Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka jubenilak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI-GARITANO
     
    ALOŅA MENDI-LOITI 
    2019/11/24
    -
    -
    IZURUN-DE PAZ
     
    ZUMAIA-ALKANTARA 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI-UITZI
     
    BEHAR ZANA-URIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-LOITI
     
    HERNANI-UITZI 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA-ALKANTARA
     
    ALOŅA MENDI-GARITANO 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-URIA
     
    IZURUN-DE PAZ 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-LOITI
     
    ZUMAIA-ALKANTARA 
    2019/12/08
    -
    -
    ALOŅA MENDI-GARITANO
     
    BEHAR ZANA-URIA 
    2019/12/08
    -
    -
    HERNANI-UITZI
     
    IZURUN-DE PAZ 
       Jardunaldia 4 
    2019/12/15
    -
    -
    HERNANI-UITZI
     
    ZUMAIA-ALKANTARA 
    2019/12/15
    -
    -
    BEHAR ZANA-URIA
     
    ALOŅA MENDI-LOITI 
    2019/12/15
    -
    -
    IZURUN-DE PAZ
     
    ALOŅA MENDI-GARITANO 
       Jardunaldia 5 
    2019/12/22
    -
    -
    ZUMAIA-ALKANTARA
     
    BEHAR ZANA-URIA 
    2019/12/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI-LOITI
     
    IZURUN-DE PAZ 
    2019/12/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI-GARITANO
     
    HERNANI-UITZI 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI-OIARTZABAL
     
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI-UGARTE
     
    ALOŅA MENDI-GALDOS 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE-MIGELTORENA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
     
    Atsedena 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-GALDOS
     
    HERNANI-OIARTZABAL 
    2019/12/01
    -
    -
    EPLE-MIGELTORENA
     
    ALOŅA MENDI-UGARTE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
     
    ALOŅA MENDI-GALDOS 
    2019/12/08
    -
    -
    HERNANI-OIARTZABAL
     
    EPLE-MIGELTORENA 
    2019/12/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI-UGARTE 
       Jardunaldia 4 
    2019/12/15
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI-GALDOS 
    2019/12/15
    -
    -
    EPLE-MIGELTORENA
     
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI 
    2019/12/15
    -
    -
    ALOŅA MENDI-UGARTE
     
    HERNANI-OIARTZABAL 
       Jardunaldia 5 
    2019/12/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI-GALDOS
     
    EPLE-MIGELTORENA 
    2019/12/22
    -
    -
    BEHAR ZANA-OLASAGASTI
     
    ALOŅA MENDI-UGARTE 
    2019/12/22
    -
    -
    HERNANI-OIARTZABAL
     
    Atsedena 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba