Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka jubenilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GURE TXERU-OLASKOAGA
     
    OIARPE-ELGARRESTA 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-AMIANO
     
    TOLOSA-PERURENA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-AMIANO
     
    OIARPE-ELGARRESTA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-PERURENA
     
    GURE TXERU-OLASKOAGA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ELGARRESTA
     
    TOLOSA-PERURENA 
    2019/12/08
    -
    -
    GURE TXERU-OLASKOAGA
     
    TOLOSA-AMIANO 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT
     
    INTXURRE-UZKUDUN 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-ALBENIZ
     
    OIARPE-IRIARTE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-ALBENIZ
     
    INTXURRE-UZKUDUN 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-IRIARTE
     
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    INTXURRE-UZKUDUN
     
    OIARPE-IRIARTE 
    2019/12/08
    -
    -
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT
     
    TOLOSA-ALBENIZ 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-SARALEGI
     
    TOLOSA-UGARTEMENDIA 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-ZALAKAIN
     
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-ZALAKAIN
     
    TOLOSA-UGARTEMENDIA 
    2019/12/01
    -
    -
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN
     
    TOLOSA-SARALEGI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-UGARTEMENDIA
     
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-SARALEGI
     
    OIARPE-ZALAKAIN 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-EZENARRO
     
    OIARPE-ARANBURU 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-ZUBELDIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ARANBURU 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE-ZUBELDIA
     
    TOLOSA-EZENARRO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ARANBURU
     
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-EZENARRO
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-ABURUZA
     
    INTXURRE-ALTUNA 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-SUDUPE 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-ALTUNA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-SUDUPE
     
    OIARPE-ABURUZA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    INTXURRE-ALTUNA
     
    TOLOSA-SUDUPE 
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ABURUZA
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    MURUMENDI-OLANO
     
    ZESTOA-ALONSO 
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE-ELOSEGI
     
    LAPKE-NALDAIZ 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ILUNPE-ELOSEGI
     
    ZESTOA-ALONSO 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-NALDAIZ
     
    MURUMENDI-OLANO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ZESTOA-ALONSO
     
    LAPKE-NALDAIZ 
    2019/12/08
    -
    -
    MURUMENDI-OLANO
     
    ILUNPE-ELOSEGI 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI
     
    LAPKE-ORMAZABAL 
    2019/11/24
    -
    -
    ARETXABALETA-IGARTUA
     
    ILUNPE-EGIGUREN 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ARETXABALETA-IGARTUA
     
    LAPKE-ORMAZABAL 
    2019/12/01
    -
    -
    ILUNPE-EGIGUREN
     
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-ORMAZABAL
     
    ILUNPE-EGIGUREN 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI
     
    ARETXABALETA-IGARTUA 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZESTOA-OLAIZOLA
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-IBARLUZEA
     
    ZESTOA-OLAIZOLA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
    2019/12/08
    -
    -
    ZESTOA-OLAIZOLA
     
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba