Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka jubenilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLASKOAGA
    OLASCOAGA, I.
    22  - 16
    OIARPE-ELGARRESTA 
    ELGARRESTA, U.
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    AMIANO, I.
    22  - 14
    TOLOSA-PERURENA 
    PERURENA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AMIANO
    AMIANO, I.
    22  - 10
    OIARPE-ELGARRESTA 
    ELGARRESTA, U.
    2019/12/01
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-PERURENA
    PERURENA, A.
    22  - 13
    GURE TXERU-OLASKOAGA 
    OLASCOAGA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ELGARRESTA
    ELGARRESTA, U.
    14  - 22
    TOLOSA-PERURENA 
    PERURENA, A.
    2019/12/07
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-OLASKOAGA
    OLASCOAGA, I.
    14  - 22
    TOLOSA-AMIANO 
    AMIANO, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-AMIANO   6 3 3 0 0 66 38  
    2 TOLOSA-PERURENA   5 3 2 1 0 58 49  
    3 GURE TXERU-OLASKOAGA   4 3 1 2 0 49 60  
    4 OIARPE-ELGARRESTA   3 3 0 3 0 40 66  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT
    LIZEAGA, E.
    22  - 8
    INTXURRE-UZKUDUN 
    UZCUDUN, A.
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALBENIZ
    ALBENIZ, U.
    21  - 22
    OIARPE-IRIARTE 
    IRIARTE, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-IRIARTE
    IRIARTE, E.
    15  - 22
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT 
    LIZEAGA, E.
    2019/12/01
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALBENIZ
    ALBENIZ, U.
    22  - 11
    INTXURRE-UZKUDUN 
    UZCUDUN, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT
    LIZEAGA, E.
    22  - 15
    TOLOSA-ALBENIZ 
    ALBENIZ, U.
    2019/12/05
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-UZKUDUN
    UZCUDUN, A.
    14  - 22
    OIARPE-IRIARTE 
    IRIARTE, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 MUNDARRO-LIZEAGA EŅAUT   6 3 3 0 0 66 38  
    2 OIARPE-IRIARTE   5 3 2 1 0 59 57  
    3 TOLOSA-ALBENIZ   4 3 1 2 0 58 55  
    4 INTXURRE-UZKUDUN   3 3 0 3 0 33 66  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-SARALEGI
    SARALEGUI, M.
    5  - 22
    TOLOSA-UGARTEMENDIA 
    UGARTEMENDIA, G.
    2019/11/24
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    OIARPE-ZALAKAIN
     
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZALAKAIN
    ZALACAIN, E.
    20  - 22
    TOLOSA-UGARTEMENDIA 
    UGARTEMENDIA, G.
    2019/12/01
    10:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN (RET)
     
    TOLOSA-SARALEGI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-SARALEGI
    22  - 0 *
    OIARPE-ZALAKAIN 
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-UGARTEMENDIA
     
    MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-UGARTEMENDIA   4 2 2 0 0 44 25  
    2 TOLOSA-SARALEGI   3 2 1 1 0 27 22  
    3 OIARPE-ZALAKAIN   1 2 0 1 1 20 44  
    4 MUNDARRO-LIZEAGA EKAIN (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-EZENARRO
    ECENARRO, A.
    22  - 16
    OIARPE-ARANBURU 
    ARANBURU, M.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-ZUBELDIA 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA
    ZUBELDIA, I.
    22  - 5
    TOLOSA-EZENARRO 
    ECENARRO, A.
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ARANBURU 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/06
    11:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ARANBURU
    ARANBURU, M.
    2  - 22
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    ZUBELDIA, I.
    2019/12/08
    -
    -
    TOLOSA-EZENARRO
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE-ZUBELDIA   4 2 2 0 0 44 7  
    2 TOLOSA-EZENARRO   3 2 1 1 0 27 38  
    3 OIARPE-ARANBURU   2 2 0 2 0 18 44  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/23
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ABURUZA
    ABURUZA, X.
    22  - 17
    INTXURRE-ALTUNA 
    ALTUNA, U.
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-SUDUPE 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/30
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-SUDUPE
    SUDUPE, A.
    22  - 3
    OIARPE-ABURUZA 
    ABURUZA, X.
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-ALTUNA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA, U.
    5  - 22
    TOLOSA-SUDUPE 
    SUDUPE, A.
    2019/12/08
    -
    -
    OIARPE-ABURUZA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-SUDUPE   4 2 2 0 0 44 8  
    2 OIARPE-ABURUZA   3 2 1 1 0 25 39  
    3 INTXURRE-ALTUNA   2 2 0 2 0 22 44  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/22
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
    OLANO, X.
    22  - 5
    ZESTOA-ALONSO 
    ALONSO, O.
    2019/11/24
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    ILUNPE-ELOSEGI
    0 *  - 22
    LAPKE-NALDAIZ 
       Jardunaldia 2 
    2019/11/28
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-NALDAIZ
    NALDAIZ, X.
    22  - 15
    MURUMENDI-OLANO 
    OLANO, X.
    2019/11/30
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ELOSEGI
    22  - 0 *
    ZESTOA-ALONSO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    19:45
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI-OLANO
    0 *  - 22
    ILUNPE-ELOSEGI 
    2019/12/07
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-ALONSO
    ALONSO, O.
    22  - 17
    LAPKE-NALDAIZ 
    NALDAIZ, X.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-NALDAIZ   5 3 2 1 0 61 37  
    2 ILUNPE-ELOSEGI   4 3 2 0 1 44 22  
    3 MURUMENDI-OLANO   3 3 1 1 1 37 49  
    4 ZESTOA-ALONSO   3 3 1 1 1 27 61  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI
    GOIKOETXEA, U.
    22  - 7
    LAPKE-ORMAZABAL (R) 
    ORMAZABAL, P.
    2019/11/23
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-IGARTUA
    IGARTUA, U.
    2  - 22
    ILUNPE-EGIGUREN 
    EGUIGUREN, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA-IGARTUA
    22  - 0 *
    LAPKE-ORMAZABAL (R) 
    2019/11/30
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EGIGUREN
    EGUIGUREN, I.
    22  - 2
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI 
    GOIKOETXEA, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIKOETXEA UNAI
    GOIKOETXEA, U.
    5  - 22
    ARETXABALETA-IGARTUA 
    IGARTUA, U.
    2019/12/08
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAPKE-ORMAZABAL (R)
    0 *  - 22
    ILUNPE-EGIGUREN 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE-EGIGUREN   6 3 3 0 0 66 4  
    2 ARETXABALETA-IGARTUA   5 3 2 1 0 46 27  
    3 LAPKE-GOIKOETXEA UNAI   4 3 1 2 0 29 51  
    4 LAPKE-ORMAZABAL (R)   1 3 0 1 2 7 66  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/21
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO
    GOIKOETXEA, E.
    22  - 13
    LAPKE-IBARLUZEA (R) 
    IBARLUCEA, A.
    2019/11/23
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-OLAIZOLA
    OLAIZOLA, I.
    22  - 7
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/29
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO
    GOIKOETXEA, E.
    5  - 22
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, J.
    2019/12/01
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAPKE-IBARLUZEA (R)
    0 *  - 22
    ZESTOA-OLAIZOLA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/05
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-OLAIZOLA
    22  - 0 *
    LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO 
    2019/12/06
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-LABAKA
    22  - 0 *
    LAPKE-IBARLUZEA (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZESTOA-OLAIZOLA   6 3 3 0 0 66 7  
    2 ILUNPE-LABAKA   5 3 2 1 0 51 27  
    3 LAPKE-GOIKOETXEA ENEKO   3 3 1 1 1 27 57  
    4 LAPKE-IBARLUZEA (R)   1 3 0 1 2 13 66  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba