Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka kadeteak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTID BEŅAT 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA-LARRAŅAGA
     
    GAZTELEKU-GAZTAŅAGA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA-LARRAŅAGA
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTID BEŅAT 
    2019/12/01
    -
    -
    GAZTELEKU-GAZTAŅAGA
     
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTID BEŅAT
     
    GAZTELEKU-GAZTAŅAGA 
    2019/12/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI
     
    ZUMAIA-LARRAŅAGA 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA-SASIAIN
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI ENEKO 
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA-URDANPILLETA
     
    INTXURRE-ZABALA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    INTZA-URDANPILLETA
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI ENEKO 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE-ZABALA
     
    ZUMAIA-SASIAIN 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI ENEKO
     
    INTXURRE-ZABALA 
    2019/12/08
    -
    -
    ZUMAIA-SASIAIN
     
    INTZA-URDANPILLETA 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    INTXURRE-ONSALO
     
    GAZTELEKU-LANZETA 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE-ARANBURU
     
    ZAZPI ITTURRI-FERNANDEZ 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE-ARANBURU
     
    GAZTELEKU-LANZETA 
    2019/12/01
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-FERNANDEZ
     
    INTXURRE-ONSALO 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU-LANZETA
     
    ZAZPI ITTURRI-FERNANDEZ 
    2019/12/08
    -
    -
    INTXURRE-ONSALO
     
    OIARPE-ARANBURU 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
     
    MUNDARRO-SARALEGI 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA-ARANZADI
     
    HERNANI-GARAIAR 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA-ARANZADI
     
    MUNDARRO-SARALEGI 
    2019/12/01
    -
    -
    HERNANI-GARAIAR
     
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    MUNDARRO-SARALEGI
     
    HERNANI-GARAIAR 
    2019/12/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
     
    TOLOSA-ARANZADI 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-AGIRRETXE
     
    AŅORGA-OLIDEN 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE-OTAEGI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    AŅORGA-OLIDEN 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE-OTAEGI
     
    ZAZPI ITTURRI-AGIRRETXE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    AŅORGA-OLIDEN
     
    INTXURRE-OTAEGI 
    2019/12/08
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-AGIRRETXE
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    GOIERRI-ARMAOLEA
     
    AZKOITIA-JUARISTI 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI
     
    LAPKE-ALDASORO 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI
     
    AZKOITIA-JUARISTI 
    2019/12/01
    -
    -
    LAPKE-ALDASORO
     
    GOIERRI-ARMAOLEA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    AZKOITIA-JUARISTI
     
    LAPKE-ALDASORO 
    2019/12/08
    -
    -
    GOIERRI-ARMAOLEA
     
    ALOŅA MENDI-ETXEGARAI 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE-GOIBURU
     
    ARRASATE-BARANDIARAN 
    2019/11/24
    -
    -
    MURUMENDI-NARRASPE
     
    ILUNPE-ZUBIMENDI 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    MURUMENDI-NARRASPE
     
    ARRASATE-BARANDIARAN 
    2019/12/01
    -
    -
    ILUNPE-ZUBIMENDI
     
    LAPKE-GOIBURU 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    ARRASATE-BARANDIARAN
     
    ILUNPE-ZUBIMENDI 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-GOIBURU
     
    MURUMENDI-NARRASPE 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE-AZKUE
     
    MURUMENDI-USABIAGA 
    2019/11/24
    -
    -
    GOIERRI-PLAZAOLA
     
    ALOŅA MENDI-REGUEIRO 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    GOIERRI-PLAZAOLA
     
    MURUMENDI-USABIAGA 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI-REGUEIRO
     
    ILUNPE-AZKUE 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    MURUMENDI-USABIAGA
     
    ALOŅA MENDI-REGUEIRO 
    2019/12/08
    -
    -
    ILUNPE-AZKUE
     
    GOIERRI-PLAZAOLA 
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA-LAZPIUR
     
    LAPKE-ASKARAI 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    LAGUNAK-BERGUA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/01
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-ASKARAI 
    2019/12/01
    -
    -
    LAGUNAK-BERGUA
     
    BERGARA-LAZPIUR 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/08
    -
    -
    LAPKE-ASKARAI
     
    LAGUNAK-BERGUA 
    2019/12/08
    -
    -
    BERGARA-LAZPIUR
     
    Atsedena 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba