Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta neska jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/27
    19:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    11  - 30
    INTXURRE 2 
    MURUA, N.
    ITURRIOTZ, M.
    2019/09/28
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    MACICIOR, E.
    QUEREJETA, A.
    24  - 30
    INTXURRE 1 
    AGUIRRE, A.
    OLANO, U.
    2019/09/28
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    TOLARECHIPI, J.
    BARRENECHEA, A.
    30  - 23
    ZUMAIA 
    ECHAIDE, O.
    AZKUE, A.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/03
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    MINER, I.
    ZUGASTI, M.
    17  - 30
    HERNANI 2 
    IRIONDO, M.
    TOLARECHIPI, J.
    2019/10/04
    19:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 1
    OLANO, U.
    AGUIRRE, A.
    30  - 6
    INTXURRE 3 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    2019/10/05
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    AZKUE, A.
    ZUAZOBIDE, N.
    30  - 27
    HERNANI 1 
    MACICIOR, E.
    QUEREJETA, A.
    2019/10/06
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    MURUA, N.
    ITURRIOTZ, M.
    23  - 30
    INTXURRE 1 
    AGUIRRE, A.
    OLANO, U.
    2019/10/19
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    14  - 30
    ZUMAIA 
    AZKUE, A.
    ECHAIDE, O.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
    2019/10/20
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    MACICIOR, E.
    QUEREJETA, A.
    30  - 14
    HERNANI 3 
    ZUGASTI, M.
    BARRENECHEA, N.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/26
    15:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ECHAIDE, O.
    AZKUE, A.
    16  - 30
    INTXURRE 2 
    MURUA, N.
    ITURRIOTZ, M.
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    MINER, I.
    ZUGASTI, M.
    28  - 30
    INTXURRE 3 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    2019/10/27
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    TOLARECHIPI, J.
    BARRENECHEA, A.
    30  - 20
    HERNANI 1 
    QUEREJETA, A.
    MACICIOR, E.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    AGUIRRE, A.
    KARRERA, O.
    30  - 24
    ZUMAIA 
    AZKUE, A.
    ECHAIDE, O.
    2019/11/08
    18:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 2
    MURUA, N.
    ITURRIOTZ, M.
    30  - 14
    HERNANI 3 
    MINER, I.
    BARRENECHEA, N.
    2019/11/08
    18:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 3
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    16  - 30
    HERNANI 2 
    IRIONDO, M.
    BARRENECHEA, A.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 3
     
    INTXURRE 1 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 2
     
    INTXURRE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 1
     
    INTXURRE 3 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA
     
    HERNANI 3 
    2019/11/24
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    HERNANI 2 
    2019/11/24
    -
    -
    INTXURRE 2
     
    HERNANI 1 
    2019/11/24
    -
    -
    INTXURRE 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI 2   8 4 4 0 0 120 76  
    2 INTXURRE 1   8 4 4 0 0 120 77  
    3 INTXURRE 2   7 4 3 1 0 113 71  
    4 ZUMAIA   7 5 2 3 0 123 131  
    5 INTXURRE 3   6 5 1 4 0 77 148  
    6 HERNANI 1   5 4 1 3 0 101 104  
    7 HERNANI 3   4 4 0 4 0 73 120  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba