Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI-ALTUNA
     
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-ETXABE
     
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-ETXABE
     
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    2019/12/01
    -
    -
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE
     
    HERNANI-ALTUNA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-ARTOLA
     
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
    2019/12/08
    -
    -
    HERNANI-ALTUNA
     
    OIARPE-ETXABE 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE-AZPIROZ
     
    OIARPE-IŅARRA 
    2019/11/24
    -
    -
    INTXURRE-OIARBIDE
     
    GAZTELEKU-MUJIKA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE-OIARBIDE
     
    OIARPE-IŅARRA 
    2019/12/01
    -
    -
    GAZTELEKU-MUJIKA
     
    EPLE-AZPIROZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-IŅARRA
     
    GAZTELEKU-MUJIKA 
    2019/12/08
    -
    -
    EPLE-AZPIROZ
     
    INTXURRE-OIARBIDE 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU-ARRATE
     
    IZURUN-OSORO 
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE-ZAPIRAIN
     
    OIARPE-SALABERRIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    EPLE-ZAPIRAIN
     
    IZURUN-OSORO 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-SALABERRIA
     
    GAZTELEKU-ARRATE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    IZURUN-OSORO
     
    OIARPE-SALABERRIA 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-ARRATE
     
    EPLE-ZAPIRAIN 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-LOPEZ
     
    ALDE ZAHARRA-ATXA 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU-ALBISU
     
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    GAZTELEKU-ALBISU
     
    ALDE ZAHARRA-ATXA 
    2019/12/01
    -
    -
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA
     
    OIARPE-LOPEZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ALDE ZAHARRA-ATXA
     
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-LOPEZ
     
    GAZTELEKU-ALBISU 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZESTOA-SALEGI
     
    ALOŅA MENDI-BASETA 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA-OTERMIN
     
    ZUMAIA-ETXABE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    BERGARA-OTERMIN
     
    ALOŅA MENDI-BASETA 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA-ETXABE
     
    ZESTOA-SALEGI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BASETA
     
    ZUMAIA-ETXABE 
    2019/12/08
    -
    -
    ZESTOA-SALEGI
     
    BERGARA-OTERMIN 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA-IRIONDO
     
    BERGARA-ETXEZARRETA 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-ETXEZARRETA 
    2019/12/01
    -
    -
    ARETXABALETA-ZUGASTI
     
    ZUMAIA-IRIONDO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-ETXEZARRETA
     
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    2019/12/08
    -
    -
    ZUMAIA-IRIONDO
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI-PEREZ
     
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-REZUSTA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR 
    2019/12/01
    -
    -
    BERGARA-REZUSTA
     
    ALOŅA MENDI-PEREZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR
     
    BERGARA-REZUSTA 
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-PEREZ
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA-BERGARA
     
    ATAUN-LOIDI 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-LOIDI 
    2019/12/01
    -
    -
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI
     
    BERGARA-BERGARA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ATAUN-LOIDI
     
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI 
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-BERGARA
     
    Atsedena 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba