Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXABE
    ECHAVE, E.
    22  - 16
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
    DE LA TORRE, M.
    2019/11/22
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    12  - 22
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    ARTOLA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXABE
    ECHAVE, E.
    22  - 15
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    ARTOLA, U.
    2019/11/30
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE
    DE LA TORRE, M.
    22  - 17
    HERNANI-ALTUNA 
    ALTUNA, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    14  - 22
    OIARPE-ETXABE 
    ECHAVE, E.
    2019/12/07
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARTOLA
    ARTOLA, U.
    15  - 22
    ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE 
    DE LA TORRE, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE-ETXABE   6 3 3 0 0 66 45  
    2 ALDE ZAHARRA-DE LA TORRE   5 3 2 1 0 60 54  
    3 GAZTELEKU-ARTOLA   4 3 1 2 0 52 56  
    4 HERNANI-ALTUNA   3 3 0 3 0 43 66  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22  - 16
    GAZTELEKU-MUJIKA 
    MUGICA, J.
    2019/11/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-AZPIROZ
    AZPIROZ, X.
    22  - 6
    OIARPE-IŅARRA 
    IŅARRA, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-MUJIKA
    MUGICA, J.
    22  - 9
    EPLE-AZPIROZ 
    AZPIROZ, X.
    2019/12/01
    11:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22  - 16
    OIARPE-IŅARRA 
    IŅARRA, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-IŅARRA
    IŅARRA, J.
    22  - 16
    GAZTELEKU-MUJIKA 
    MUGICA, J.
    2019/12/06
    10:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-AZPIROZ
    AZPIROZ, X.
    14  - 22
    INTXURRE-OIARBIDE 
    OIARBIDE, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE-OIARBIDE   6 3 3 0 0 66 46  
    2 GAZTELEKU-MUJIKA   4 3 1 2 0 54 53  
    3 EPLE-AZPIROZ   4 3 1 2 0 45 50  
    4 OIARPE-IŅARRA   4 3 1 2 0 44 60  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN , A.
    16  - 22
    OIARPE-SALABERRIA 
    SALABERRIA, E.
    2019/11/23
    18:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARRATE
    ARRATE, M.
    22  - 10
    IZURUN-OSORO 
    OSORO, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SALABERRIA
    SALABERRIA, E.
    19  - 22
    GAZTELEKU-ARRATE 
    ARRATE, M.
    2019/11/29
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN , A.
    22  - 13
    IZURUN-OSORO 
    OSORO, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    19:30
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-OSORO
    OSORO, M.
    8  - 22
    OIARPE-SALABERRIA 
    SALABERRIA, E.
    2019/12/06
    10:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARRATE
    ARRATE, M.
    22  - 12
    EPLE-ZAPIRAIN 
    ZAPIRAIN , A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU-ARRATE   6 3 3 0 0 66 41  
    2 OIARPE-SALABERRIA   5 3 2 1 0 63 46  
    3 EPLE-ZAPIRAIN   4 3 1 2 0 50 57  
    4 IZURUN-OSORO   3 3 0 3 0 31 66  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    18:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-LOPEZ
    LOPEZ, O.
    22  - 7
    ALDE ZAHARRA-ATXA 
    ACHA, I.
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ALBISU
    ALBISU, J.
    11  - 22
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
    IRURETAGOIENA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ALBISU
    EGUZQUIZA, X.
    22  - 15
    ALDE ZAHARRA-ATXA 
    HUEGUN, I.
    2019/12/01
    10:30
    AGINAGA - Udalekoa
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 17
    OIARPE-LOPEZ 
    LOPEZ, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/07
    11:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    22  - 12
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/12/08
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    OIARPE-LOPEZ
    0 *  - 22
    GAZTELEKU-ALBISU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 PAGAZPE-IRURETAGOIENA   5 3 2 1 0 56 50  
    2 GAZTELEKU-ALBISU   5 3 2 1 0 55 37  
    3 ALDE ZAHARRA-ATXA   4 3 1 2 0 44 56  
    4 OIARPE-LOPEZ   3 3 1 1 1 39 51  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-OTERMIN
    IŅARRA, B.
    22  - 19
    ZUMAIA-ETXABE 
    ETXABE, P.
    2019/11/23
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-SALEGI
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI-BASETA 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ETXABE
    ETXABE, P.
    18  - 22
    ZESTOA-SALEGI 
    SALEGI, I.
    2019/11/29
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-OTERMIN
    OTERMIN, H.
    22  - 3
    ALOŅA MENDI-BASETA 
    TATIEGI, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/07
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-SALEGI
    SALEGI, I.
    17  - 22
    BERGARA-OTERMIN 
    OTERMIN, H.
    2019/12/07
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BASETA
    22  - 0 *
    ZUMAIA-ETXABE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BERGARA-OTERMIN   6 3 3 0 0 66 39  
    2 ZESTOA-SALEGI   5 3 2 1 0 61 40  
    3 ALOŅA MENDI-BASETA   3 3 1 1 1 25 44  
    4 ZUMAIA-ETXABE   2 3 0 2 1 37 66  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
    15  - 22
    BERGARA-ETXEZARRETA 
    ETXEZARRETA, M.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-ZUGASTI
    22  - 0 *
    ZUMAIA-IRIONDO 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-ETXEZARRETA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, M.
    22  - 17
    ARETXABALETA-ZUGASTI 
    ZUGASTI, A.
    2019/12/08
    -
    -
    ZUMAIA-IRIONDO
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BERGARA-ETXEZARRETA   4 2 2 0 0 44 32  
    2 ARETXABALETA-ZUGASTI   3 2 1 1 0 39 22  
    3 ZUMAIA-IRIONDO   1 2 0 1 1 15 44  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-PEREZ
    PEREZ, I.
    22  - 19
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR 
    AZCOITIA, A.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-REZUSTA 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-REZUSTA
    REZUSTA, A.
    22  - 1
    ALOŅA MENDI-PEREZ 
    PEREZ, I.
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/07
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AZKOITIA AITOR
    AZCOITIA, A.
    13  - 22
    BERGARA-REZUSTA 
    REZUSTA, A.
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-PEREZ
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BERGARA-REZUSTA   4 2 2 0 0 44 14  
    2 ALOŅA MENDI-PEREZ   3 2 1 1 0 23 41  
    3 AZKOITIA-AZKOITIA AITOR   2 2 0 2 0 32 44  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-BERGARA
    BERGARA, A.
    22  - 11
    ATAUN-LOIDI 
    LOIDI, I.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    19:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI
    AZKOITIA, I.
    22  - 5
    BERGARA-BERGARA 
    BERGARA, A.
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-LOIDI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    10:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-LOIDI
    LOIDI, I.
    8  - 22
    AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI 
    AZKOITIA, I.
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-BERGARA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI   4 2 2 0 0 44 13  
    2 BERGARA-BERGARA   3 2 1 1 0 27 33  
    3 ATAUN-LOIDI   2 2 0 2 0 19 44  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba