019/11/24
    -
    -
    ARETXABALETA 1 (RET)
     
    ALOŅA MENDI 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TXAPAGAIN   8 4 4 0 0 8 0  
    2 ILUNPE 4   7 4 3 1 0 6 3  
    3 GOIERRI 2   6 4 2 2 0 5 6  
    4 EIBAR   5 4 1 3 0 3 7  
    5 ALOŅA MENDI 2   4 4 0 4 0 2 8  
    6 ARETXABALETA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 5
    URRESTILLA, I.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    LEGAZPI 
    ARRIZABALAGA, M.
    2019/10/18
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    ETXANIZ, E.
    1  - 2
    (4-8) (8-2) (0-4)
    ALOŅA MENDI 1 
    ALDEA, A.
    2019/10/18
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    EUSKAL JOLAS 
    CARAMANZANA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:00
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    CARAMANZANA, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    LAGUNAK 2 
    ETXANIZ, E.
    2019/10/25
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    ARRIZABALAGA, M.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    AZKOITIA 2 
    ALDAZABAL, O.
    2019/10/26
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ALDEA, A.
    2  - 1
    (3-8) (8-2) (4-1)
    ILUNPE 5 
    URRESTILLA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    URRESTILLA, I.
    2  - 1
    (8-6) (3-8) (4-3)
    EUSKAL JOLAS 
    CARAMANZANA, M.
    2019/11/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    LAGUNAK 2 
    ETXANIZ, E.
    2019/11/09
    16:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    ARRIZABALAGA, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    ALOŅA MENDI 1 
    ALDEA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    CARAMANZANA, M.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    LEGAZPI 
    ARRIZABALAGA, M.
    2019/11/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ALOŅA MENDI 1 
    ALDEA, A.
    2019/11/15
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
    ETXANIZ, E.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    ILUNPE 5 
    URRESTILLA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    URRESTILLA, I.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    AZKOITIA 2 
    ALDAZABAL, O.
    2019/11/22
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    ARRIZABALAGA, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    LAGUNAK 2 
    ETXANIZ, E.
    2019/11/23
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ALDEA, A.
    2  - 1
    (8-3) (6-8) (4-1)
    EUSKAL JOLAS 
    CARAMANZANA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA 2   10 5 5 0 0 10 0  
    2 LEGAZPI   9 5 4 1 0 8 2  
    3 ALOŅA MENDI 1   8 5 3 2 0 6 7  
    4 ILUNPE 5   7 5 2 3 0 5 7  
    5 EUSKAL JOLAS   6 5 1 4 0 4 8  
    6 LAGUNAK 2   5 5 0 5 0 1 10  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba